Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
|Problém| Rozlišení...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek |Problém| Rozlišení... 
Mam problém, spustil jsem hru přenastavil rozlišení a pak jí vypnul, a teď mě to píše "OUT OF RANGE H: 71.6K V: 85.2" v nějaké tabulce s černým pozadím, a pro to se ptám jestli se dá nějak zmněnit rozlišení z venku když mě to dovnitř nepustí. Dvakrát jsem to odinstaloval a pořád mě to dělá a to jsem smazal i celou složku. Docela rád bych si to znovu zahrál hold jsem tam dal rozlišení 1280x800 a už to nerozběhám. Co s tím???



Naposledy upravil Sarroth dne 15. 02. 2008, 20:11, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
zkus si natvrdo zmenit rozliseni v ....../data/cfg/main.cfg

na

[VIDEO]
Resolution=1024,768,60,22
DynamicShadows=No
FullScreen=Yes
Synchronized=No
TextureResolutionHigh=Yes

tak to mam ja  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja to mam takhle taky, ale od nekat to ber asi jine rozlišení, premyslim že bych se to pokusil preinstalnout nekam jinam, nebo ja nevim jak to, taky hledam soubory kde to nastaveni jeste muze byt.


Citovat
Příspěvek  
tak jeste v documents an settings / user/ dokumenty/sh4/data/cfg/ main.cfg


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Smazal jsi hlavní složku tak složku v Dokumentech?  Pak ještě registry(promazat), ale to pouze pokud to už trochu znáš.

edit:
tak mysak byl rychlejší.... Very Happy



Naposledy upravil Sarroth dne 11. 07. 2007, 17:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Namornici dekuji dokumenty tam to bylo, moc dik za cas. Uz to jde. Dik razz  Wink  Exclamation


Citovat
Příspěvek  
a ted prijde moje oblibena cast: vyreseno, zamceno :-o


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.