Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Tankové simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To Martin S.: Dík za odpověď. Já tam zatím žádné módy nemám a u Matildy v tréninku mám jen kulomet, dělové zásobníky jsou prázdné. Asi se mám učit s prakem. V bojových misích už munice je. A docela si chválím to šikovné rozložení joysticku. V nastavení řidič se perfektně ovládá pákou, v nastavení střelec - velitel páka ovládá otáčení věže a náměr a pohon a směr (velmi jemně!) ovládá klobouček, takže máš všechna bojová tlačítka v dosahu palce. A pod ním je hned řazení. Vynikající. Simulátor jak má být. Jestli ten Tiger seženu a bude taky takový, mám se na co těšit.
 Ale Martine, Myšák a Thomsen z nás nebudou mít radost. Oni tohle téma přesunuli níž do WoT a my jim přiděláváme práci. Za což se tímto omlouvám a už píšu tam, do Světa tanků. Jinak je to moje chyba, napsal jsem to jako edit. Dík a ahoj!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milane s tankovejma simulátorama jste tu správně,WOT je beta nové multiplayerové arkády a protože to hraje hodně lidí od nás tak Grim založil zvlášť vlákno.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Thomsen: Tak to jo. Ale já multiplayery nikdy nehraju, jenom simulátory - všeho druhu, ale hlavně WWII nebo výjimečně WWI - teď zkouším námořní Jutland. A hraju díky nespavosti hlavně v noci, proto hraju výhradně singly.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Martin S: Jestli Ti to nevadí, chtěl bych se tě zeptat na jednu věc: v misi mám za úkol krýt ústup a najít přitom přechod přes řeku. Jenže na odražení útoku mám Ap granátů=0, HE granátů=0, šrapnelů =0. Munice nejde dobrat, to vím z fóra Graviteamu. Tuhle blbost si mohli vymyslet jen Rusáci a důsledek byly ty ohromné a zbytečné ztráty tanků. Na podpoře mi řekli, že existuje cheat pro doplnění munice, nevíš o tom něco? Přece každý ruský velitel pokud není ožralý nebo blb by sestavil jen krycí jednotky, ty by vybavil za každou cenu, a s těmi prázdnými pryč do bezpečí. A to je už ve třech misích za sebou!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Milan L.: O cheatu nic nevim. Misi bez nábojů jsem nikdy neměl. Co je to za misi?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Martin S: Je to některá z únikových misí okolo Chepelu pro únik severní skupiny (T-34) ale trochu jsem se spletl. Mám jen 20 kusů kartáčů (na druhé zmáčknutí klávesy pro šrapnely). Jinak nic. Přišel jsem na to až později a náhodou. A to je proti tankům nepoužitelné. Dokonce to nesmete ani obsluhu PT kanónu, schová se za štítem. Jinak o tom cheatu je zmínka na fóru hry (myslím že je to fórum Graviteamu). Na otázku o doplnění munice tam odpovídá Iceman - "dá se z mapy, ale je to podvod". Mapu akce jsem doslova obrátil naruby, ale nic.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Milan L.: Co myslíš těma kartáčema? Možná tím "dá se z mapy" myslel že máš tu mapu otevřít v editoru a tu munici tam změnit. Máš tam nainstalovaný Unoficial Patch v.01?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Martin S: Patch (ang.) a compass mod 02 mám v JSGME aktivní. S tou municí - já mám dostupné tohle: průbojný (je u něj v okýnku ta červená penetrační značka)
BR 350M, někdy na druhé klapnutí BR350S s červenou stopovkou (klávesa 1), na klávese 2 první stisk HE granát OF-350, na druhé klapnutí s menším dosahem ale (údajně) větší trhavou náplní na polní opevnění F-350, trojka je vynechaná (má být kumulativní, ale ten Rusáci ještě nepoužívají), na klapce 4 je údajně šrapnel (ale s průrazným účinkem!) SH-354T - mimochodem pro výbuch ve vzduchu se mi ho nepodařilo načasovat- a na druhý stisk pod ním je SH-350/(K), který vyplivne jen mrak střepin, skoro nemá žádný účinek, ale úplně oholí strom od listí.Ten má v okýnku mrak střepin. To u T-34. U Matildy po restartu tréninku mám jen průbojný bez stopovky, celomosazná barva, na druhý klik průbojný se stopovkou (černá hlavice). A pak už jen terčový s tupou hlavou. V akci jsou u Matildy dostupné jen první dva. U T-34 podle akce všechny druhy, ale jako rarita v nejtěžších PT situacích vždy chybí ty průbojné. Sranda. Ale třeba na SDFK jsou ty HE účinnější - PT jen proletí skrz. No, jako hra i simulátor mne to velice baví - moc dobré. A má to historicky punc přesnosti.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Dotaz 
To Nishizawa: Dostal jsi mou odpověď mailem? Stále mi to píše neodesláno, nedoručeno. Možná jsem něco zvoral. Každopádně ano. Napiš co potřebuješ.

To Nishizava: Měl bys to mít.



Naposledy upravil Milan L. dne 09. 06. 2011, 13:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek návod T-34 
Ahoj je aji návod k T-34?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Manuál T-34 vs. Tiger 
http://www.ulozto.cz/11010282/manual-tvt-rar

Další info na :
Panzersim
Subsim

EDIT: odstraněny mrtvé linky



Naposledy upravil Thomsen dne 12. 11. 2011, 21:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
thomsen: bohužel manuál už tam není Sad ... takže se zeptám tady,jak opravit poškozený pás ? co jsem googlovala,musím být blízko opravného tracku,dá se nějak přivolat ? v nastavení jsem nikde něco jako vysílačku nenašla ... a nedá se nějak lépe ovládat pedál,než tak debilně šipkamy ? Smile

// a jak zpomalujete vy ? plynem,nebo podřazováním ? já podřazováním,protože prostě s tím plynem nevím... ovládá se mi to dost blbě,ani nevím na jakým principu to ovládání pedálu fungue,vždycky si to dělá co chce... já právě podřazuju a dost krutě Very Happy tak se chci zeptat,to asi pro tank moc košér není,co ? Very Happy sama si myslím,že je to dost velká prasárna k té úžasné technice,ale s tím plynem mi to vážně jinak nejde Very Happy ... jak to děláte vy ?Smile



Naposledy upravil oresteia dne 12. 11. 2011, 03:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Něco pro Grima a tankový nadšence: příští rok tvůrci Steel Fury chystají vydání nového simu - Steel Armor:Blaze of War


Hratelné stroje:

T-62

M60A1


Prostředí:

1) Iran-Iraq war of 1981;

2) Afghanistan 1984;

3) Angola 1987.

Info: http://www.graviteam.com/games/210.html


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na webu feministky.com je žůžo recenze na WoT.

Zaujala mě hlavně věta:

"WOT je vysoce homosexuální hra s prvky sadismu, protože nezřídka proti sobě tyto tanko-penisy najíždějí a letmo se dotýkají."

Více ZDE

Bože chraň nás před nahlédnutím dotyčných na tento web a SH my god  Naleštěná torpéda a 60 chlapů natlačených do malé plechové trubky by asi holky neskously Laughing


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Krávy!


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.