Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
problém se zatápěním
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek problém se zatápěním 
mam tady takovy mensi problem.po zatopeni např. strojovny namornici kteri zde drzeli hlidku pracuji dal.  V sh3 kdyz se zatopilo nejake odeleni tak se vsichni utopily a byly mrtvi stalo se vam to taky?


Citovat
Příspěvek  
Ano pokud máš základní verzi bez žádných modů tak to je normální , SH 4 je v základu řekněme těžko hratelná  Very Happy   stáhni si nějakou pořádnou modifikaci doporučuji Trigger Maru .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mě bohužel Trigger Maru nejde pokaždy mi to hodí chyby že něco chybí ,ale to už jsem tady na foru psal Sad


Citovat
Příspěvek  
Na spuštění ti stačí základní SH4 + 1.4 nebo 1.5 UBM Patch a stáhnuté Trigger Maru podívej se do fora o tomto modu tam určitě najdeš radu .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aha dík ja v tom nemám žádnej patch


Citovat
Příspěvek  
tak to se nedivim,
chce si to procist forum

zakladni SH4 je nehratelna

EDIT: jako vlastne kazdy SH  Crying or Very sad



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 06. 2009, 17:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a nestačí na Trigger Maru jenom patch 1.3


Citovat
Příspěvek  
a proc si tam nedas 1.4. kdyz je free?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
protože jsem si včera stáhnul patch 1.3 a bohužel nemám moc rychlí internet


Citovat
Příspěvek  
Já mám také pomalí internet normálně si to dej stahovat přez noc a ráno to máš, já to tak dělám pořád.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nojo to mě nenapadlo  Embarassed  tak dík

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.