Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Muz pres palubu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Muz pres palubu 
Pratele, jsem nekde v roce 1944 a potapim konvoje ńa jihu. Prave mam za sebou utok na konvoj, ktery se az tak nezdaril. Ale dostal jsem vsechny doprovodne torpedoborce (6 kusu). Po zniceni torpedoborcu jsem se odpoutal od konvoje, ze se vynorim a doplnim torpeda a opravim kanon.

A nyni prichazi muj problem. Posadka mi zacne vysilovat a namornici vyskakuji z plavidla. Na palube zustanou jen praporcici a dustojnici. Nabehne mi konec mise, protoze ponorka je neovladatelna.

Ma nekdo podobnou zkusenost? Poradil by mi nekdo? Predem dekuji.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak o sebevrazednych namornicich slysim poprve  Wink
ale urcite zajimavej problem.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak o tom jsem opravdu neslyšel. Jakou máš verzi hry? To nevypadá na tGW apod.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jednou se mi něco podobného stalo - myslím, že to bude i tvůj problém. Při útoku hlubinými pumami mi totálně zničili velitelskou věž (rudá jak trencle). Přes to vše jsem útok jen tak tak přežil a DD mě ztratili. Problém nastal při vynoření - SH 3 ti automaticky posílá hlídku na věž, která ovšem byla na hadry - takže to tam dalo první hlídku - zhebla, druhá - zhebla atd, atd., až vychcípali všici a ukončilo mě to.
Takže jsem nahrál save před útokem na konvoj a zopakoval vše znovu...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Jednou se mi něco podobného stalo - myslím, že to bude i tvůj problém. Při útoku hlubinými pumami mi totálně zničili velitelskou věž (rudá jak trencle). Přes to vše jsem útok jen tak tak přežil a DD mě ztratili. Problém nastal při vynoření - SH 3 ti automaticky posílá hlídku na věž, která ovšem byla na hadry - takže to tam dalo první hlídku - zhebla, druhá - zhebla atd, atd., až vychcípali všici a ukončilo mě to.
Takže jsem nahrál save před útokem na konvoj a zopakoval vše znovu...


Dekuji Kapitane! Tak to bude muj problem. Protoze nez jsem ponoril sest torpedoborcu, trochu jsem se zapotil a hlubine miny bylý na poradi dne take. Nevim, zda se mi to podari zahrat stejne dobre, ale rozhodne to zkusim.

Tahle hra mne neprestava prekvapovat.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když máj zdemolovanej můstek a nemáš šnorchl, tak drž hloubku 6m. Jedeš na diesel a můstek je zavřenej.


Jenom jsi slepej (předpokládám, že jsou v háji i periskopy). Hydrofon v týhle hloubce nejde, takře pro poslech se musí aspoň občas na periskopovou hloubku.Jestli aspoň jeden funguje, tak vidíš přes něj



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Včera se mi to stalo taky a několikrát sem to zkusil nahrát a na počtvrté si to asi rozmysleli a pár lidí se mi zachránilo..jen ta plavba domů (rok 1944) Mad !!všude lodě lovili mě jak psa..naštěstí jsem dojel cheers ..ale bylo to několika hodinový utrpení


_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.