Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
problém s "katalogem" lodí
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek problém s "katalogem" lodí 
Můžu vědět, kde se dozvíte např. ponor C3, C2,... Question  Vim, že je na to ta příručka u periskopu/uza a že se tam dá přepínat mezi obchodními/válečnými loděmi nebo že jsou členěny podle Zemí. Ale já tam mám jenom anglický "destroyery." pls poraďte nebo popište , kde to mám přepínat nebo hledat dík.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
když si otevřeš tu knihu, tak místo národnosti si tam najdi HandelSchiffe - tam jsou veškerý obchodní lodě. Jinak jestli nemáš v obtížnosti nastaven manual targeting system, tak stačí periskopem najít loď na kterou chceš střílet a kliknout vpravo nahoře na její jméno (resp. název třídy lodě) lodní registr se ti pak automaticky otevře na té lodi kterou máš v periskopu.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ááá tak to jo, já věděl že to tam někde je, ale nevěděl jsem, kde to mám najít - tak vielen danke Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
vyřešeno, zamčeno


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.