Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Letecké simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
jenom dobra rada   udelej si kopii a mej v pocitaci dve IL2 jednu normal ( 4.10) a druhou modovanou  Cool  .Osobne mam asi 4 verze ila v kompu


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pozde  Embarassed  ,zkazil jsem si vsechny tri,ktere jsem mel,takze pres Svatky mne ceka tezky reinstal  Crying or Very sad


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nishizawa: Tak ten přímej link na 4.10 skutečně funguje, ale ten manuál v .pdf (Giude 4.10) co je komprimovaný v 7z tak pořád hlásí neopravitelné chyby. Manuál je potřebný, takže nevím co s tím. Ví někdo jak ho funkčně stáhnout?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
to Milan:Tady mas ten manual : http://www.ulozto.cz/7102548/guide-410-rar


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To messer: díký ti, ale stále je  něco divně. Při instalaci mi vyjede červeně hlášení: CRC chyba v souboru Crimea 4.10/IL-2. Je to divné. Hlásí mi to Power Archiwer i RAR.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
to 312_Cherry:

už jsem to taky slyšel že to tak lidi maj, říkáš nainstalovat ila do jiného adresáře, nebo jen skopírovat data jinam? to by bylo dobrý, alespoň než bude chodit UP 2.1 pod novým patchem



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 12. 2010, 13:38, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Milan:Stahni si to znovu,asi je chyba ve spatnem stazeni


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Esser: Ne ne, chyba bude jinde. Jednou je to ke stažení jako soubor RARIL-410, podruhé jako RAR410m, pak jako Error 404 a chyba je vždycky stejná -CRC failed in Missions\Quick\Crimea\CrimeaRedScramble00.mis
Unexpected end of archive)." Tedy nečekaně ukončený nebo nedodělaný archiv. S tím nic neudělám, dokud to neopraví.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milane, chyba je nekde u tebe - jmenuje se to Guide_410.rar
na prvni pokus ok



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 12. 2010, 14:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To myšák Bob: Tak teď jsem opravdu zmatený. Guide_410 mám taky, ale ať už je to RAR nebo 7z, je tam jenom .pdf manuál. Mise (asi 5, včetně Hs-129 atd. jsou právě v souboru 410 nebo 410IL-2 RAR, který je označen tou typickou ikonou RARu - svazkem knih. To by mněl podle mne být patch. Také obsahuje mise -Quick i Singl. Teď jsem tedy volajaký zmeťený. Prosím prosím o objasnění???


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
messer posilal odkaz jen na manual
to Milan:Tady mas ten manual : http://www.ulozto.cz/7102548/guide-410-rar

EDIT: a patch je samorozbalovaci rar - 410m.exe, taky OK



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 12. 2010, 15:14, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To ano, ten už v pořádku mám, dokonce jsem si ho už (aspoň strojně) přeložil, ale ten patch samotnej vypadá že není ukončenej, ten jsem si stáhnul sám. Vyhnul jsem se stránce kde říkali že je chyba a šel jsem na ten jinej odkaz - vlastně dva, a takhle to dopadlo. Když jsem instaloval patche 4.08 a 4.09m, tak jsem takové problémy neměl.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
to Saldy: já mám teď momentálně tři instalace, čistou 4.09 jako rezervní pro případ, že by se něco podělalo, čistou 4.10 kterou teď momentálně testuju a pak ultrapack 2.1 na 4.09. Vždy stačí ILa nainstalovat jen jednou a pak si je z instalace vytvořit zálohu. ;)

Jinak vše jsem stáhnul naprosto v pohodě a pohodě nainstaloval a běhá mi to bez problémů. Pokud to někomu hlásí chybu při rozbalování v crc, tak se u mě vždy jednalo o špatně stažený soubor ;)



Naposledy upravil Nishizava dne 25. 12. 2010, 17:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale pětkrát za sebou? To není možné! A jak Power Archiver tak RAR dělá ty samé chyby - navíc mi hlásí že nejde o SFX soubor, a žádný soubor není .exe. To už mi rozum nebere.

Edit: tak záhada je vyřešená. Ten odkaz - i ten opravený pro přímé stažení - na www.alan grey byl vadný. Našel jsem další odkaz na www. mexxoft.com FOO´BLOG a bez problémů. Patch 4.10m už jede.

Edit 2: Páni kapitáni sloužící vesměs u námořní zbraně, odpusťte mi tu ten citový výlev, ale právě na 2.svátek vánoční jsem dostal od Bohemia Active>Sierra nečekaný dárek: plně funkční instalaci "Red Barona" 2, fungující bez zádrhelu spolu s IL-2 1946 4.10m. Já, zatvrzelý ateista, začínám věřit na boha - aspoň toho vánočního.
Hodně pozdravů a přání zdraví Vám Všem.



Naposledy upravil Milan L. dne 26. 12. 2010, 13:40, celkově upraveno 3 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
to saldy:

Udelej jenom kopii . Proste si to hod nekam vedle pod nazvem Il2 MOD atd. Klidne si muzes udelat na plose 5 zastupcu pro jednotlive verze a pak spoustis tu kterou prave chces . Mas tak zaruceno ze si zalitas na servrech kde jsou mody zakazany tak i na modovanejch.   Stejne tak je dobry si zalohovat conf. ini kde mas veskere nastaveni ila takze kdyz se neco po**** tak s klidem muzes udelat cistou instalaci a pak si tam jenom das ten conf.ini a mas veskere puvodni nastavenui grafarny ,ovladani atd .



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2010, 23:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.