Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Tankové simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zkusil ty dema obě... SF mi přijde trochu arkádovější ale hratelnější.... T34vsTiger vypadá na čistou hardcore simulaci....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
PENZER ELITE byl super simulator tanku . ACTION verze je ARKADA PRO DETI  Neutral  PRAVE sem ty DEMA nasosal a prubnu je ......

T 72 BALKAN ...... je HARDCORE simulator . Pokud tady nekdo pipisuje treba RO nebe COD tak verte ze v tech hrach je tank jen lepsi KULOMET Very Happy Very Happy Very Happy  proste to se simulaci tanku nema co delat .  Souhlasim tady s nazorem na LIBERATION MOD do OFP !!!! Hral sem to 3 roky on-line !!!! Ted se chysta par veci z WWII i do ARMY !!!!

 S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Manual k tanku :  
http://uloz.to/98605/tigerfibel.zip


Dík Hans...konečně ten šrot dostanu ze zahrady  Laughing  Laughing  Laughing

BTW - dnešní válka je už fakt o něčem jiném....

http://www.youtube.com/watch?v=62jzAupr044



Naposledy upravil Sarroth dne 29. 11. 2007, 17:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo a zapoměli jste na WWII Tank Commander, což sem pařil a je to fakt dost dobrá gamesa; zkuste to Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth tak ten odkaz na ty dnešní zbraně a obrana samotného tanku proti RPG střelám je neuvěřitelná!!!!!!!!
Kde ta výzbroj směřuje to je mazec Exclamation  Exclamation  Exclamation



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
jo a zapoměli jste na WWII Tank Commander, což sem pařil a je to fakt dost dobrá gamesa; zkuste to


tuhle hru sem hral jen jako demo ale bohuzel sem ji NESEHNAL  Crying or Very sad  sice to je starsi kousel ale urcite by stala za hrich ......


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to zkusil.
T-34 vs Tiger je prostě fakt HC simulace a ass je už se vůbec rozjet natož něco trefit. Ale částečně to je i tím, že to je "pre" demo takže ne vše funguje.
Steel Fury je už opravdu trošku více "friendly" a až to bude tak to bude zábava.

Každopádně se těším na oba kousky.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
Manual k tanku :  
http://uloz.to/98605/tigerfibel.zip


Dík Hans...konečně ten šrot dostanu ze zahrady  Laughing  Laughing  Laughing



 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Shocked  Shocked  Shocked

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
testnul sem obe dema taky a muj nazor je .....

T34vs TIGER .......

Super simulace a delat ridice je lahudka !!! Kdo mel tú cest s T72 Balkan ..... tak nebude prekvapenej . Skoda ze v tanku ste jen vy chyby zbytek posadky takue vidite jen PRECIZNE VYVEDENEJ interier tanku . Atmosfera trosku pokulhava ve strovnanis SF . Moznost otevrit kazdej poklop vzlast je + oproti SF .  Balistika bude taky dost podobna realu ale nemuzu plne soudit bo na to sem to testoval malo .  Graficky dobry ale nevyladeny pri pohledu prez zamerovac strelce MOHUTNEJ UBYTEK FPS !!

STEEL FURY .......

Super ATMOSFERA !!!! Nemyslim si ze je to arkada !!!  Pri pohledu uvnitr tanku vidite posadku a peknej pohled je na nabijece kdyz mu date prikaz NABIT  zvuky a podpora pechoty nadherne dokreslujou  atmosferu a oproti T34 je na tom lip !!! Poklopy se oteviraj vsechny najednou coz je minus bo nekolikrat mi diky tomu chcipnul ridic . Balistika taky funguje docela dobre . Bohuzel rozeznat PESAKY je docela umeni ale celkove graficky srovnatelny s T34 .

Rozhodne obe hry budou stat za to !!! vubec bych se nezlobil kdyby se z obou her stala jedna bo kazda ma svoje + ale i - .

Rozhodne neocekavejte JEDNODUCHOU simulaci ale to neni ani     SHIII ze . Bo prvne kdyz sem sed do Ubootu tak sem taky rikal ze to nezvladnu  Wink

takze TESIM SE NA OBE HRY  Cool


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechcu kecat ted to jdu ještě(SF) otestovat, ale poklopy jdou bud otevřít všechny a nebo jednotlivě ("H/J") podle toho kde jsi.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:


STEEL FURY .......

Super ATMOSFERA !!!! Nemyslim si ze je to arkada !!!  


Nepsal jsem že TO JE arkáda Ale že mi to oproti T34vsTiger ( opravdu hardcore simulátor )přijde sice více arkádovější ale hratelnější....

BTW: V SF se mi líbí i možnost "plánování" celé akce a možnost plán operativně měnit během hry...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já to neumím stáhnout  Sad je to v anglině a já neumím pořádně ani česky kdyby mi to někdo popsal krok po kroku to by bylo super  Embarassed Já jsem takové tupé hovado Neutral


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no SF stahnes tak ze tam mas na ty strance mirne vlevo napsano DEMO kliknes na to a v dalsi obrazovce stahnes ENGLIS DEMO  a pak jen rozbalis a nainstalujes

v pripade T34 sosas z linku pak rozbalis  nainstalujes a hrajes ......

pokud jde o ty poklopy tak ja je oteviral jen " H " a proto teu uz vim na co je " J "  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Já to neumím stáhnout  Sad je to v anglině a já neumím pořádně ani česky kdyby mi to někdo popsal krok po kroku to by bylo super  Embarassed Já jsem takové tupé hovado Neutral


Na rapidshare se snad proklikáš,v pravé tabulce dole zvolíš "free",naskočí další screen,a protože jsi zvolil "free" tak se dočteš že si počkáš na stažení jednoho partu cca 170 minut Rolling Eyes ,po uplynutí této doby tam naskočí 4 písmena,zadaš to do prázdného pole a odklikneš nabízejícíse server a stahuješ....
Noc na dnešek byla dost dobrá,wait 179 minut,spánek 170 minut (part I) ,stáhnutí,další wait 160 minut (part II),spánek 155 minut a part III to bylo to stejny...
Steel Fury jde stáhnout naráz,275MB


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pro mě super link,jak to třeba bylo ve skutečnosti..... Určitě hafo místních militaristů navštívilo tyto stránky Exclamation
http://www.panzernet.net/panzernet/index.htm



Naposledy upravil Herr Flick dne 01. 12. 2007, 00:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.