Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Liga - Velitelství
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nejdřív bych si položil otázku co je skutečným důvodem úpadku. Vypnutí servrů Ubi ? Stagnace a stereotyp ? Neaktivita staré party ? Nebo něco jiného ? Ba dokonce kombinace všeho ?

V mým případě je to jasný, já budu hrát když mi někdo dokáže rozchodit tu píp píp píp píp náhražku ofiko serveru. Měl jsem doma kdekoho kdo se vyzná a nikdo s tím nehnul. Já osobně se v tom už nehodlám vrtat, strávil jsem s tím bezvýsledně hodiny a hodiny.

Na SHO nevsadím ani zlámanou grešli,  nedělám si díky zkušenostím žádné iluze a myslím že SHO nebude mít potřebný  potenciál a dlouhodobou budoucnost. Přínos SHO může být prospěšný možná v tom že přitáhne zase několik nových nadšenců z další generace kteří dříve či později "znovuobjeví" SH3.
Tak jako tak dávám, slovy klasika, SHO rok ... maximálně dva. Tedy stejně jako SH5, což v podstatě vyšlo.
Co může oživit ligu ? Mě napadají 3 věci :

1) existuje nějaká jiná zahraniční liga s podobnou hierarchií a stylem hry ? Pokud ano co tak zkusit dohodnout společné plavby, sloučení, boje proti sobě atd atd  ? Uznávám, že by to bylo hodně náročné na organizaci a vše kolem.

2) Dnes populární v mnoha hrách : achievementy. Ano je to trapné a blbé a není to k ničemu, jen k chlubení se, ale prostě mě to napadlo tak to tady máte a jsem zvědav jestli z toho třeba něco nevypadne  Wink  
Např kdo potopí nejvíc Válečné tonáže, nebo nejvíc lodí, kdo vydrží nejvíc plaveb bez šrábance na metalíze, komu se jako prvnímu povede sestřelit eroplán a přežít ...

3) kvartálně hrát ligu jeden měsíc ze 3 s jiným systémem než nyní. O jinou cenu, placku, čapku ... Jet třeba jen mapy 45 atd atd

Třeba jsou to všechno jen kraviny, nebo se z toho něco vyvrbí a vybrejnstormuje ... kdo ví ;)


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
K Sarrovi,: jasně, bylo by někdy zle jak říkáš , že na tebe někdo natáhne eskortu, ale zase,, dobrej kapitán to ustojí,, ikdyž nic nepotopí a je tím dobrej,, je ale naštvanej právě že nic nepotopí, a když je potopen, tak jen kvůli tomu, že on sám chtěl něco potopit a byl vlastně zbrklej a nešlo mu tudíž toliko o přežití. Sám mám pár takových zkušeností a mohl jem být nakonec naštván jen sám na sebe,,protože kdybych se držel tohoto principu tak bych nezakalil.

  ´K Hansovi,: to je dobře položená otázka,,podle mě s tím UBI už nemělo co dělat, ten úpadek se pomalu plížil a to tím, že opravdu odpadávala stará garda, ale tomu se nedá divit,,je to prostě postupná nasycenost hry a potom vicero vystupují v mysli ta drobná negativa, která před tím když jsi to hrál v začátku tolik nevnímal. Takže bych řekl kombinace všeho a to je i můj případ. Shčko ale miluju a vše kolem toho (ponorky, lodě vodu a podvodní svět ticha a nikdy to neopustím), ale spíš si to budu už užívat individualně. Je to chyba , že nebyla žádná věková obměna.. Pár mladších naskočilo a bylo nadějných, ale po nějaké době prostě vyšuměli..Takže tady zbylo co zbylo a je obrostlo mechem  Smile  a je prázdno. (jen občas se některá plavba všeobecně povede včetně komplení spolupráce všech zůčastněných kapitánů, že tě to hřeje u srdíčka,,ale toho je už jako šafránu)

P.S. Ještě k Tvému 3. bodu,, ten se mě jeví velmi zajímavě,,jet jeden měsí předem určené, třeba ten rok 45 nebo43 atd. tak to by mohlo být zajímavý a to i tím třeba, že by byly už předem nachystány Myšákem, tak jak to bývalo, ale s tím rozdílem, že by nebyly zveřejněny, ale až těsně před plavbou místo losování,,no to je asi všechno  Wink

Hans všechno je volovina Very Happy  ale kolikrát z voloviny se něco vypotí


Ještě jeden postřežíček,: SH je simulátor,, ale jak tak zestárnul a Ti co to tady všicí hrajeme a známe vo co gou,, tak v součastnosti mě to připadá spíše jako arkáda v podání některých kapitánů, ale tím se jich nechci dotknout, každej má svobodně se rozhodnout jak to bude hrát, ale je to prostě tak



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 14. 12. 2012, 14:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechci se do toho nejak montovat ale predem dane mapy uz tu byly takze to bych asi nebral. Ale to je jen muj nazor.
 Jinak rad jedu ligu ale mam problem ze kdyz zaciname ve ctvrtek ve 21 a rano mam vstavat ve 4 tak to opravdu nedam a radeji to vzdam. V nedeli je to sice driv ale je to take casto problemove, ale snazim se jak to jde abych jel.
Mozna by slo ze by mohl byt i treti termin plavby a to sobota, ale to by chtelo asi take nadhodit treba i do hlasovani.


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já jen malinkatou poznámku k SHO, kterou jsem měl šanci si krátce vyzkoušet. SHO není alternativa k SHIII a ani si na to nehraje. Je to jiná hra než je SHIII. Společné má téma, německou ponorkovou válku, ale je to pro milovníky kombinace strategie a simulace. Obrovské množství času však zabírá zvolení správné strategie (posun a přemisťování ponorek do zvolených oblastí po strategické mapě, kdy je hráč v pozici BdU). SHO si neklade za cíl a ani nemůže nahradit předchozí řadu simů, které se hrají, tj. SHIII-V. Je to jinak koncipovaná hra.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A SH 4 by se nedala použít? Tam by bylo např. více válečných lodí, jiné ponorky a určitě menší hloubka na úniky.
Nevím ale jestli by to vůbec šlo a kolik práce by se do toho muselo investovat.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stando...SH4 jsme chtěli tesovat před tím, kdy ještě nebylo zcela jasno že vyjde 5tka, ale už tenkrát tomu Sarr nedával velkou naději, nakonec z toho asi vznikl hybrid ,,plus pack 4,, kde byla asi kombinace tGW GWX a sh4 a moc to nevypadalo, navíc by s tím byla neuvěřitelná práce včetně tvorby nebo přepracování map a to za současného stavu počtu aktivně hrajících kapitánů nemá cenu a navíc aktivní tvůrci map i plus packů jsou jaksi už mimo,, takže takovou práci by po nich člověk ani nemohl chtít a asi by ani na to neměli čas

Marve,,pozorně čti! Předem nachystané ale nezveřejněné mapy ,,je to tedy přeci jenom něco jiného než tu bylo,, byl by to takový výběr map moderátora bez toh, že by hráči věděli do čeho jdou stejně jako dneska při losu, ale moderátor by mel v ruce jaké téma se buď toto kolo nebo celý měsíc bude odehrávat,, to je vše( třeba měsíc Hard core nebo soft, nebo něco mezi tím)


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek výsledok LDK za január 2013 
von Kočičák     4/0       134.858 brt
Hjack              3/0         90.264 brt
Hogen             5/1         88.942 brt
Marv               3/0         47.435 brt
pavka             2/0         40.987 brt
Ravel              1/1         -1.050
Holt von H.      1/1         -1.120
Standa Hunter  1/1        -1.120

Von Kočičákovi srdečná gratulácia k víťazstvu v tomto mesiaci a ostatným kapitánom vďaka za účasť
 great


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
December by jsi tam neměl? Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak jsem ti chtel napsat, ze je na webu a on neni, dnes vecer dodelam vsechny resty. Omlouvam se.  Embarassed

EDIT: jeste jedna omluva, dorazil jsem az vecer dom, a uz nebylo sil



Naposledy upravil mysak_bob dne 08. 02. 2013, 09:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mmm..asi jdu do hraní s vámi...snad nasbírám informace co a jak..nějak se v tom všem ztrácím...


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=620


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hm, toto je zaujmavá situácia. zisťujem, že nie si de fakto členom žiadnej de jure existujúcej flotily Surprised tak asi prihlášku si podáš.. neviem kedy a neviem komu Laughing ale najlepšia bývala 2. flotila takže rada jednoduchá ber DRUHU
ale toto je len môj názor a môžem sa mýliť  pirát


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak platí furt přihlášení k jedné ze tří flotil ,ne? Dyť v tom divnym vlákně o budoucnosti ligy se vůbec nic nevyřešilo.

Takže přihláška k jedné ze tří flotil (v jejich vlákně) a pak boj sám za sebe mezi ostatními přeživšími vlky , jo a druhá je nejlepšejš namachrovaná  Rolling Eyes  Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
spis podle ponorky, ne? se VII asi tezko bude ve II.fl.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mě je to tak nějako jedno jakou ponorku..prostě chci hrát..spokojím se jak s IXB tak s VII...každá má své pro i proti ;) tak jakou flotili tedy??? Very Happy


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.