Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Únik torpédoborci v malé hloubce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Únik torpédoborci v malé hloubce 
Zdravím, doufám že mě nezačnete kamenovat za založení nového topicu, ale bohužel obdobnou radu jsme zde nemohl najít. Již delší dobu hraji SH3 a v poslední době rozšířen na GWX, v nerozšířené verzi to nebylo nic těžkého ztratit se torpédoborci, např. ve vodách poblíž Doveru apod., kde hloubka dosahuje max. 30m, ale jakmile jsem rozšířil verzi na GWX a narazím zde na torpédoborec který už nestačím potopit, potopím se do hloubky max. 5 metrů nad dno a tichý chod. Bohužel mě přijde, že je to úkol takřka nemožný ztratit se nerušeně z onoho místa. Mimochodem zapomněl jsem dodat, že jsem zatím v r. 1940, kde se ještě nevyskytují klamné cíle, proto se k němu snažím vždy natočit přídí nebo zádí, aby byla co nejmenší šance vyhledání ASDICEM avšak stejně si mě vždy najde Sad  Jako jediná možnost se mi jeví onen DD zničit. Ovšem pokud je i jiná možnost, ....např. různé manévrovací schopnosti... byl bych rád, kdyby jste se podělili o své tzv. "manévrovací finty" v takovýchto situacích:)  Díky a lovu zdar!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Únik torpédoborci v malé hloubce 
IL CONTECANTO napsal:
Zdravím, doufám že mě nezačnete kamenovat za založení nového topicu, ale bohužel obdobnou radu jsme zde nemohl najít. Již delší dobu hraji SH3 a v poslední době rozšířen na GWX, v nerozšířené verzi to nebylo nic těžkého ztratit se torpédoborci, např. ve vodách poblíž Doveru apod., kde hloubka dosahuje max. 30m, ale jakmile jsem rozšířil verzi na GWX a narazím zde na torpédoborec který už nestačím potopit, potopím se do hloubky max. 5 metrů nad dno a tichý chod. Bohužel mě přijde, že je to úkol takřka nemožný ztratit se nerušeně z onoho místa. Mimochodem zapomněl jsem dodat, že jsem zatím v r. 1940, kde se ještě nevyskytují klamné cíle, proto se k němu snažím vždy natočit přídí nebo zádí, aby byla co nejmenší šance vyhledání ASDICEM avšak stejně si mě vždy najde Sad  Jako jediná možnost se mi jeví onen DD zničit. Ovšem pokud je i jiná možnost, ....např. různé manévrovací schopnosti... byl bych rád, kdyby jste se podělili o své tzv. "manévrovací finty" v takovýchto situacích:)  Díky a lovu zdar!!


No sice hraju TGW ale to bude asi stejný.V této situaci a v tom roce 1940 je výhoda že spojenci nemaj ještě ježka,takže se nad tebe musí dostat a ikdyž budeš v hloubce jen cc 25m tak aby tě zasáhl minami je pro něho móóc těžké(teda když si trošičku zručný)Musíš hlavně kombinovat rychlost a hlídat si natočení ponorky.Nestačí jet pořád na tichej chod.Když to zhrnu tak když spouští miny tak max rychlost a pryč.(nic víc tam asi nevymyslíš)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to je pravda v hlbke do 30 m toho moc nevymyslis , ono si musis pockat ked tam nebehnu tak 3 DD a potom uz sa s toho nejako da vykluckovat , predsa si len zavadzaju a musia aj cuvat  Laughing  Laughing  ,   Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já taky hraju GWX a už jsem rezignoval dostat se přes La Manche.Raději volím cestu severněji,kolem Irska.Naposled jsem se o to pokusil a trefil jsem na 7 lodí-torpédoborce a hlídkové čluny.Dopadlo to neslavně.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě k tomu ježkovi .Jsem taky na začátku kampaně ,takže jsem se s ním nesetkal.Ve skutečnosti byly hlubinné miny horší než ježek.Ten musel zasáhnou přesně a měl menší hmotnost než hl.mina.Takže jsem zvědavý na výsledek!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
Ještě k tomu ježkovi .Jsem taky na začátku kampaně ,takže jsem se s ním nesetkal.Ve skutečnosti byly hlubinné miny horší než ježek.Ten musel zasáhnou přesně a měl menší hmotnost než hl.mina.Takže jsem zvědavý na výsledek!


Nj, ale střel z ,,ježka" na tebe padá 24, DC je jen pár a v jedný lajně (až na pár, ale těm se vyhneš Wink ),, ježek" navíc pokryje dost velkou plochu a rychle klesá, takže když máš malou hloubku nebo to nečekáš tak je problém... Evil or Very Mad . Jeden zásah sice nemusí ,,zabítů, ale poškod a ty musíš manévrovat, zrychlovat atd a DD tě může snadněji dorazit

to DasBoot: pravý horní roh příspěvku Wink  (EDIT)
to IL CONTECANTO: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=322  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:54, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Günther Königg dne 09. 04. 2007, 20:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
Já taky hraju GWX a už jsem rezignoval dostat se přes La Manche.Raději volím cestu severněji,kolem Irska.Naposled jsem se o to pokusil a trefil jsem na 7 lodí-torpédoborce a hlídkové čluny.Dopadlo to neslavně.


Na začátku není takový problém proplout LA MAnche. Já si vždy počkám na tmu a pak se ploužím podél francouzkých břehů. Ještě jistější je potopit se, stačí na periskop a zase se proplížit podél francouzkých břehů...je tam sice ještě menší hloubka, ale zato méně DD. O to snadnější to je, když je tato část francie už okupovaná. Zatím mě to vychází na 100%.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
DasBoot napsal:
Já taky hraju GWX a už jsem rezignoval dostat se přes La Manche.Raději volím cestu severněji,kolem Irska.Naposled jsem se o to pokusil a trefil jsem na 7 lodí-torpédoborce a hlídkové čluny.Dopadlo to neslavně.


Na začátku není takový problém proplout LA MAnche. Já si vždy počkám na tmu a pak se ploužím podél francouzkých břehů. Ještě jistější je potopit se, stačí na periskop a zase se proplížit podél francouzkých břehů...je tam sice ještě menší hloubka, ale zato méně DD. O to snadnější to je, když je tato část francie už okupovaná. Zatím mě to vychází na 100%.


Já jsem La Manchem (resp. Doverským průlivem) proplouval jen jednou (s tGW, jinak víckrát, ale bez modů to bylo moc snadný) a už tamtudy nikdy nechci jet Mad . DD se dá vyhnout, ale je tam tolik min že jsem asi 3 hodiny strávil s nosem na obrazovce, čučel před ponorku a vyhýbal se minovým polím (je jich tam jak na*ráno Evil or Very Mad )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím,
no ja som už skúsil cestu v tGW cez La Manche, ale bez skúseností to bolo brutal. Najprv som vynorený išiel v pohode a stretol som 1x torpedo boat. To som skusil rozstrielať, ale s upraveným guľometom mi rýchlo kosili posádku. Musel som sa ponoriť a odrazu sa objavil armed trawler a neskôr ďalšie 4 DD. Mal som zábavu na pár hodín  Laughing  ale asi sa mi podarilo doplaziť k belgickým vodám,nie som si istý ale potom to otočili naspäť do Anglicka. Bol som dosť nešikovný takže vkuse po mne pátrali... asi 6 herných hodín Embarassed  



Nie som si istý či ich po niekoľkých hodninách omrzelo zhadzovať hlbinné nálože ale už ku koncu sa stalo že preplávali nadomnou a nezhodili nič.  Je možné aby DD došli nálože?  Rolling Eyes



Naposledy upravil kamikadze dne 10. 04. 2007, 21:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Zdravím,
no ja som už skúsil cestu v tGW cez La Manche, ale bez skúseností to bolo brutal. Najprv som vynorený išiel v pohode a stretol som 1x torpedo boat. To som skusil rozstrielať, ale s upraveným guľometom mi rýchlo kosili posádku. Musel som sa ponoriť a odrazu sa objavil armed trawler a neskôr ďalšie 4 DD. Mal som zábavu na pár hodín  Laughing  ale asi sa mi podarilo doplaziť k belgickým vodám,nie som si istý ale potom to otočili naspäť do Anglicka. Bol som dosť nešikovný takže vkuse po mne pátrali... asi 6 herných hodín Embarassed  



Nie som si istý či ich po niekoľkých hodninách omrzelo zhadzovať hlbinné nálože ale už ku koncu sa stalo že preplávali nadomnou a nezhodili nič.  Je možné aby DD došli nálože?  Rolling Eyes


jj je to možné, mě se to teda v tGW ještě nestalo (žádný větší problém s DD jsem tu ještě neměl Cool -v roce 1940 jsou tam jen tak na okrasu) ale v GWX se mi to stalo několikrát, pak ale nademnou kroužili a nechtěli mě pustit na hladinu Evil or Very Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to možné.Už se mi stalo, že mě dostali do kleští 3 DD a když jim došly hlubinné miny tak jen kroužili a moje osádka se dusila.Vyplul jsem a sebevražedně na plný výkon mazal pryč.Doplul jsem akorát na dno.Mám zapnutý venkovní pohled a tak jsem se podívál na ty DD a později už na skluzech hl.miny nebyly!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čauas.
Mně se stalo u tGW několikrát, že DD došla munice a mám pocit, že jednou po mě nepálili ani z děla, anóbrž neměli čím, protože jsem čučel periskopem a nic...jen jsem před ním kličkoval. Co se týče La Manche, prošel jsem s odřenejma ušima jen jednou a od té doby nevidím jeden jedinej důvod proč tam trávit drahocený čas. Proti DD v malé hloubce, pokud to jde, je asi nejlepší útok a když to nezabere tak modlení. A nevím jestli se to někomu stalo, ale jednou jim explodovala mina na palubě a obsluha si šla trošku rychle zaplavat a DD potupně prchal, protože asi neměli hasičák. Nechal jsem ho, protože smích mi nedovolil velit... A jinak někdy nastane patovka kdy nemám munici ani já.. tak to řeším nouzovým savem a nahraju si to od místa kde je bezpečno.
Zdarec.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No keby som mal periskop tak by to šlo, rozflákal by som ich na kusy  Cool  ale hneď na začiatku prenasledovania jedna mina vybuchla tak blízko, že mi to vyradilo oba periskopy.  Laughing
Tu mám screenshot jedného DD ako sa posádka snaží vypustiť míny  Very Happy




No bolo aj horšie  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak a ještě ke všemu tam téměř neustále převládá ošklivý počasírazz  ...To tam potom člověk ani ten ****** Trawler nepotopí i když dá min. hloubku torpéda Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Únik torpédoborci v malé hloubce 
Zdar namornici..jen chci rict, ze mate naprostou pravdu..v male hloubce  toho opravdu moc nevykouzlite a osvedcilo se mi to , co uz tu padlo- pri minovem utoku pryc na plnej s kombinaci tichym pohonem a manevrovanim -aneb  jak ja rikam delani mrtveho brouka-a jednou jsem musel  dokonce i sednout na dno a cekat -protoze bylo nade mnou pretorpedorcovano - 4 a vice -nestesti to po hodine krouzeni uz nechali. to jest jen tak aby rec nastala Rolling Eyes



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 03. 2009, 18:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.