Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Střelba na letadla
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek letadla 
Skusím se poprat s letadly až budu mít věž pořádně naježenou laufy.S jednou 20 nemá cenu riskovat poškození nebo potopení

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek velitelská věž - protiletadlové zbraně 
Pro mírné oživení tématu.

Ponorka je opravdu k ponořování, ale ne vždy to jde, nebo se nechce, nebo naopak chce se trošku si zastřílet na letadýlka, ač to  skoro vždy stojí nějakého dobrého námořníka život, nebo solidní poškození, či naprostou zkázu lodi, zajímá mě tedy, jakou používáte na své lodi velitelskou věž, a čím máte osazenu zimní zahradu. I když jak říkám nejlepší je se ihned ponořit a zdrhnout.

Pokud se to již někde probíralo, dám si rajóny.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak jsi psal, NEJ je prostě zdrhnout pod vodu, nicméně u mě platilo, pokud možno "dvojčat", nastavit střílet jen na přibližující cíle a krátkou vzdálenost. No a nesmíme zapomenout na mačkací soutěž F4 - T - F4 - G - F4 - F - F4 aby se posádka probrala, že aneb známej to bug.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Při spatření letadla jdu hned pod hladinu (má výzbroj zatím zahrnuje jeden 20 mm C/30 kanón) - imho nestojí za to riskovat poškození ponorky a ztráty v posádce (za letadla je relativně málo renown).


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
znám jednoho, co v defaultní hře v podstatě sám s jednou ponorkou zlikvidoval celou RAF  Laughing  Laughing  Laughing

EDIT : 75 sestřelů za jednu patrolu ( průměr myslím říkal že byl kolem 70  takže to máme  70x33patrol = 2310 eroplánů Smile

 




Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 15. 10. 2008, 13:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hansi, myslis toho co i ja? T..m..na?  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ee ten nee - T..m..n to je zase ten co zlikvidoval sám celý spojenecký loďstvo  Laughing  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám teda s letadly a jejich střelbou na ně velmi špatné zkušenosti. Asi na 8mé hlídce mě napadlo letadlo tak sem to šil dle Sarrothových zkušeností z krátké vzdálenosti na nalétávající letadla ... sice sem ho sundal, ale letadlo stihlo taktéž velice přesně pustit bomby Sad tak to odnesli komplet šici na můstku včetně důstojníka a s těžce poškozenou ponorkou sem se musel vrátit na základnu. Pod důkladné analýze sem situaci přehodnotil takto - pokud je letadlo ve velké vzdálenosti - dolů do sklepa, pokud ve střední či krátké - opětovat palbu (střední vzdálenost) a pak do sklepa.


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hmm, na letadla jsem si troufal jenom s IX D2 - jelikož ty necky lezly strašně pomalu pod vodu, tak jsem Sunderlandy, Welingtony a Bostony vcelku efektivně sundaval - měl jsem ale na to 1xdvojče 37mm a 2xdvojče dvacítek. Palba na přibližující se cíle, střední, krátká vzdálenost. Navíc jsem měl WO specializaci Flak guner + 2 poddůstojníky se specializací flak guner + dva nabušený pucfleky u těch dvacítek. Na tyhle velký pomalý bedny to fungovalo výborně. Průser byl, když mě nachytaly Mosquita či Martlety s raketama, to většinou hodně bolelo... Teď co hraju singla s VII C, není nic snažšího, něž crash dive a pod hladinou ostře zatočit Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
dotaz: stačí mít na věži u důstojníka se specializací na flak/dělo, který vytáhne efektivitu na 100% a jako obsluhu námořníky ? Mají nějaký další efekt poddůstojníci se spec., když už je efektivita palubních zbraní na maximu?


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Čert ví.... ale já to sichroval a neslo to ovoce Smile) Sunderlandy takto šly sundat sedmatřicítkou bezproblémů i na velký distanc


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
.... Sunderlandy takto šly sundat sedmatřicítkou bezproblémů i na velký distanc


Tak to je mazec Smile já měl tu 37mm jen na sušení prádla Smile Jinak s Tvým předchozím výrokem naprosto souhlasím ... rozdíl těch 5-10s při ponořování jde u VII a IX hodně poznat Smile



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 16. 10. 2008, 07:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
já mám zase dvacítku na potápění lodí - posledně to byly tři potopené tugboaty za sebou  pirát


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Me osobne dost bavi sestrelovani letadel Very Happy  pak vzdycky jeste udelam kolecko kolem plavajiciho pilota a mizim

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Souhlasím s Riptorem: IX se může ubránit většině letadel. Jednou, když jsem se míjel s patrolující VIIčkou nás napadla čtyčka Sunderlandů. Bez problémů šly dolů. ale hned na to přilétly 4 Liberátory a VII bylo KO a já musel také do sklepa a opravovat. Nakonec to odpovídá realitě. Některé souboje byly dlouhé a výsledky nečekané.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.