Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
problém s vlky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek problém s vlky 
Jsem si nainstaloval Grey wolves. Spustim ho a kdyz je nahrávání u konce tak mi to spadne a vyhodí tabulku a tam ze chybí ID menu nechapu asi jsem to spatne stah stahnu jeste jednou a preinstaluju a zase nevim  proc. Jestli tady nekdo ma taky takovou zkusenost tak at poradi v reseni. Dik

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No já jsem četl už tvůj příspěvek v sekci Multiplayer a je to divočina chlape. Radím ti vše odinstaloavt(smazat adresář hry i adresář v Dokumentech a postupovat dle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229

takže SH3 + patch 1.4b + tGW 1.1a(nejlépe přímo ne přes JSGME)



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ted jsem to vse odinstaloval smazal a nainstaloval opatchoval a ted tam davam te tGW

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: problém s vlky 
Ja mam taky vlka .............................. az na zada  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

pardon - to byl velmi nemistny ftipek



Naposledy upravil cynicc dne 26. 09. 2007, 20:39, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: problém s vlky 
budik napsal:
Jsem si nainstaloval Grey wolves. Spustim ho a kdyz je nahrávání u konce tak mi to spadne a vyhodí tabulku a tam ze chybí ID menu nechapu asi jsem to spatne stah stahnu jeste jednou a preinstaluju a zase nevim  proc. Jestli tady nekdo ma taky takovou zkusenost tak at poradi v reseni. Dik


Mel jsem podobny problem. Vyřešil jsem to tak jak napsal saroth. Instal + patch ( restart ) + tGW a běhá to jak švajcarský hodinky.  Wink


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.