Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém s odražením torpéd od cíle
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém s odražením torpéd od cíle 
Ahoj,potřebuju poradit...Hraju career,Vždy když vystřelím torpédo na cíl,tak se to torpédo od cíle odrazí.spadne na dno a až tam bouchne...Nikdy se mi nepodařilo aby torpedo zasáhlo cíl Sad ....prosím o pomoc!


Citovat
Příspěvek  
Mas zly uhol k lodi  a mas zapnute zlihavanie torped.Ak ide torpedo k lodi sikmo je jasne ze sa odrazi Wink


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nebo mu musis dat hloubku pod kyl  Wink
jinak to chce cist forum a ne hned plasit  Arrow   http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=20



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:33, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No vite co,proste to nejde zkusil jsem vsechno...vzdycy zasahne primo kolmo do lodi...zkusil jsem vsechno hloubku torpeda,rychlost,rozetku proste vsechno


Citovat
Příspěvek  
A jak jsi daleko od cile? Draha torpeda by mela mit minimalne 350-400m jinak se Ti nestihne odjistit....


Citovat
Příspěvek  
zkus magnetickou tak metr pod kyl. nektere nebouchaji pokud mas zapnute selhavani torped, nekdy i 4 z 6-ti byli vadny. jinak, kdyz trefis lod v ohybu boku a kylu, tak ti taky vetsinou sklouzne  Wink
taky je tam nejaka minimalni vzdalenost cca 300m
a mozna jsem i na neco zapomnel  Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 02. 2007, 16:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Yon napsal:
A jak jsi daleko od cile? Draha torpeda by mela mit minimalne 350-400m jinak se Ti nestihne odjistit....


no s tou minimalnou vzdialenostou je to vzdy ine zalezi od druhu torpeda. neviem uz ake to bolo torpedo ale raz som ho vyplail s cca 210m a vybuchlo  Mr. Green


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
Yon napsal:
A jak jsi daleko od cile? Draha torpeda by mela mit minimalne 350-400m jinak se Ti nestihne odjistit....


no s tou minimalnou vzdialenostou je to vzdy ine zalezi od druhu torpeda. neviem uz ake to bolo torpedo ale raz som ho vyplail s cca 210m a vybuchlo  Mr. Green

 razz já zase pálil asi z 400m, ideální úhel a nic...... Evil or Very Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No od cile jsem asi tal 400 metru a vic!!a proc nic...vzdycky se to odrazi.....neni to treba realnosti nebo tak??Hele vite co,kdyz hraju single mise,tak je to v klidu se mi zda,ale kdyz hraju carieru tak najednou se to poto


Citovat
Příspěvek  
No ja mam (alebo mal som) podobny problem s odrazanim torped, ale nevedel som ze mam zapnute zlyhavanie torped.... Embarassed
Je pravda ze SH3 som este dost noob ale snazim sa a skusam rozne uhly, vzdialenosti.... a niekedy sa aj podari zasah do stredu  Laughing
Ked hrajem single missions tak v pohode rozbijam DD,BB.... ale ak mam ist karieru tak je to 50:50.
skusim tu srandu vypnut.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no ja vzdy hrajem s realnym selhavanim torped a nemam problem , samo ze mi niekedy nebuchnu ale  inak v pohode  Wink  dolezita je vzdialenost a uhel  nic ine a v prvych mesiacoch  prepinat na dotyk .............  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já také v pohodě sem tam torpédo nebouchlo a to mám zapnute selhávani torpéd Wink  Wink
Asi máš dřevěné torpéda Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
No ja mam (alebo mal som) podobny problem s odrazanim torped, ale nevedel som ze mam zapnute zlyhavanie torped.... Embarassed
Je pravda ze SH3 som este dost noob ale snazim sa a skusam rozne uhly, vzdialenosti.... a niekedy sa aj podari zasah do stredu  Laughing
Ked hrajem single missions tak v pohode rozbijam DD,BB.... ale ak mam ist karieru tak je to 50:50.
skusim tu srandu vypnut.....


v kariere mas proste smolu Laughing  a v singli to neni problem lebo ta to hodi na najlepsiu poziciu k odpaleniu torpeda..az na niektore misie


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
  a v singli to neni problem lebo ta to hodi na najlepsiu poziciu k odpaleniu torpeda..az na niektore misie


á la Bismarck kde máš Nelsona asi 400m před torpédometama... jediné co chybí je aby stál a na stěžni měl transparent ,,přeju příjemný lov, palivová nádrž 10m před komínem" Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kapitan   super  Laughing
neni nekde takovej mod - patch?  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 02. 2007, 11:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.