Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bunkru s IXD2...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bunkru s IXD2... 
Ahojky lidicky....
 Pred mesicem jsem si poridil original hry SH3.Do dneska jsem operoval pouze z Brestu a strasne se divil,ze nemohu nakoupit IX radu.Pak jsem si precetl na tomto foru,ze preveleni do jineho doku je reseni.Tak jsem tak ucinil,nakoupil IXD2,doplnil to nejlepsi co slo a hura na vec.Nutne je jeste podotknout,ze se nachazim v Bordeaux.Jake ale bylo me prekvapeni,kdyz jsem pri vyjezdu z bunkru dal "ahead standart"!!! Zacaly po mne rvat "hull is damage"! Tak jsem na to reagoval pouze zmenou kormidla a sel jsem po chvili ke dnu...Loadnul jsem po te tuto situci znovu a zjistil jsem z venkovniho pohledu,ze cast me zadi je zabetonovana do mola bunkru a jakykoliv pohyb v pred,ci vzad s tim nic neudela a vede pouze k zniceni ponorky....Uz jste to nekdo vydel ci zazil??? Co s tim? Mam original hru bez jakehokoliv patche,nebo cehokoliv jineho.(SH3).....Thx za pomoc....



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 10. 2007, 10:02, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 20. 08. 2007, 19:53, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek Re: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bukru s IXD2... 
Fik napsal:
Ahojky lidicky....
 Pred mesicem jsem si poridil original hry SH3.Do dneska jsem operoval pouze z Brestu a strasne se divil,ze nemohu nakoupit IX radu.Pak jsem si precetl na tomto foru,ze preveleni do jineho doku je reseni.Tak jsem tak ucinil,nakoupil IXD2,doplnil to nejlepsi co slo a hura na vec.Nutne je jeste podotknout,ze se nachazim v Bordeaux.Jake ale bylo me prekvapeni,kdyz jsem pri vyjezdu z bunkru dal "ahead standart"!!! Zacaly po mne rvat "hull is damage"! Tak jsem na to reagoval pouze zmenou kormidla a sel jsem po chvili ke dnu...Loadnul jsem po te tuto situci znovu a zjistil jsem z venkovniho pohledu,ze cast me zadi je zabetonovana do mola bunkru a jakykoliv pohyb v pred,ci vzad s tim nic neudela a vede pouze k zniceni ponorky....Uz jste to nekdo vydel ci zazil??? Co s tim? Mam original hru bez jakehokoliv patche,nebo cehokoliv jineho.(SH3).....Thx za pomoc....


No chlape to tu asi ještě nebylo. Bravo! super
Asi takhle...rozhodně si nainstaluj patch 1.4b


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bukru s IXD2... 
Fik napsal:
zjistil jsem z venkovniho pohledu,ze cast me zadi je zabetonovana do mola bunkru a jakykoliv pohyb v pred,ci vzad s tim nic neudela a vede pouze k zniceni ponorky...


Mě to na default hře bez patchů dělalo taky ale jenom jsem přišel o sonar... Wink  vždycky jsem jinak vyplul bez problému Confused


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bukru s IXD2... 
Sarroth napsal:
Fik napsal:
Ahojky lidicky....
 Pred mesicem jsem si poridil original hry SH3.Do dneska jsem operoval pouze z Brestu a strasne se divil,ze nemohu nakoupit IX radu.Pak jsem si precetl na tomto foru,ze preveleni do jineho doku je reseni.Tak jsem tak ucinil,nakoupil IXD2,doplnil to nejlepsi co slo a hura na vec.Nutne je jeste podotknout,ze se nachazim v Bordeaux.Jake ale bylo me prekvapeni,kdyz jsem pri vyjezdu z bunkru dal "ahead standart"!!! Zacaly po mne rvat "hull is damage"! Tak jsem na to reagoval pouze zmenou kormidla a sel jsem po chvili ke dnu...Loadnul jsem po te tuto situci znovu a zjistil jsem z venkovniho pohledu,ze cast me zadi je zabetonovana do mola bunkru a jakykoliv pohyb v pred,ci vzad s tim nic neudela a vede pouze k zniceni ponorky....Uz jste to nekdo vydel ci zazil??? Co s tim? Mam original hru bez jakehokoliv patche,nebo cehokoliv jineho.(SH3).....Thx za pomoc....


No chlape to tu asi ještě nebylo. Bravo! super
Asi takhle...rozhodně si nainstaluj patch 1.4b


Takze jsem po celem dni snazeni o nainstalovani patche 1.4 zjistil,ze jsem koupil SHIII uz napatchovaneho na original dvd a take je tam uz ta uprava abych nemusel strkat porad dvd do mechaniky,kdyz si chci zapraskat(bylo mi to hned divne,ze to po mne nechce dvd v mechanice Smile )
 S toho plyne,ze se mi deje chyba na opatchovane original verzy a pro mne uz v tom pripade valka skoncila,protoze se na more proste nedostanu Sad


Citovat
Příspěvek Re: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bukru s IXD2... 
Takze jsem po celem dni snazeni o nainstalovani patche 1.4 zjistil,ze jsem koupil SHIII uz napatchovaneho na original dvd a take je tam uz ta uprava abych nemusel strkat porad dvd do mechaniky,kdyz si chci zapraskat(bylo mi to hned divne,ze to po mne nechce dvd v mechanice Smile )
 S toho plyne,ze se mi deje chyba na opatchovane original verzy a pro mne uz v tom pripade valka skoncila,protoze se na more proste nedostanu Sad[/quote]



Nevěš hlavu a zkus nějaký mod.



Naposledy upravil Merlin dne 20. 08. 2007, 07:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je luxus. No zatím jsem viděl jenom lodě v přístavu bourat do všeho možného i nemožného, ale zabetonovat se do mola... to tedy gratuluju. Hold zkusit nějakej mod nebo třebas jen nějakej port-traffic patch...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Fik - ahoj, pozde, ale mozna prece ...  Wink
Nezkousel ses nechat prevelet k jiny flotile ? Treba by to mohlo problem vyresit  Exclamation  Question  Idea A pak se po nejaky ty patrole nechat prevelet zase zpatky do Bordeaux ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to se mi stalo taky, i se sedmičkou. Ale nijak jsem nepátral, protože jsem měl jenom poškození, který jsem vždy opravil. Neřešil jsem to, třeba se tam povedlo tomíkům umístit nějakou minu. A ono ne.  Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
to Fik - ahoj, pozde, ale mozna prece ...  Wink
Nezkousel ses nechat prevelet k jiny flotile ? Treba by to mohlo problem vyresit  Exclamation  Question  Idea A pak se po nejaky ty patrole nechat prevelet zase zpatky do Bordeaux ....

 Tak je to vyresene.Preveleni k jine flotyle a potom spatky zabyra.Uz vyplouvam normalne a vse je jak ma byt....
 Diky mooocc.


Citovat
Příspěvek Re: Nemuzu vyplout v Bordeaux z bukru s IXD2... 
Sarroth napsal:
Fik napsal:
Ahojky lidicky....
 Pred mesicem jsem si poridil original hry SH3.Do dneska jsem operoval pouze z Brestu a strasne se divil,ze nemohu nakoupit IX radu.Pak jsem si precetl na tomto foru,ze preveleni do jineho doku je reseni.Tak jsem tak ucinil,nakoupil IXD2,doplnil to nejlepsi co slo a hura na vec.Nutne je jeste podotknout,ze se nachazim v Bordeaux.Jake ale bylo me prekvapeni,kdyz jsem pri vyjezdu z bunkru dal "ahead standart"!!! Zacaly po mne rvat "hull is damage"! Tak jsem na to reagoval pouze zmenou kormidla a sel jsem po chvili ke dnu...Loadnul jsem po te tuto situci znovu a zjistil jsem z venkovniho pohledu,ze cast me zadi je zabetonovana do mola bunkru a jakykoliv pohyb v pred,ci vzad s tim nic neudela a vede pouze k zniceni ponorky....Uz jste to nekdo vydel ci zazil??? Co s tim? Mam original hru bez jakehokoliv patche,nebo cehokoliv jineho.(SH3).....Thx za pomoc....


No chlape to tu asi ještě nebylo. Bravo! super
Asi takhle...rozhodně si nainstaluj patch 1.4b


Kdysi dávno se mi tohle stalo, ale loadnul sem předchozí start mise a vše bylo ok. Sice musí člověk šecko dělat znova (převelet na jinou flotilu, vybavit atd.), ale mě to pomohlo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
nebo si priste vzit na lod nejake maniky aby ten beton rozbili :-) ale opatrne na ponorku.

treba si uz brzo taky zahraji. Vypada to ze uz mozna bude na vanoce druha grafika a taky u mych rodicu je new compl tak to budu zkouset i tam.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ADM´s OT: Čoveče marve ty už máš vlastnit druhej metál...sakroš díra v administrativě  Laughing Se ozvu ne Rolling Eyes  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nejde jen o vyznamenání snad se mi uz nejak podari konecne rozchodit i tu hru a budu se tak moci ucastnit i ligy pokud bude teda jeste nekde volno a prijmou mne.  Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to Sarroth 
Sarroth napsal:
ADM´s OT: Čoveče marve ty už máš vlastnit druhej metál...sakroš díra v administrativě  Laughing Se ozvu ne Rolling Eyes  Very Happy


MOD´s OT - To vís, bracha je aspon nekde skromnej  Laughing  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 10. 2007, 13:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
taky mussis hned vse vykecat  Laughing   pockej az budu parit jak ti natrhnu triko mysaku

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.