Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Komunikace
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek komunikace 
včerejšek se zase povedl, na kontě necelých 15.000 a pak velký mejdan s eskortou, končící ve finále KIA (i když jsem nejdřív 1 DD taky umožnil exkurzi na mořské dno). A začalo to úplnou banalitou - při chatování s ostatními členy smečky jsem asi nestiskl NumLock nebo ho stiskl jen málo. Výsledek: S - surface the boat - a jeviště pro lov na ubohou U-70 bylo připraveno. V pohodě - byla to moje soukromá blbost, nicmémě z kraťoulinké diskuze mezi ostatními na téma "co ten raccoon zase vyvádí?" jsem tak nějak vyrozuměl, že nejsem ani první a asi zdaleka jediný, komu se to stalo. A tak mě napadla taková blbost - když ILové používají při online létání Teamspeak (logicky asi nemají moc času na psaní), nedalo by se, sakra, něco podobného instalovat i tady? Nemám to tak zmáknutý, jako např. Sarroth, tudíž netvrdím, že je to možné, ale třeba přece jen.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ee, takhle jak to je je to fajn Smile, stačí že mi do toho kecá moje vlastní posádka ponorky  Wink  ...

je to jenom o zvyk, už se to stalo skoro každýmu  Rolling Eyes



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 21. 08. 2009, 07:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jinak co se týká Teamspeaku tak sme to zkoušely se Zozym při testech a fungovalo to bez problémů, ale můj názor je stejný jako má guru ....nikdo další mi do toho a u toho kecat nemusí...takhle je to fajn. Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OK, prošel tím skoro každý.......ale stejně mi to připadá KIA poněkud zbytečné.......dalo by se takhle solidně eliminovat....a pokud se týká vykecávání ostatních - je to jen na stanovení pravidel; beztak je tam vždycky někdo jako observer....a za kecy absolutně zbytečný by klidně mohla být penalizace.......v reálu se těžko nějaký U-Boot vynořil uprostřed konvoje jenom jaksi "nedopatřením"

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V tom případě jenom jedna rada : nevykecávej se ...  Wink , čím víc se vykecáváš tím víc větší je šance že si skočíš žabku ...

A pokud ti vadí že se někdo vykecává tak u teamspeaku by ti to ani tak nevadilo jako by tě to s...o

Upřímně řečeno já si servítky moc neberu, bejvám dost ukecanej a takhle aspon stihnu vychladnout než se dostanu k tomu napsat svůj názor  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
dobrá, dobrá......nemusíš bejt na mě hned jako DD.....uložím si "silentium perpetum" a nedostaneme ze mě ani slovo....jsem se jenom blbě zeptal, to je všechno; pokud to takhle vyhovuje všem nebo aspoň většině, není co řešit....půjdu si někam poplakat Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v pohodě, já sem byl taky nas...nej (samozřejmě sám na sebe) když se mi to taky povedlo  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Raccone , když si náhodou zapomenu stisknout num lock a dám při psaní E  nebo něco jinýho, tak důstojník potvrdí rozkaz. Je potřeba ho poslouchat. Pak stačí hned dát P a posádka nestihne nic udělat, ponorka pluje dál v pohodě Idea



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 21. 08. 2009, 10:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Asi máš pravdu, Bobo, asi určitě máš pravdu.....byla jen a jen moje chyba, že jsem se natolik soustředil na to psaní, že jsem ho ani nevnímal......mea culpa....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jojo, a při teamspeaku ti do toho furt někdo ( třeba já Smile ) kdákal, klel, nadával a hysterčil a fňukal a to bys nestíhal už vůbec nic sledovat  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hansi jednu výhodu ten speak má. Rychleji se dočkáš odpovědi ostatních ohledně útoku na loď, zda někoho není. Při psaní, než se ostatní vyjádří, ti loď ujede z palebného úhlu Sad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
bobo, musis se ptat s predstihem nebo vice sledovat hru (kdo co), ale to pro novacka, kterej miva starosti sam se sebou, neni nejjednodussi.
Teda, ono je to tezsi i pro ostrileneho matadora, pokud je treba delsi dobu pod utokem, ale pak uz je to vetsinou skoro jedno, protoze konvoj je v haji a na zbyvajici lodicky se ptat je vlastne automatika.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já s tim mám problémy furt  Surprised  Embarassed  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
přiznám se, že bych raději poslouchal něčí klení, než jedním okem koukal do periskopu a druhým na chat a hlídal, je-li ta zpráva pro mě nebo ne, co má asi za smysl....a pokud je ta konverzace maličko delší, utíká čas i lodě z palebného úhlu...o tom, že bych ještě stíhal sledovat okolí a rozběsněné DD v nejbližším sousedství ani nemluvě...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pouzivejte ext. pohled uz jen z toho duvodu, ze nektere poskozeni lodi (pozary mensiho rozsahu) nejsou v periskopu videt,
vyvarujete se timto "kradeni" lodi

v davnych dobach se TS zkousel, ale BdU se dohodlo, ze se nebude pouzivat
nerikam, ze to neni resitelne, ale kazde server by musel mit svou mistnost, jinak si nedokazu predstavit, ze treba 18 lidi na 3 serverech se bude domlouvat, to by byl narez  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.