Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
arlekino napsal:
Zaleži jaku ma vzdalenost,pokud 2000 m,tak ponořim a zautočim.


 Shocked  ty utocis na DD ??  Laughing


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
arlekino napsal:
Zaleži jaku ma vzdalenost,pokud 2000 m,tak ponořim a zautočim.


 Shocked  ty utocis na DD ??  Laughing

Jo!Zautočim nebo zas prohrajem valku ,jak 1945. Laughing



Naposledy upravil arlekino dne 19. 10. 2007, 14:16, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
2 Andrew: Někdy není preventivní likvidace od věci, kor když nejsou v oklolí žádné jiné mrchy. A Zaunkönigem či T III to jde jedna radost. Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
ja som v GWX este nemal tu sancu otestovat tie torpeda lebo som este len v january 39  Laughing ale v ktorom kolvek obdobi by som hladinovo na ziadne DD nezautocil...vynimkou je len single mission tam som to skusil vcera...sundal som Trawlera 105mm delom a potom prisiel C&D a dorazil ma...skoda ze som to nenafotil  Confused  ...a co sa tyka torpedovych utokov tak to zalezi od situacie...v kariere som zatial nemusel utocit....ak som na sirom ocena vacsiniu dam plny vykon nech ma pocuju a rychlo klesam a ked vybuchnu naloze vypnem motory a stale klesa...zatial to vzdy vyslo..a ked som v plytkych vodach...no tak to zalezi od situacie  razz  ale takym vodam sa vyhybam....


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak hladinově si to s DD taky nerozdávám, to je sebevražda, ale občas poškádlím na dálku Armed Trawlera. Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak na torpédoborce se měl jednu dobrou taktiku s auksickym torpédem. Když mě torpédoborec hledal a blížil se ke mě, tak sem vystřelil ze záďovýho torpédometu jedno akustický a dal plnuo parou vpřed, aby si von taky zapnul motory na plno, když vás totiž jenom hldá tak někdy motory vypne, ale ne když ví kde ste schovaný. Akusitický ho pak jednoduše najde, stačí motory ponorky jenom na chvliku zapnout ( torpédo by vás mohlo taky dostat) od věci ještě neni udělat třeba pak manevr do strany. a pak se jenom koukat jak se torpédoborec ke dnu Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Wink Pročel jsem si všechny příspěvky jak vyzrát na DD apod. neboť mne už asi destkrát poslali ke dnu Twisted Evil
Jsem v červnu 1944 dostal jsem se do konvoje s IID(DII), potopil jsem 3 DD a jedno Cargo a nemám úhoře. A těď mi ty dva DD pěkně zatápěj. Víc jak 80 m se nemůžu potopit - 67% trupu. Stojím, tíchý chod - furt mne viděj. Jedu do nich od nich, nalevo napravo, nahoru dolu - nic nepomáhá. Je to 30 mise potřebuju dokončit válku Exclamation
 Evil or Very Mad Taky u toho tak sprostě nadáváte Question Doma už si klepou na čelo.

 Kapitan Tak jsem se po dvacátem zničení konečně z toho dostal. Zkoušel jsem vše o čem se tu hovořilo  Arrow  nic nepomohlo Exclamation
 Idea Nakonec pomohl uplný nesmysl - plul jsme v hloubce jen 9 m  Arrow radary mne neobjevili  Arrow utekl jsem. Very Happy
opravdu funguje plout co nejtěsněji pod hladinou(v GWX) tak aby nebyla zčeřena hladina, mělčeji než na periskop. Pak tě radary nedohalej a utečeš Exclamation



Naposledy upravil von_Paulus dne 10. 11. 2007, 14:53, celkově upraveno 4 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
DII je asi nějaký nový typ  Laughing  Asi myslíš IID. Jinak, podle mě je v roce 1944 už docela kravina útočit na konvoj. Já bych to teda neryskoval...od čeho je tu letectvo??  Laughing  Jo a ještě....proč si nekoupíš něco lepšího než IID (pokud si tim DII myslel IID)?

EDIT: Nobo si tim asi spíš myslel IX D2.  Embarassed



Naposledy upravil GOSIG dne 08. 11. 2007, 16:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No já hlasuju že to má bejt D2. Jinak já bych už ve 44. taky kocoura moc netahal za ocas. V reálu se v té době téměř rovnal útok na konvoj sebevraždě.

Jinak...ANO...nadávám, hodně, nahlas a občas tluču do vymezených prostor(kde není co rozmlátit). Občas se stane že musím odejít z bezpečnostních důvodů od PC(bylo by to drahé). Vše to graduje multiplayerem, kde to je ještě mnohem intenzivněji o něčem jiném...neexistuje něco jako save a load.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, to já taky mam na stole vymezenej prostor, kam mlátim. Opšas si i docela sprostě zařvu.  Laughing
No a do počítače sem taky chtěl párkrát kopnout, nebo ho vyhodit z okna, ale nakonec sem si řek, že bude lepší ho nechat a jít se někam uklidnit. Třeba FIFA dokáže pěkně naštvet. To ho někdy, když dostanu gol rovnou restartuju  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Embarassed Jak čtu tak nejsem sám s tím řvaním a tlučením do stolu. Ještě že je ten stůl pevnej.
 Wink Opravdu jedu do konce války s IID(chyba DII). Chtěl jsem to vyzkoušet. Mám na ní všechna dostupná vylepšení dvakrát protiletadlové dvojče  Arrow  8 letadel jsem poslal do moře. Vylepšení motoru, baterie, radio, antiradarový nátěr, klamné cíle. Akorát na to nejde šnorkl.
 Laughing Víte jaký je to žrádlo mít jen 6 úhořů být uprostřed konvoje Exclamation
Dnes se pokusím potopit BB Nelson v Cape  super

 Kapitan Jak to dopadlo píšu v tématu "Nejlepší úlovek"



Naposledy upravil von_Paulus dne 10. 11. 2007, 11:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
PvonR napsal:
Embarassed Jak čtu tak nejsem sám s tím řvaním a tlučením do stolu. Ještě že je ten stůl pevnej.
 Wink Opravdu jedu do konce války s IID(chyba DII). Chtěl jsem to vyzkoušet. Mám na ní všechna dostupná vylepšení dvakrát protiletadlové dvojče  Arrow  8 letadel jsem poslal do moře. Vylepšení motoru, baterie, radio, antiradarový nátěr, klamné cíle. Akorát na to nejde šnorkl.
 Laughing Víte jaký je to žrádlo mít jen 6 úhořů být uprostřed konvoje Exclamation
Dnes se pokusím potopit BB Nelson v Cape  super


aaa, pan je masochista  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Může to být zajímavé, v GWX jsem hrál jen kampaň v Černém moři. Potkal jsem ruský minikonvoj (3 lodě+1 DD), to bylo na těch 6 torpéd akorát a pak šup domu a znova do akce Smile


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja tiež plánujem v budúcej kariére fungovať aspoň v začiatkoch s typom II, verím že ma to naučí byť ostrostrelcom  Cool
Keď sa mi to zapáči húúúú....  Laughing

momentálne som v lednu 1943 tak to bude ešte na pár mesiacov hrania  Confused



Naposledy upravil kamikadze dne 08. 11. 2007, 19:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No hlavne kdyz jsem tu kdysi psal, ze mam nejradsi kariery na typech II tak jste si ze me delali srandu  Laughing  Laughing  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.