Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Střelba na letadla
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Střelba na letadla 
Zdravím,hraji SH3 s ver 1.4 a jsem zrovna v roce 1943.Tak jsem zkoušel sestřelit pár letadel ale jaksi má posádka nechce střílet po letadlech  Sad  Samo sebou že mám nastaveno důstojníkem na "střelbu z kulometu" ale chlapci jaksi nic,max jeden za čas vystřelí (což je dosti málo) Mám můstek 1.1.2(dělo ,tež,kulomet,2lehky kul.) Jinak mám 1 dustojníka u kulometu s kvalifikací kulometčník a ostatní námořníky + dustojník na můstku  s kvalifk.kulometčník.Neví někdo čím by to mohlo být ??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no ono mi to tiez sem tam vie robit blbosti ze mi nestrielaju aj ked Ti to vyhodi tabulku atack , potopit a normal chod , ale ja vzdy pre istotu zadam dustojnikovi aby dal povel utocit na bliziace sa letadlo a mam pokoj....... Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=20#20



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
staci si precist forum, ze jo  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 05. 03. 2007, 13:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?p=20#20


zkousel sem lec bezvysledne....  Embarassed  Evil or Very Mad  Embarassed
kluci proste odmitaj splnit rozkaz! ze by kolaborace? zkousel se se i vlastorucne prepnout do sekce kulomet, lec vubec s nim nepohnu. Ze by sabotaz? Smile delo me  fachci bez problemu...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
staci kdyz pouzijes tlacitko EDIT, kdyz rozsirujes svuj prispevek  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hmm pokial si to teda skusal a nic tak v tomto pripade nic ine nezostava iba reinstal , samo pokial mas chut Very Happy
lebo kazdopadne to funguje len tam bude nejaka chybycka   Wink
ale ked to budes reinstalovat  tak sa zbav vsetkeho v masine co sa tyka sh Exclamation  , pre istotu  Wink



Naposledy upravil Rado dne 05. 03. 2007, 22:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Střelba na letadla 
Petr_C napsal:
Zdravím,hraji SH3 s ver 1.4 a jsem zrovna v roce 1943.Tak jsem zkoušel sestřelit pár letadel ale jaksi má posádka nechce střílet po letadlech  Sad  Samo sebou že mám nastaveno důstojníkem na "střelbu z kulometu" ale chlapci jaksi nic,max jeden za čas vystřelí (což je dosti málo) Mám můstek 1.1.2(dělo ,tež,kulomet,2lehky kul.) Jinak mám 1 dustojníka u kulometu s kvalifikací kulometčník a ostatní námořníky + dustojník na můstku  s kvalifk.kulometčník.Neví někdo čím by to mohlo být ??


Než začneš přeinstalovávat hru, tak se mrkni na únavu námořníka za kulometem.....když chudák únavou sotva stojí na nohách, těžko ti bude po čemkoliv střílet. Confused  Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Střelba na letadla 
Merlin napsal:


Než začneš přeinstalovávat hru, tak se mrkni na únavu námořníka za kulometem.....když chudák únavou sotva stojí na nohách, těžko ti bude po čemkoliv střílet. Confused  Very Happy


No mě to někdy dělá taky, flak střílí, pak se třeba přepnu na mapu a vratím se k flaku a najednou uz nejde s kulometem ani pohnout, pritom ani u jednoho ze strelcu neni vykricnik, naopak nekolikrat se mi stalo, ze jsem unaveneho strelce nahradil jinym a neslo strilet...Pritom mam na mustku dustojnika s perkem flak...rekl bych, ze je to nejaky bug. Staci se potopit a vynorit a najednou to se stejnou obsluhou zase jde.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
po instalaci tGW mam podobnej problem . Pokud se prepnu ke kanonu muzu s nim manualne strilet v pohode . AA kulomet se jenom prepnu  a muzu se jenom rozhlizet  Crying or Very sad  vubec si nevystrelim  Crying or Very sad  mam rok 39 a ponorku VIIB . Myslim ze to je bug v tGW .....

sem sam nebo uz nekdo mel stejnej problem ......


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to: 312_Cherry 
a ty chces strilet po vlastnich?  Wink   Very Happy   Very Happy   Very Happy


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ne ale v RuBu sem nechal posadku strilet na lod delem a kulometem sem strilel ja  Laughing  Laughing  Laughing  bo ona dobre mirena 20 ma taky svoje kouzlo  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek obrana 
od té doby ,co mě napadl jen jediný Anson a zle mě pocuchal bombou volim raději únik pod hladinu



Naposledy upravil DasBoot dne 16. 04. 2007, 12:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: obrana 
DasBoot napsal:
od té doby ,co mě napadl jen jediný Anson a zle mě pocuchal bombou volim raději únik pod hladinu


Asi tak nějak  Confused


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: obrana 
Herr Flick napsal:
DasBoot napsal:
od té doby ,co mě napadl jen jediný Anson a zle mě pocuchal bombou volim raději únik pod hladinu


Asi tak nějak  Confused



Přesně tak....střílení na letadla je sranda s nejistým výsledkem....ve všech případech co jsem se o to pokoušel jsem utrpěl značné poškození a sestřelil jsem tak leda racka. Také okamžitě při zpozorování letadla mizím pod hladinu.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.