Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Problém: Záhadné mizení nakoupených torpéd.....
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ještě naposled pro ´Myšáka: Pak ale nevím kdo je vlastně pirát. Já koupím plnou hru za plné finance a použitelná je-když to spočítám přesně-jedna třetina. A to bez NoCD vydrží tak 6-8 měsíců než se CD zničí. Knihy taky byly chráněny copyrightem, ale ty i když se denně četly, vydržely rodinám staletí.
Mimochodem, syn kupoval tuto hru spolu se mnou, má tedy to samé vydání z r.2005-a ty samé problémy. Jen konfigurace počítače je v něčem jiná, on už má grafiku 8800GTS a já ještě Gigabyte GV-3D1 (2x6600GT Sli). Problémy ale jsou stejné.

Teď mi napadlo, hra je regulérně koupená, co na to řekne podpora? To mi stojí za registrační srandaci. Jen mám dojem že už jsem se kdysi registroval, měl problém a-nedočkal se...



Naposledy upravil Milan L. dne 12. 10. 2007, 15:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ja mam taky original, ale NoCD pouzivam, abych neznicil DVD  Wink

s tou podporou to zkus a dej vedet, moc by mne to zajimalo, jak dopadnes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nedá mě to:

"Kdo jsou piráti?"


Bartoloměj Roberts - Bartholomew Roberts
Původem Velšan a prý nejbohatší ze všech pirátů. Byl přezdívaný Černý Bart a zajal přez 400 lodí. K pirátsví byl ale přinucen.

Henry Morgan - S tichým souhlasem anglické královny terorizoval španělské kolonie v Karibiku. Legendy, které kolují o jeho skutcích, většinou popisují úspěšné souboje hrstky Morganových mužů s vyzbrojenou španělskou armádou. Za své služby byl Morgan jmenován jamajským guvernérem, jímž zůstal až do své smrti v roce 1688.

Thomas Tew
Narodil se v Americe a zavedl tzv. pirátský okruh - ze Severní Ameriky do Indického oceánu a zpět s kořistí. Doma byl hvězdou aristokratické společnosti, za přítele měl guvernéra New Yorku. Byl zabit na výpravě s Averym roku 1695.

Henry Avery
Tento anglický pirát se proslavil díky kořisti z indické lodi Gang-i-Sawai, která vezla obrovské poklady. Díky tomu se odebral do pirátského důchodu.

Kapitán Kidd - Původně chránil anglické osady v Americe před piráty a nepřátelskými korzáry, později ale dostal chuť sám si vyzkoušet jejich řemeslo, což s velkým úspěchem prováděl asi pět let. Zamýšlený návrat na správnou stranu barikády mu nebyl umožněn a Kidd, který se dobrovolně vydal do rukou newyorského guvernéra, skončil v roce 1701 na šibenici.

Mary Readová - Pirátství není jen pro chlapy. Důkazem může být tato amazonka (i když většinu svého života se vydávala za muže), která dlouho úspěšně přepadávala lodi v Karibiku, než její instinkty zradila láska k zajatému námořníkovi. Právě ve fázi prvotní zamilovanosti totiž byla chycena a oběšena.

Calico Jack Rackham
Zbabělí kapitán se prý ani z poloviny nerovnal své milence Anne Bonnyové.

Edward England
Tomuto anglickému pirátovi se prý vymstilo, že byl příliš mírný k zajatcům. U břehů Afriky se jeho posádka vzbouřila a vysadila ho i s jeho dvěma věrnýma na ostrově Maurcius. Ti tři si pak prý postavili člun a uprchli na Madagaskar, kde ale England przy poté zemřel.

a samozdřejmě....


Černovous

Narodil se v Anglii a původně se jmenoval Edward Teach. Proslavil se brutálnímu činy, které páchal jakoby nic. Nosil na sobě šest pistolí, posiloval svou špatnou pověst tím, že ve svých obětech budil hrůzu. Plnovous měl stočený do něčeho, jako jsou dnešní drady a pod klobouk si zadstrkoval doutnající šňůry, takže chodil v hustém oblaku černého dýmu. Jeho hrůzovláda nad Karibikem ale trvala jenom dva roky. Roku 1718 ho v Ocracokeské úžině zaskočilo britské námořnicvo a on zahynul v boji.



Otázka ochran ve hrách a jejich "logika" je na další nové téma, které tu už možná i bylo. Je nás tu hodně co vlastní originál s "ošetřením" viz. ZDE,proč...protože se nenecháme buzerovat a ničit náš majetek. Wink




Naposledy upravil Sarroth dne 12. 10. 2007, 18:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pro Mysaka_Boba:
   Tak mi to s tím padáním torpéd nedalo a myslím že jsem na něco přišel. Skutečně se to týká (povětšinou) jen třídy IXD2 a většinou začnou zlobit v externích rezervách první dvě torpéda shora pro přední torpédomety. Zadní rezervy nezlobí, přidají se až jako důsledek pádu těchhle dvou. Samozřejmě. Ona totiž jaksi zřejmě nejsou v "herním plánu". Když se podíváte na panel ponorky v doku před vyplutím, je jich v předních rezervách (nahoře nad trupem) jen šest-ta můžete nastavovat. Jenže v panelu zbraní ve hře, i když je to jen menší okno, jich už je osm-dvě se přidají sama ani o nich nevíte a o těch nerozhodujete.
Ten kdo dělal ve hře tuhle pasáž je tam prostě dodatečně "přilepil" se všemi důsledky. Postup jak je zvládnout je krkolomný a nemusí pokaždé vyjít, ale celkem se dá: Jako první je nejlepší z rezervy použít skutečně to první shora a jen jedno. Panel sice začne mizet, ale torpédo se dostane kam má. Kdyby jste ihned přesunuli i druhé torpédo, rezervy zobrazí jen ty dva holé obdélníčky navíc a hra okamžitě spadne s tradičním mrkvosoftím chybovým hlášením. Proto je nejlepší po umístění uložit hru a restartovat, potom stejným způsobem zvládnout i druhé shora. Opět zmizí panel, opět restart, ale torpédo je v zásobníku. Ostatní už jdou normálně. Skutečně to vypadá na nedodělek, a to velmi nepříjemný.
Jinak jsem nadšen příspěvkem od Sarrotha o pirátství-klobouk dolů. Na "pirátské" kopírování vlastních zakoupených věcí jsem změnil názor, když se mi na drahých exkluzivních sériích "Pána prstenů " začal ztrácet obsah jak se postupně aktivní povrch smršťoval a vyrovnával. Ale to je na jinou diskusi a sem to nepatří, takže nebudu zatěžovat.

Jen ještě dotaz: dá se to NoCD ošetření použít i na hru ze které neodeberu StarForce (mám ji totiž asi na 5ti dalších originálkách které by automaticky nejely.) Mimo to jsem si jednou ve Správci zařízení-zobrazit-Skrytá zařízení uvědomil, že ani SF Cleaner nedostane pryč všechno, podle verzí jak co. Musí se ručně, jinak tam toho hodně zůstane. Díky a zdravím, kapitáni.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
NoCD pro SH3 je jen pro SH3
ostatni veci by to nemelo ovlivnit, protoze prehravas soubory jen v SH3


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pro Mysak_Bob:
 To jsme si nerozuměli. Já jsem tím myslel jestli můžu to NoCD použít v SH3 bez odstranění StarForce, protože ta nejde odstranit jen z jedné hry, funguje plošně v celém rozsahu a dá se odinstalovat jen úplně, z celého počítače u všech her. Originálky které ji mají jako součást instalace pak samozřejmě nepůjdou. Sranda je v tom že si nainstaluješ hru se StarForce a když jí dohraješ a odinstaluješ, ten prevít tam zůstane a většinou se motá do většiny věcí a dělá problémy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
- můžeš ho na SH3 použít bez plné odinstalace SF
- stejně bych ho odstranil a "ošetřil" vše co potřebuje
- SF plně odstranit tou utilitkou jde na 90%, ale některé verze(starší) ne a je třeba pěkně růčo. Naopak nové verze ve skrytých zařízeních už nenajdeš.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pro Sarroth:
        Tobě především díky za radu a vynikající informace o pirátech. Je vidět, že se ti moderní poučili. Jinak jak jsem psal o těch rozdílech v počtech torpéd u IXD2, je to pravda. Zkusil jsem změnit rozlišení jestli v tom dokovém panelu nejsou jen skrytá, můžu až na 1600x1200, ale ne. Je to skutečně "dodělávka" jen pro IXD2. Hloupé je, že tím pádem ta první 2 torpéda shora (externí) naprosto neovlivníš. Takové překvápko ze strany hry.
Tak nové verze SF už se ve Správci nezobrazí? No paráda, to je asi proto aby už do nich nikdo nekecal. Čím dál lepší k horšímu. Je mi to k smíchu, na tomhle webu-aspoň podle prvních dojmů- převažujeme my co poctivě kupujeme originálky-a my jsme samozřejmě nejvíc biti. Já si prostě zákon nezákon odjedu do nejmenované země a pomocí rovněž legálně koupeného DVDFab Platinum si kopie svých draze zaplacených placek udělám. Zdravím-ahoj

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No na druhou stranu je to celkem prkotina. Zkus si někdy SH3 v základní verzi bez patche...to je masakr.  Laughing Tak či tak jak jsem psal bude ti fungovat i to pokud ošetříš pouze SH3 bez kompletního odstranění SF. ;-)

ad piráti: No byla to jen taková "humorná" vložka kterou jsem si prostě nemohl odpustit. Jinak jde o to o kterých "moderních pirátech" mluvíš resp která strana barikády. Ta jedna se asi poučila opravdu hodně a terorizuje značně...nějak ale už nedochází k té "poslední bitvě". Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 14. 10. 2007, 13:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.