Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Orig. vs kopie
Máte originální CD?

ANO 67% 67% ( 72 )
NE 32% 32% ( 34 )

Celkem hlasů : 106
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já mám originální CD, koupené cca před dvěma měsíci a hraji bez vloženého disku do mechaniky.  Podle Vašich přízpěvků to vypadá jako vcelku rarita....


Citovat
Příspěvek  
Von Neubystricz napsal:
Já mám originální CD, koupené cca před dvěma měsíci a hraji bez vloženého disku do mechaniky.  Podle Vašich přízpěvků to vypadá jako vcelku rarita....


Ani ne, zřejmě nějaká reedice s jinou nebo žádnou ochranou.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já si koupil originálku, rozhudně to stojí za to. Bohužel je na ní nevalně proslulá ochrana StarForce tak jedu s NoCD a originálka leží spokojeně ve vitríně mezi dalšími oblíbenými hrami (tam se nijak neošoupá - snad  Confused ).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja orginal zatial nemam ale chystam si ho kupit. Kvalitne hry sa vzdy oplati mat v orginale.  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
to si kup teraz je to pocitam uz zadara  Laughing  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
to si kup teraz je to pocitam uz zadara  Laughing  Wink

Zadara?!?  a kde ? do toho bych pak šel taky.



Naposledy upravil Chladič dne 21. 11. 2007, 10:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ako som sluboval uz som kupil orginal SH3. Cena bola celkom prijatelna 399,- SKK .  Kapitan
Takze huraa do dalsich bojov.......


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Orig. vs kopie 
Michal_x napsal:
Zvažuji koupi orig. CD této hry. Chci se zeptat, máte originál nebo kopii Question


Jelikož jsem skální fanda ponorek a hlavně této skvělé hry,koupil sem si ju jako original hned první týden co vyšla. A vůbec toho nelituju....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek OT 
Erwin napsal:
Michal_x napsal:
Zvažuji koupi orig. CD této hry. Chci se zeptat, máte originál nebo kopii Question


Jelikož jsem skální fanda ponorek a hlavně této skvělé hry,koupil sem si ju jako original hned první týden co vyšla. A vůbec toho nelituju....


Skalní fando, a co Liga DK?  Wink

Přidej se námořníku do slavných řad Kriegsmarine!



_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Neoriginál mě přivedl k originálu, česká verze, český manuál, koupeno v Tescu. Zlatý voči, anglicky, anglický a německý manuál na DVD, jinak nic, hraji bez DVD v mechanice, jde to. Na zálohováném DVD z netu, to chtělo řádně obelstít ochranu, ale taky to šlo. Teď to již při origoši naštěstí není třeba.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj ja jsem si koupil asi před měsícem koupil originál protože chci zkusit hrát po internetu a vědět jaký to je?Kopii jsem si pořídil jen kvůli tomu že jsem to chtěl vyzkoušet a jestly to stojí za to si koupit tuhle hru.A byl jsem velice mile překvapen  Twisted Evil


_________________
MB-ASUS MAXIMUS FORMULA,CPU-Core 2 Quad Q9450 2,66GHz(1333MHz) 12MBL2,RAM-2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX CL5,GPU-Asus EAH3870X2/HTDI/1G, PCI-E,Zvuková karta-Creative SB X-Fi mX Xtreme Gamer (PCI,7.1),Sluchátka-Creative Fatal1ty Gaming Headset,HDD-WD2500KS CaviarXL,250GB,16MB,7200rpm,SATA/300,Zdroj-Corsair Power Supply HX620 620W

K vítězství zla stačí,když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Edmund Burke
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
suki napsal:
Ahoj ja jsem si koupil asi před měsícem koupil originál protože chci zkusit hrát po internetu a vědět jaký to je?Kopii jsem si pořídil jen kvůli tomu že jsem to chtěl vyzkoušet a jestly to stojí za to si koupit tuhle hru.A byl jsem velice mile překvapen  Twisted Evil


A budeš ještě více mile překvapen až nainstaluješ tGW  Laughing . Pokud jsi tak už neučinil  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
suki napsal:
Ahoj ja jsem si koupil asi před měsícem koupil originál protože chci zkusit hrát po internetu a vědět jaký to je?Kopii jsem si pořídil jen kvůli tomu že jsem to chtěl vyzkoušet a jestly to stojí za to si koupit tuhle hru.A byl jsem velice mile překvapen  Twisted Evil


A budeš ještě více mile překvapen až nainstaluješ tGW  Laughing . Pokud jsi tak už neučinil  Surprised


Ahoj a co je to tGW?  Twisted Evil


_________________
MB-ASUS MAXIMUS FORMULA,CPU-Core 2 Quad Q9450 2,66GHz(1333MHz) 12MBL2,RAM-2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX CL5,GPU-Asus EAH3870X2/HTDI/1G, PCI-E,Zvuková karta-Creative SB X-Fi mX Xtreme Gamer (PCI,7.1),Sluchátka-Creative Fatal1ty Gaming Headset,HDD-WD2500KS CaviarXL,250GB,16MB,7200rpm,SATA/300,Zdroj-Corsair Power Supply HX620 620W

K vítězství zla stačí,když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Edmund Burke
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
suki napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
suki napsal:
Ahoj ja jsem si koupil asi před měsícem koupil originál protože chci zkusit hrát po internetu a vědět jaký to je?Kopii jsem si pořídil jen kvůli tomu že jsem to chtěl vyzkoušet a jestly to stojí za to si koupit tuhle hru.A byl jsem velice mile překvapen  Twisted Evil


A budeš ještě více mile překvapen až nainstaluješ tGW  Laughing . Pokud jsi tak už neučinil  Surprised


Ahoj a co je to tGW?  Twisted Evil
je to "mensi" mod ktory ti este skvalitnuje pozitok s hrania.okrem novych zvukov pridava nove pristavy,lode atd,atd...   viz http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12

Ps:fakt mozem len doporucit.ale najskor si otukaj zakladnu hru a a tak sa pusti do tGW.tot aspon moj nazor  cool .



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 05. 04. 2008, 19:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj chci se zeptat když si nainstaluju ten mód dá se pak dát pryč bez toho abych dával celou hru pryč.No v singleplayeru mám už 18 hlídku,kredit 12069,74 sice nevim kolik je tam do konce hry.  Twisted Evil


_________________
MB-ASUS MAXIMUS FORMULA,CPU-Core 2 Quad Q9450 2,66GHz(1333MHz) 12MBL2,RAM-2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX CL5,GPU-Asus EAH3870X2/HTDI/1G, PCI-E,Zvuková karta-Creative SB X-Fi mX Xtreme Gamer (PCI,7.1),Sluchátka-Creative Fatal1ty Gaming Headset,HDD-WD2500KS CaviarXL,250GB,16MB,7200rpm,SATA/300,Zdroj-Corsair Power Supply HX620 620W

K vítězství zla stačí,když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.
Edmund Burke
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.