Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Střelba na letadla
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
[quote="Ragnaar Salt"]

Ve skutečnosti když se ponorka bránila letadlům tak v drtivé většině letadlo poškodilo ponorku a málokdy ponorka dokázala sestřelit letadlo. V tom pokud vím vynikala jen ponorka U-185 kapitána Augusta Mause, která dle "Hitlerova ponorková válka" sestřelila 1-2 letadal (už nevím). Když sem to četl, tak mě zarazilo s jakou zarputilostí se skoro vždy bránil na hladině a celkem úspěšně!!


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Drsnej týpek Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek BEST OF 
Najuspesnejsou bola U-256, ma oficialne potvrdene 4 zostrely lietadiel, potom nasleduju U-333,U566 a U-648 s 3 potvrdenymi zostrelmi.


_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Včera si tak jedu na hlídku rok 44 takže letadel jak nas... tak pálím o stošest sejmu bombarder  Surprised a on ten vůl anglánskej mi spadne přímo na budku Mad a pak že to dělaly jen japonci


_________________
Lothar von Arnauld de la Periére *1886-+1941 (U35,U139) 194 lodí potopeno/453.716BRT eso všech es WWI
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj, když poškodíš lotadlo natolik, že by nedoletělo zpět na letiště, tak se mi taky velmi často stává že se mi zřítí těsně vedle lodi.
Naštěstí se vetšinou nestrefí  Evil or Very Mad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj sice se mi to stalo v SH 4 ale je to na tohle téma. Já se před letadly radši schovám, ale jenou jsem si řekl tak ho zkusím sestřelit, sedl jsem teda za těžkou protiletadlovou zbraň co střílí jen jeden náboj a pak nabíjí - letadlo mi proletělo nad hlavou, tak jsem ho začal zaměřovat a v jednu chvíli jsem to zmáčknul - vyšla jedna rána a .... Letadlo začalo hořet a klesat, až spadlo do moře  Surprised  To bylo poprvé a asi taky naposledy co se mi podařilo trefit a hlavně sestřelit letadlo první ranou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.