Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
|Problém| Jak splnit mise?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Díky fakt, ted už tomu rozumím Idea ...... Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A v té hře je mimo jiné i "námořní akademie".... a je tam k tomu aby jsi se se naučil základy velení ponorce.... To že jsi viděl U-571 a Hon na ponorku Rudý Říjen tě ještě neopravňuje k tomu abys námořní akademii vynechal.... A kdybys jí nevynechal tak půlka tvých dotazů tady nepadne....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
dostal jsem za úkol přivést několik tun zásob na nějaký ostrůvek
vyhýbaje se kontaktu s nepřítelem doplazím se k bodu určení
a ted co
babo rad
jezdím v zátoce jak blázen
čučím dalekohledem
dokonce jsem se pokoušel vyjet na břeh a do cíle dojet ponorkou (ikona je někde uprostřed ostrova)
jaké bylo mé překvapení když nezabralo nic (jen jsem si poškodil ponorku)

manuál jsem jakž takž přelouskl (mám angl. verzi)
opačováváno na 1.3
IQ boužel maličké

pomozte než na tom ostrově pomřou všici hlady


Citovat
Příspěvek to 123 
priplujes k ostruvku - dost blizko, hooodne pomalou rychlosti
az budes na "spravnem" miste, pak ti vyskoci okno - nevim jak je to presne, co tam pisou
a vyhodis clun i se zasobama
bacha, chce to abys skoro stal, jinak je prevalcujes nebo prevrhnes  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Jak dostat agenta z lodi 
Zdravím kapitány, poraďte prosím jak dostat tajného agenta z ponorky. Jsem už na místě ale konkrétní bod na mapě není, vše jsem projel a dokonce i zajel k molu a nic se neděje. Jinak hra paradní a hlavně grafika super. DÍK


Citovat
Příspěvek  
Stejným způsobem jako ty zásoby které výše popisuje myšák bob .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to 123, Mořská nemoc :

1. Postup ako ho popisuje myšák bob, ale treba dať pozor pri týchto misiách na dátum a čas stretnutia alebo vysadenia agenta - u niektorých je to podmienka splnenia misie.
2. Nainštalovať patch 1.4


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík

EDIT Quote M_B vc. trestneho bodiku



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 01. 2009, 20:03, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek Ukončení hlídky 
Dobrý den, mám problém. Když jsem si rozehrál kariéru na Filipínách dostal jsem úkol hlídkovat ve Fil. moři. Po splnění mise jsem se vrátil na základnu ale tam nebyla žádna USA loď, jen samé japonské obchodní lodě...tak nevím kde mám zakotvit Question V jiných přístavech bylo nabídnuto jen vybavení. Paliva nemám na rozdávání Smile


Citovat
Příspěvek  
Mam taky dojem, ze si bol v Manile a ta je obsadena Japoncikmi. Pokracuj bud na Javu, myslim ze pristav je Surabaia alebo na Havaj do Pearlu.


Citovat
Příspěvek  
Děkuju za tu Javu na Manile jsem opravdu začínal.

EDIT Quote (viz pravidla)



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 01. 2009, 20:59, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Pokud začneš kariéru na Filipínách, tak po čase je Manila dobyta. Domovský přístav je změněn na Surabayu a následně po dobytí Sumatry se domovská základna úřesouvá do Freemantlu v Austrálii. Domovský přístav vždy poznáš podle ´jiné´ kotvy, než jaká je na klasických přístavech.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jen doplním ...přístav kde můžeš pouze doplnit je na mapě označen kotvou ve svislé pozici, kdežto přístav který je tvou základnou je označen kotvou v šikmé pozici. Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek přístav na mapě 
Ahoj, už jsem zoufalý a nerad bych tuhle hru zhuseně odinstalovával. Mám takovej malej nehratelnej problém. Po nainstalování verze 1.4 jsem si myslel, že veškeré kyksi zmizí, jak se ukázalo, minimálně jeden zásadní zůstal. Pro příklad. Vyplul jsem na základně na Jáwě, hra mě poslala do čínského moře. Tam jsem potopil, na co jsem měl munici a dal jsem se teda dom, zpět na Jáwu a rovněž nejbližší základnu. Benzín jsem měl akorát. Cestou jsem dal save, abych se mohl vyspat do práce a další den jsem pokračoval. Připlul jsem na základnu a pak mě to trklo. Ikonka s přístavem na mapě není(ostatní přístavy, až na obsazenou manilu ano) a benzín mám skoro nula. Misi tak NELZE ukončit. Vzhledem k tomu, že mě hra na misi poslala, kam mě poslala a případná cesta rovnou přímo na další základnu by stejně byla s benzínem na hranici plavby, myslím, že se jedná o bug. Bohužel jsem si nevšiml, jestli před Save ta ikonka tam byla, nebo ne, ale určitě se mi to nestalo poprvé. Před tím jsem to házel na zabugovanost hry a doufal v patch 1.4, leč marně. Nevíte, co s tím? Zda mám misi vždy hrát na jeden zátah, nebo je problém jinde? Dík.


EDIT: Problém je ten, že mě hra vyšle na misi z  přístavu do bodu a, kde po doplutí mne zbyde palivo tak akorát zpátky do přístavu a nikam jinam. Pochopil bych, že v průběhu mise je přístav obsazen a musím zaparkovat jinde, ale když já nemám benzín na plavbu jinam!!!!! A to jsem doplul jen do místa určení, kam mě hra poslala.  Možná špatně hledám, ale o tomhle se nikde nic nepíše. Jen jsem četl o tom, že v průběhu mise je přístav obsazen a mám doplout jinam, ale já NEMÁM benzín Mad



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 02. 2009, 19:34, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
A na jakou jedeš rychlost že nemáš benzín?



Naposledy upravil Petr dne 24. 02. 2009, 19:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.