Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3 
nazdárek, nedá se někde zaregistrovat (myslím v CZ nebo SK) a pařit SH3 po síti? S tím, že může být nainstalované různé módy?



Naposledy upravil Sarroth dne 12. 02. 2008, 01:00, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: on-line boj 
icetiger napsal:
nazdárek, nedá se někde zaregistrovat (myslím v CZ nebo SK) a pařit SH3 po síti? S tím, že může být nainstalované různé módy?


Jistěže na www.hamachi.cz. Stáhneš a nainstaluješ si klienta, následně se připojíš k síti (Create or join networks -> Join existing network) a zadáš název sítě "Silent Hunter III CZ"a heslo k síti "Hunter" ( Pozor na velká písmena, musíš to napsat správně ) a nakonec stiskneš tlačítko připojit ( Join ) a jsi tam.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo, ale pokud chceš hrát s módama, tak ten s kym chceš hrát je musí mít taky. jinak zaručeně funguje SH3+patch 1.45b

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no a jak poznám, že ten člověk je má taky co mám já? já osobně jich moc nemám, spíš to sou jen maličkosti,myslím že jich nemám víc jak 4 mody

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no můžeš to zkusit a uvidíš jestli ti to pojede Smile jestli máš nainstalovaný to Hamachi, tak se mi ozvi na PM a zkusime to ;-)
nejlepší asi je dávat tam ti mody přes JSGME a před online pařbou si to vždycky vypnout Smile a pak je tam zase nahodit

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
a co se domluvit na spolecny parbe prez HAMACHI ??? Vytvorime si vlastni sit , urcime si MODY a po TS muzeme i pokecat a planovat spolecnej utok  Wink

a v zime az budu mit vic casu tak muzu zkusit udelat i naky MISE na prani ........  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
a co se domluvit na spolecny parbe prez HAMACHI ??? Vytvorime si vlastni sit , urcime si MODY a po TS muzeme i pokecat a planovat spolecnej utok  Wink

a v zime az budu mit vic casu tak muzu zkusit udelat i naky MISE na prani ........  Wink


Proč ne, nahoď nějake datum, a jake mody bys chtěl...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nooo, to by nemuselo být špatné, to bych taky bral, protože včera sem se snažil přes hamachi a pořád mi to hlásilo, že je to plné ... takže nevím, jak to přesně funguje ...

nemuselo by to být špatné udělat takový útok třeba 10 ponorek na nějaký konvoj třeba PQ 17 nebo 18 nebo na nějaký mezi státy a VB...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
icetiger napsal:
nooo, to by nemuselo být špatné, to bych taky bral, protože včera sem se snažil přes hamachi a pořád mi to hlásilo, že je to plné ... takže nevím, jak to přesně funguje ...

nemuselo by to být špatné udělat takový útok třeba 10 ponorek na nějaký konvoj třeba PQ 17 nebo 18 nebo na nějaký mezi státy a VB...


Deset ponorek nejspíš nepůjde, protože hra má omezení tuším na osm...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Takže když jsem si nahrál na tvrdo (bez JSGME) třeba flagmod, nebo realsounds a podobný maličkosti, tak už mi to po síti nepůjde? Hraju verzi 1.4.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Takže když jsem si nahrál na tvrdo (bez JSGME) třeba flagmod, nebo realsounds a podobný maličkosti, tak už mi to po síti nepůjde? Hraju verzi 1.4.


To by chtělo vyzkoušet, já osobně si myslím, že změna textur by na to vliv mít neměla...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak bych to rád testnul. Ale mám čas tak v pátek večer po desátý. Hamachi už mám nainstalovaný.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
já teda nevím, jak přesně multiplayer funguje, ale tipnul bych si, že jde spíš o to, aby měli všichni nastavený stejný configy...
jestli někomu v gramofonu hraje něco, co ten druhej nemá, tak by to neměl být problém...
ale jak jsem psal- záleží co přesně si hra při multiplayeru kotroluje...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Liga 
Když už to hrajete...co si založit takovou malou ligu?!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
Když už to hrajete...co si založit takovou malou ligu?!


dobrej napad ale u me je bohuzel problem s casem a to hlavne prez leto zima uz je v pohode ale dodrzet presnej termin je pro me problem bo clovek prakticky nevi co bude delat za hodinu  Wink  ale pokud bude vic terminu sem pro ...

idealni by bylo domluvit 1-2 terminy v tejdnu a pak by se videlo .....

chystam se udelat malej testik s kolegou z 312 na funkcnost MP s ruznejma modama ... zaklsd bude 1.4 + RUB 1.45 a HT 1.47 .....

po testu dam vedet .......

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.