Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Chlor z poškozených baterií
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Chlor z poškozených baterií 
Salut kapitáni,
existuje nějaký patch, který by zohlednil při poškození (zničení) baterií vývin jedovatého chlóru? Myslím že tohle je jedna z mála věcí co v SH3 skutečně chybí a v reálu hrála velmi důležitou roli. Mám SH3 (origoš) + 1.4b + tGW a tam nic takového není a v GWX to rovněž chybělo (krom spousty jiných věcí ;) ).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nikdy jsem o tom neslyšel a ani v GWX + 1.03 patchi nic takového není.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Chlor z poškozených baterií 
Karl von Bahnhof napsal:
Salut kapitáni,
existuje nějaký patch, který by zohlednil při poškození (zničení) baterií vývin jedovatého chlóru? Myslím že tohle je jedna z mála věcí co v SH3 skutečně chybí a v reálu hrála velmi důležitou roli. Mám SH3 (origoš) + 1.4b + tGW a tam nic takového není a v GWX to rovněž chybělo (krom spousty jiných věcí ;) ).


Budu to muset vyzkouset, ale neubyva rychlejc kyslik, kdyz jsou zasazeny baterie?  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
me hlavne ubejvali lidi v opravarskym tymu  Crying or Very sad ....

ted fakt nevim jiste, ale mam pocit ze kdyz se mi tahle nemila vec prihodila, tak v obrazovce posadky\poskozeni se mi pri kliknuti na poskozenou cast ponorky v tom textovym poli objevilo neco jako vzrustajici koncentrace chloru nebo plynů ......


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Chlor z poškozených baterií 
mysak_bob napsal:
Budu to muset vyzkouset, ale neubyva rychlejc kyslik, kdyz jsou zasazeny baterie?  Rolling Eyes


To mi nepřišlo, měl sem kyslíku furt hafo ..... v reálu chlor znamenal konec. Teda přinejlepším vynoření a zaječí úprk.... .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
me hlavne ubejvali lidi v opravarskym tymu  Crying or Very sad ....

ted fakt nevim jiste, ale mam pocit ze kdyz se mi tahle nemila vec prihodila, tak v obrazovce posadky\poskozeni se mi pri kliknuti na poskozenou cast ponorky v tom textovym poli objevilo neco jako vzrustajici koncentrace chloru nebo plynů ......


A co máš za mod? tGW nebo GWX? v GWX (1.03) se mi tohle nikdy nestalo a v tGW taky ne, ani kyslík neubýval nějakým výrazným tempem ... .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
ted mam tGW, ale reinstaloval jsem hru a zkousel ruzny mody nejmin  10x.
Takze to mohla byt jakakolif verze.
Mozna ale s tim plynem kecam, fcera sem se na chvili dostal ke kompu, nezadarilo se mi a sel sem ke dnu, a kdyz uz sem teda k tomu dnu sel tak sem se juknul esli to neco pise ..... a krome obvyklejch hlaseni ---- nic  Shocked .
A pritom bych prisahal ze sem to uz jednou nekde videl ......

a mozna zalezi i na tom jaky mas nastaveny % realu, esli nemas Limited O2 tak kyslik ubejvat nebude ...   Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 25. 07. 2007, 10:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Hans Eckelhaft:
Jsem totálně ujetý na realitu Smile) SH3 mám origoš od doby co vyšel a hned od začátku to jedu na 100%, komplet všechno zaškrtané...bez sejvů Smile



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 25. 07. 2007, 11:04, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Karl von Bahnhof napsal:
to Hans Eckelhaft:
Jsem totálně ujetý na realitu Smile) SH3 mám origoš od doby co vyšel a hned od začátku to jedu na 100%, komplet všechno zaškrtané...bez sejvů Smile


Na 100% si to neviem predstavit, mozno to niekedy skusim...

btw: uz si aj nieco potopil??  Twisted Evil


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Karl : tak to doufam ze kdyz 100% tak ze to hrajes cely na rychlost 1x  Laughing

ja sem se ted konecne upgradnul na IXB ( po 13  Exclamation misich na IIA)
tak jsem zvednul real na hodnuty co jsou pro ligu.....  myslim 51%. Zkousel jsem i 100% a nebylo to tak hrozny, az na to manualni zamerovani - to sem byl rad kdyz sem s velkou slavou na fsech 6 torped sejmul jednoho LMerchanta, zive si to pamatuju - 2x vedle, 2x vadny torpedo, 2x zasah a sla poooooooomalinku ke dnu - pak jsem ten manual pred dalsi misi zas vypnul  Embarassed .


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Millo a Hans Eckelhaft:
začátky byly hodně těžké Smile po 8mi misích potopené 2 lodě (a to ještě dělem  Laughing ) ....  žádné eso, ale teď po takové době hraní mě ani Kretschmer nedává v tGW Smile .... mým cílem je aspoň jednou přežít celou válku od 39-45. To se mi ještě nepovedlo .... dycky mě potopili Sad naposled to bylo v r. 06/44 asi 3 torpedoborci mě huntili 4,5 hodin (skutečného času), 2 se pak vrátili ke konvoji a poslední mě dorazil Sad tak sem vypl kompl podíval se na východ slunce a šel spát Smile)



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 25. 07. 2007, 12:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To> Karl
tak potom klobuk dolu... super  ja uz ani nepametam, kedy naposledy ma chytila nejaka hra aby som videl vychod slnka... Rolling Eyes

To> Hans
myslim, ze v lige je nastavenie na vyse 70% real.. Wink



Naposledy upravil Millo dne 25. 07. 2007, 13:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek to Millo 
myslim, ze v lize je to kolem 55%, mozna 60%, ale je to prece jen trochu polidstenej HARD

EDIT:
vsak to vyzkousej, zaloz novou karieru s nastavenim HARD (dle ligy) a ono ti to ukaze, kolik je to procent  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 07. 2007, 13:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek > Mysak 
hmmm, myslel som,ze sa to ide na vyzsiom, karieru som hral na 74 alebo 76%, teraz uz neviem presne...


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
no tak to se radsi jeste podivam esli sem neco blbe neodfajfknul v nastaveni .....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.