Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Tankové simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek tanky 
Přiznám se, že pro mě by byla úplně ideální kombinace her Panzer elite (původní), T34 vs Tiger, Steel Fury a OFP, pak by to byl pro mě ideální tanksim Very Happy V Panzer elite se mi líbila atmosféra a možnost upravovat si tank, posádku a munici, v OFP pak možnost volného pohybu (únik z požkozeného tanku a následná hra na shovávanou v lese plném hlídek, při návratu na základnu bylo super), no a Steel Fury spolu s T34 vs Tiger kvůli fyzice, grafice a technice, ale toho se asi jen tak nedočkám  Crying or Very sad


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Tankové simulátory 
Sarroth napsal:
Někde už tady na to káplo, tak at to máme pěkně pohromadě:

Steel Fury - Kharkov 1942
stránky a demo

WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger
stránky
demo

Zkoušel už někdo ty dema?



ahoj mám dotaz,dá se tady v CZ vůbec ta hra (T34 vs Tiger) splašit?před časem jsem viděl na netu předobjednávky,ale když jsem koukal asi před měsícem,nikde nic.Nevíte někdo něco víc?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tady už asi ne... Je to relativně starší titul a není to mainstream.... Ale na Amazonu ho ještě mají....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek dotaz 
to aaron2:

Kde že?? a jak se tam dostanu?



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 12. 2009, 00:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tady http://www.amazon.co.uk/WWII-Battle-Tanks-34-Tiger/dp/B0012Q2DGA Internetový obchod... A prodávají i do ČR...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Dík 
aaron2 napsal:
Tady http://www.amazon.co.uk/WWII-Battle-Tanks-34-Tiger/dp/B0012Q2DGA Internetový obchod... A prodávají i do ČR...



Jo díky Smile teď ještě musím zjistit jak to funguje,moje angličtina není z nejlepších Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Maxi, Maxi .... co ta citace ( QUOTE )  no ?!
S dovolením použiju Myšákovu standartní upomínku na používání citací :

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=3

9. Nepoužívejte "QUOTE"/citaci, pokud reagujete na příspěvek, který je hned či několik míst před vaším, používejte jí jen při reakci na starší či hodně vzdálený příspěvek či vypíchnutí části nějakého příspěvku viz Pravidla ohledně psaní na DF.




Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 01. 12. 2009, 15:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek dotaz 
a jak to mám teda urobit?Já se pořádně v tomhle fóru nevyznám,vysvětlil by mi někdo pojmy?a kdy co použít?ono totiž v pravidlech nestačí jen napsat nepoužívat tohle,tamto,ale taky napsat co je co,a kdy a proč to použít či nepoužít

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No já nevím, jak už lépe napsat jak používat/nepoužívat quote/citaci  Shocked


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to MaxStierlitz: 
staci si procist
pravidla fora
a
pravidla ohledne psani na DF  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže asi tak:

QUOTE se používá v situaci, kdy reaguješ na starší příspěvek - třeba pár stránek zpátky, kdy už nemusí být jasné, na co reaguješ. Ale když reaguješ na příspěvek, který je na konci diskuze nebo několik příspěvků za ním, stačí normálně použít ,,Post Reply" dole. Když třeba reaguješ na aktuální příspěvek a chceš dát najevo, komu oddpovídáš, stačí jen napsat jeho nick, třeba když já tobě píšu tohle, napíšu:

"To Max Stierlitz:", "Max Stierlitz:" nebo jenom "MS:"

EDIT Se používá v momentě, kdy odešleš nějaký příspěvek a chceš něco doplnit, popřípadě opravit chybu, abys nemusel psát 2 příspěvky za sebou (ostatně to se ze stejného důvodu jako Quote taky nesmí dělat... Výjimka je, když píšeš novou informaci a tvůj původní příspěvek končící diskuzi je hodně starý - rozuměj tak měsíc a víc).

Kdyby byla nějaká další nejasnost, napiš mi na PM (soukromou zprávu). Tlačítko PM bude pod tímhle příspěvkem... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Günthere Königgu dík za radu 
To Günther Königg,Děkuji kamaráde,přesně takhle jsem si představoval srozumitelnou radu,Myšák bob pořád jen :přečti si pravidla,jenže co mám třeba dělat,když nevím např,co je warez,ha?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak dokopej tu svoji prdel do sekce pravidla DF a tam to najdeš!
4. Není dovoleno zakládat diskuze a příspěvky týkající se warezu(serial, crack, linky na nelegální software apod.).

1.Čti!
2.Čti!
3.Čti!


edit: A ještě jedno, Maxi: Neznalost neomlouvá! Smile



Naposledy upravil Vancik dne 02. 12. 2009, 17:40, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to MaxStierlitz 
a co strejda Google? Wink
kdyz nevis, co ktery slovo znamena


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak trošku zklidnit hormon pánové. Čekám kdy někdo vytáhne bod 15. z pravidel, ale než tomu tak někdo případně učiní zdůraznil bych, že základem je to že si kapitán přečte Pravidla DF které doplňují Pravidla ohledně psaní na DF a některé sekce v Důležité informace pro návštěvníky fóra. Pokud mě chce někdo tvrdit že tam nejsou všechny body dostatečně popsané a vysvětlené...
Kapitán který to nečetl se pozná velice rychle a nemůže se poté divit reakcím na zcela zbytečné otázky.


Hansíku pak si to tady pročisti.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.