Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
SH3 Commander - Návod
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
S.Standa.Hunter III:
Jo, to sou projevy sabotáží, příp. opotřebení. Já mám zaplé jen to opotřebení, páč sabotáží bylo za celou válku na ponorkách minimum a SH Commander ti něco "rozbije" snad každou druhou misi nehledě na období války.


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak to je pak v SH Commanderu dobře dělané. Je fakt, že poruch a selhání bylo
na ponorkách dost vzhledem na zátěže při plavbách. O hlubinných minách ani nemluvě.
Určitě pak stojí za to si ponorku po vyplutí na hlídku odzkoušet, než pak být na hlídce překvapený.

Mi osobně ale největší selhání v případě že jsem přežil udělal DD.
Vyřadil mi oba diesel motory i baterie. Stál jsem na hladině a pak jsem to akorát ukončil.  Mad


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S.Standa.Hunter III napsal:
  ... Vyřadil mi oba diesel motory i baterie. Stál jsem na hladině a pak jsem to akorát ukončil.  Mad


Jo jo to se mi taky stalo, nepříjemné Smile Škoda, že se na to nemyslí v nějakém modu. Ponorka by vyslala SOS na BdU a mohla by za pár dní třeba opravit alespoň jeden motor a doplížit se alespoň do přístavu.


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A nebo by připluli spojenci a už by sis nemusel lámat hlavu s opravou Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jj to je správný názor.  Very Happy  
Pachtíme se za realitou a přitom ukončení hlídky tlačítkem
když přijdu o oba pohony není moc reál!  Embarassed


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Standa 
no, nevim, jak by se ti libilo, kdyby po nedokoncene misi ti to smazalo hru a  vsechny zalohy misi  Wink
nebo dokonce zformatovalo HDD  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V jednom z prvních SH z pacifiku ( mám pocit, že to byla SH1 ), přece byla možnost vzdát se když tě dostali
a měl jsi to štěstí a vynořil  ses na hladině. Pak se objevila první stránka novin, kde byla fotka ponorky s posádkou a informace
že padla do zajetí. Toto by bylo taky pěkné řešení v případě, že ti zničí veškerý pohon.
Buď to opravíš, nebo ti připluje doprovod z Říše a nebo v případě, že tě vyhmátne nepřítel buď boj do konce Twisted Evil
nebo zajetí.  Very Happy . To by byly nervy na hladině.
Zajetí není ostuda. Embarassed.  Vzdaly se jiné esa!


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin: šak já nejsu proti Smile záleželo by na období ... ta pravděpodobnost, že přijede někdo z Němců by v letech války mohla klesat, stejně jako roste četnost výskytu letadel Smile bylo by to náhodou supr, kdyby člověk přežil nějaké kruté pronásledování a pak se mohl (třeba s pomocí) doploužit dom !!! Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To by bylo dobrý místo destroyed by bylo captured. Mňo základ už je hotový, někde v příspěvkách bylo, že se na ponorce objevila bílá vlajka, či co Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Měl bych dotaz na kapitány, kteří mají dvě instalace SH3. Jednu na ligový tGW a jednu na GWX 3.0.
Od soboty to mám taky tak, ale když spustím SH3 Commandera, tak spustí pouze tGW. Přitom kariéru mám jen v GWX.
Když se do Commandera podívám, tak tam osobní složka i kariéra jsou. V GWX se mi některé změny z Commandera objeví např: transfer posádky.
Ukazatel integrity trupu ale třeba dát pryč nejde. Prošel jsem si to tady, ale na nic jsem nenarazil.
GWX jsem stahoval z našeho fóra a jinak chodí jak hodinky a dokonce líp jak tGW.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Máš správně zadanou cestu ke hře ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stando hlavně musíš mít dva profily, aby se ti složka v dokumentech nepřepisovala. Každý profil má svoje dokumenty a za další musíš mít dvě instalace. Jednou nainstaluješ SHIII Ligu a pak na HDD přejmenuješ na např. "SHIIILIGA" potom naintaluješ znova SHIII s GWX a necháš název jak je. Udělal jsi to tak? Idea



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 24. 08. 2009, 12:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No tu dvojí intalaci ano, ale těmi profily si jistý nejsem.  Embarassed  
Podívám se na to až budu doma a když tak se ozvu.
Dík.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak to bude asi ono, on si Commander defaultně při instalaci najde cestu do origoš adresáře hry (/....UBIsoft/Silent Hunter III ).
Když spustíš Commandera tak je tam v nastavení do který instalace se má napíchnout.
Takhle at spustíš toho nebo onoho Commandera tak ti to načte tu samou instalaci hry  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo, to bude těmi profily. Teď jsem našel v topicu Ligy http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=534 návod a řešení.
Tam jsem to nehledal a hledání mě tam neposlalo.  Rolling Eyes Díky za radu.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.