Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Ponorka pro US a GB
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
akusticky me sejmulo malem ale vcas sem vypnul stroje tohle byla FaTka

viděl jsem konvoj a uprostřed si to trunila T2. poslední úhoř T I FaT I. skontroloval jsem drahu, aby mě nezničilo, ale nedošlo mi, že jsem v pohybu, a tak si FaTka při jednom z manévru vybrala přesně tu zatáčku, že vlítla do MOJÍ ubikace. Embarassed  Embarassed  Crying or Very sad  Evil or Very Mad  Crying or Very sad  Embarassed  Embarassed

Když jsme u FaTky, nevíte jak asi funguje torpédo T VII LuT I?


No pěkně Very Happy
Jak funguje? No ono už se to řešilo na starém fórku, ale nenašel jsem to. Ale nevadí. Je to stejně jako Fat torpédo s proměnlivou dráhou, která se dala nastavit.


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To vim, taky to má nějakej vzorec a v menu u kariery pisou ze toto torpedo umoznilo strelbu bez pripravy palebny pozice nebo tak neco Confused  Question  Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
To vim, taky to má nějakej vzorec a v menu u kariery pisou ze toto torpedo umoznilo strelbu bez pripravy palebny pozice nebo tak neco Confused  Question  Rolling Eyes

Hm nevim, kouknu se a pohledám na netu.


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hledal jsem a jen jeden příspěvek... Shocked OD MORYBUNDUSE Shocked ale přesně jsem se to nedozvěděl Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Hledal jsem a jen jeden příspěvek... Shocked OD MORYBUNDUSE Shocked ale přesně jsem se to nedozvěděl Sad

Systém LUT - Lage Unabhängige Torpedo
Takže jednalo se o elektricky poháněné torpédo řízené sekundárním gyroskopem, který se poměrně složitě programoval pro flexibilnější vyhledávání cíle. Čili vzorec pro křižování nebyl ničím omezen a mohl se nastavit libovolně. Kruh, elipsa, kříž, podle aktuální situace a poloze konvoje. Torpédo takto nastavené jezdilo konvojem a protože jeho pohyb nebyl pravidelný, byl problém mu uhýbat.

Daleko popracovanější byl systém LUT II, který se dal nastavit i tak aby opisoval soustředné kružnice se zvětšujícím se poloměrem. S úspěchem se používalo proti eskortním lodím.
Víc jsem toho nevyzobal Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
se zvětšujícím se poloměrem???? Shocked  já žil v domění (a někde jsem i čet) že s poloměrem který se zmenšoval - bylo by to i logičtější, smyčku je třeba utahovet né povolovat
dokonce tuším, že se vlastním torpédem tohoto typu jedna ponorka v pacifiku sama potopila


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Poloměr se dal nastavit oběma směry.. Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aha Very Happy
nekamenujte mě plís Laughing Laughing Laughing


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
Poloměr se dal nastavit oběma směry.. Very Happy


Jako vpravo a vlevo?  Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Andreas von Ertztete napsal:
Poloměr se dal nastavit oběma směry.. Very Happy


Jako vpravo a vlevo?  Laughing

 Laughing  Laughing  Laughing Jako větší a menší  Laughing  Laughing  Laughing Je fajn se hezky zasmát v práci... Laughing


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No lidi, tak včera večer mne torpédovala u LOCH EVE Britská ponorka.
Z večera jsem zaútočil na přístav Loch Eve, vymotal jsem se ze sítí a min a když konečně vyjedu na volnější moře (byla noc) a vynořil jsem se, tak mi hned obsluha nahlásila kontakt a nedaleko plující válečnou loď. Vylezl jsem na můstek abych se mrknul co to je, páč jsem nejdřív myslel, že to bude Armed trawler a chtěl jsem ho poškádlit dělem, ale když jsem se hlídky zeptal na zjištěný kontakt ohlásili, že není nic v dohledu. No a než jsem stačil cokoliv udělat zařvala na mne něco obsluha sonaru - ani nevím co, protože v zápětí jsem vybouchl a zčernala obrazovka - a...konec Sad  Sad
Bohužel jsem neměl save po útoku na přístav Crying or Very sad Takže jsem to nemohl celé opakovat a podívat se přesně co to bylo...himl Evil or Very Mad  Evil or Very Mad Takže znovu útok na LOch Eve - Jak jsem starej, tak jsem blbej Rolling Eyes  Rolling Eyes  Sad
Hlavně že mě Sarroth říkal, že se mrchy držej u přístavu...  Embarassed  Embarassed


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
dokonce tuším, že se vlastním torpédem tohoto typu jedna ponorka v pacifiku sama potopila


Víš co je zajímavý? Že AMERICKÁ ponorka by se potopila NĚMECKYM torpédem Wink

Slyšel jsem o ponorce TANG, kterou po útoku na japonskej konvoj potopilo vlastní torpédo, který kvůli vadnýmu gyroskopu po vystřelení plulo v kruhu a než bylo možno cokoli udělat, Tang byl zničen. Přežili 4 muži včetně kapitána

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo máš recht já napsal tohoto ale měl jsem napsat podobnýho typu - byla to fakt TANG
to torpédo ješte bylo zadní a někdo z posádky navrhoval nechat si toto poslední torpédo jako suvenýr


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
No lidi, tak včera večer mne torpédovala u LOCH EVE Britská ponorka


No tak jsi první  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek A je aj nejaká iná ??? 
Ydar námorníci !
Tú us ,gb ponorku som si stiahol a funguje v hre ,síce som ju ešte nestretol ale keď sa mi to podarí tak ju aj taranujem .Ale yaujímalo bz ma či sú aj iné typy ponoriek ???? Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.