Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
no jo ale to ma jednem VEEEEELKEJ hacek Smile
za prve takhle muzes dostat jen 2 DD a za druhe kdyz takhle dostasen ty dva DD, tak uz nedostanes z periskopovy hloubky nic (leda by ses vynoril a pouzil UZO) a to bych rek, ze je lepsi nechat na sebe (teda radsi vedle sebe Very Happy ) par sudu nez prijit o periskopy

Tak to s tebou naprosto souhlasim, mozna tak dobre, kolmo k nemu a pak plnej vykon a par sudu na zadek.
Ale jinak bychse toho az lek, kdyz hraju tGW tak si tohle nedovolim  Laughing


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re DD 
Postuji jen za sebe, GWX+manual zaměřování,potřebuju 1 minutu na zjištění rychlosti+další čas na výpočet AoB,při takto vzniklé situaci není čas na výpočet těch válů.Takže ALARM,a pak se cca 3-8 hodin snažit o únik....
OT Rolling Eyes      posádka mojí U66 to přežila se solidním hullem těch zmíněných 8 hodin herního času,DD pak zdrhli, jenže tam na místo kde se vynořila U66  zavolali cca 3 AVRA....



Naposledy upravil Herr Flick dne 01. 08. 2007, 18:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Re DD 
Herr Flick napsal:
Postuji jen za sebe, GWX+manual zaměřování,potřebuju 1 minutu na zjištění rychlosti+další čas na výpočet AoB,při takto vzniklé situaci není čas na výpočet těch válů.Takže ALARM,a pak se cca 3-8 hodin snažit o únik....

Tak ty si taky blazen, kdyz hrajes GWX na 94% real. Kdyz to vsechni delas sam, neni tak real, v ponorce byly lidi na kazdou praci zlast, kdyz jsme u toho zamerovani manulne  Wink


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jejda skousel jsem v misi Bismarc potopit Georga peryskopem ale nak to nevislo mel jsem celivost trupu
82% mustek kulas v zadku a frajer si plul dal a jeste mi potopil pritele Bismarca  Crying or Very sad nevadi stejnak me nebavilo
ho chranit za dara Very Happy Nelson je bachratej frajer do toho se mi nechce Evil or Very Mad


_________________
ZRala Okurka dobra okurka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Re DD 
Lachtan napsal:
Herr Flick napsal:
Postuji jen za sebe, GWX+manual zaměřování,potřebuju 1 minutu na zjištění rychlosti+další čas na výpočet AoB,při takto vzniklé situaci není čas na výpočet těch válů.Takže ALARM,a pak se cca 3-8 hodin snažit o únik....

Tak ty si taky blazen, kdyz hrajes GWX na 94% real. Kdyz to vsechni delas sam, neni tak real, v ponorce byly lidi na kazdou praci zlast, kdyz jsme u toho zamerovani manulne  Wink

som iného názoru.
Hraj som GWX+s automatickým zadávaním údajov. A priznám sa , operačná hlbka bola zväčša do 10m, a to bohato stačilo.   Wink Vysunúť periskop, locknúť, chvílu vydržať, odpáliť a zásah. A dokonca aj na DD ,ktoré okolo mna krúžili v kruhu.
Radšej mám manuálnu strelbu. I ked pritom občas strácam nervy (búrka), občas netrafím z vyloženej požície (dosť často zabudnem niečo skontrolovať) , príliš málo času a dalšie veci, je to podla mna reálnešie ako strielať  "aimbotom".
A že takto je úspešnosť strelby cca 50% (plus chybné torpeda, odrazenie), to mi nevadí.  Wink I ked nadávam ako pohan.  Twisted Evil  Wink


_________________
7. flotila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Re DD 
Tajpan napsal:
Lachtan napsal:
Herr Flick napsal:
Postuji jen za sebe, GWX+manual zaměřování,potřebuju 1 minutu na zjištění rychlosti+další čas na výpočet AoB,při takto vzniklé situaci není čas na výpočet těch válů.Takže ALARM,a pak se cca 3-8 hodin snažit o únik....

Tak ty si taky blazen, kdyz hrajes GWX na 94% real. Kdyz to vsechni delas sam, neni tak real, v ponorce byly lidi na kazdou praci zlast, kdyz jsme u toho zamerovani manulne  Wink

som iného názoru.
Hraj som GWX+s automatickým zadávaním údajov. A priznám sa , operačná hlbka bola zväčša do 10m, a to bohato stačilo.   Wink Vysunúť periskop, locknúť, chvílu vydržať, odpáliť a zásah. A dokonca aj na DD ,ktoré okolo mna krúžili v kruhu.
Radšej mám manuálnu strelbu. I ked pritom občas strácam nervy (búrka), občas netrafím z vyloženej požície (dosť často zabudnem niečo skontrolovať) , príliš málo času a dalšie veci, je to podla mna reálnešie ako strielať  "aimbotom".
A že takto je úspešnosť strelby cca 50% (plus chybné torpeda, odrazenie), to mi nevadí.  Wink I ked nadávam ako pohan.  Twisted Evil  Wink


Na tohle téma tady byla už dávno velice dlouhá debata...a dopadlo to tak, že nejvíce reálné je "asistence důstojníka" takže zlatá střední cesta, v ponorce tuto činnost mělo opravdu na starost mnohem více lidí ne jeden(který se v tomto případě stará NAPROSTO o vše a najednou).
Ale druhá věc je samozřejmě co koho baví a z čeho(při čem) má tak nějak větší požitek. Takže každému dle gusta.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Re DD 
Sarroth napsal:
Tajpan napsal:
Lachtan napsal:
Herr Flick napsal:
Postuji jen za sebe, GWX+manual zaměřování,potřebuju 1 minutu na zjištění rychlosti+další čas na výpočet AoB,při takto vzniklé situaci není čas na výpočet těch válů.Takže ALARM,a pak se cca 3-8 hodin snažit o únik....

Tak ty si taky blazen, kdyz hrajes GWX na 94% real. Kdyz to vsechni delas sam, neni tak real, v ponorce byly lidi na kazdou praci zlast, kdyz jsme u toho zamerovani manulne  Wink

som iného názoru.
Hraj som GWX+s automatickým zadávaním údajov. A priznám sa , operačná hlbka bola zväčša do 10m, a to bohato stačilo.   Wink Vysunúť periskop, locknúť, chvílu vydržať, odpáliť a zásah. A dokonca aj na DD ,ktoré okolo mna krúžili v kruhu.
Radšej mám manuálnu strelbu. I ked pritom občas strácam nervy (búrka), občas netrafím z vyloženej požície (dosť často zabudnem niečo skontrolovať) , príliš málo času a dalšie veci, je to podla mna reálnešie ako strielať  "aimbotom".
A že takto je úspešnosť strelby cca 50% (plus chybné torpeda, odrazenie), to mi nevadí.  Wink I ked nadávam ako pohan.  Twisted Evil  Wink


Na tohle téma tady byla už dávno velice dlouhá debata...a dopadlo to tak, že nejvíce reálné je "asistence důstojníka" takže zlatá střední cesta, v ponorce tuto činnost mělo opravdu na starost mnohem více lidí ne jeden(který se v tomto případě stará NAPROSTO o vše a najednou).
Ale druhá věc je samozřejmě co koho baví a z čeho(při čem) má tak nějak větší požitek. Takže každému dle gusta.  Wink

to vieš, prišla nová krv.  Cool
Máme "obrovské" skúsenosti z offline, neskutočné množstvo zážitkov, postrehov, názorov a tipov. A určite sa budú niekoré veci znovu ,  pri všetkej počestnosti , preberať na fore.   Cool  Smile


_________________
7. flotila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Re DD 
Tajpan napsal:
to vieš, prišla nová krv.  Cool
Máme "obrovské" skúsenosti z offline, neskutočné množstvo zážitkov, postrehov, názorov a tipov. A určite sa budú niekoré veci znovu ,  pri všetkej počestnosti , preberať na fore.   Cool  Smile


Ale ano v pořádku, v tom vám nikdo myslím nebrání, hlavně když to bude ve správných tématech  Wink Jinak můj příspěvek byl čistě pro doplnění infa/faktu ohledně dané věci.



Naposledy upravil Sarroth dne 06. 08. 2007, 13:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Che che... 
Včera se mi stala veselá věc. Jedinné, čeho lituju je to, že sem na to čuměl jak na zrození a zapoměl dělat screeny.
Plul jsem západně okolo Irska a hasím si to do hlídkového sektoru k Islandu, když se objeví příchozí radarové vlny. Nu nic, vypnu svůj radar a míjím mnou odhadovaný osamělý torpédoborec. Za chvíli se objevil další, tentokráte rychle se blížící. Letadélko, hmm.... Nějak nebyl čas na ponoření a tak jsem si dopřál to potěšení rozsekat osamělého Sunderlanda. Ty velký bedny se tak krásně dají rozsekat sedmatřicítkama... Very Happy

No ale zpět k tématu. Sunderland mě pochopitelně naprášil, takže ten torpéďák zamířil k mé pozici a brzy se objevil proužek dýmu na obzoru. Byla to jen taková eskortní šmucka, nicméně jsem na ní neměl náladu a na tichý chod jsem tiše mizel pryč. DD byl ale neskutečně důkladný a usilovně tam prohledával oblast, kde jsem měl být, kdybych plul v původním kurzu. No a tak Dlouho se mi motal za zádí, až mě to dožralo a poslal jsem po něm jednu T III. Koukám na stopky, torpédo už to má k DDčku jen 15 sekund, když ho ten trouba zachytil na hydrofon, rozsvítil světlomety do vody a odpálil po něm HEDGEDOGA !!! Já na to chvíli nechápavě čuměl, po čem jako střílí a pak mi to došlo, že přesně z tohle toho směru mělo přiběhnout moje torpédo. No strefil kulový a rozkvetl v detonaci, ale fakt mě to dostalo. Stalo už se někomu něco podobného ???


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Che che... 
Riptor von R.I.P. napsal:
Včera se mi stala veselá věc. Jedinné, čeho lituju je to, že sem na to čuměl jak na zrození a zapoměl dělat screeny.
Plul jsem západně okolo Irska a hasím si to do hlídkového sektoru k Islandu, když se objeví příchozí radarové vlny. Nu nic, vypnu svůj radar a míjím mnou odhadovaný osamělý torpédoborec. Za chvíli se objevil další, tentokráte rychle se blížící. Letadélko, hmm.... Nějak nebyl čas na ponoření a tak jsem si dopřál to potěšení rozsekat osamělého Sunderlanda. Ty velký bedny se tak krásně dají rozsekat sedmatřicítkama... Very Happy

No ale zpět k tématu. Sunderland mě pochopitelně naprášil, takže ten torpéďák zamířil k mé pozici a brzy se objevil proužek dýmu na obzoru. Byla to jen taková eskortní šmucka, nicméně jsem na ní neměl náladu a na tichý chod jsem tiše mizel pryč. DD byl ale neskutečně důkladný a usilovně tam prohledával oblast, kde jsem měl být, kdybych plul v původním kurzu. No a tak Dlouho se mi motal za zádí, až mě to dožralo a poslal jsem po něm jednu T III. Koukám na stopky, torpédo už to má k DDčku jen 15 sekund, když ho ten trouba zachytil na hydrofon, rozsvítil světlomety do vody a odpálil po něm HEDGEDOGA !!! Já na to chvíli nechápavě čuměl, po čem jako střílí a pak mi to došlo, že přesně z tohle toho směru mělo přiběhnout moje torpédo. No strefil kulový a rozkvetl v detonaci, ale fakt mě to dostalo. Stalo už se někomu něco podobného ???


Docela sem v šoku že byl te DD tak Inteligentní!!!! Nestalo se mě to ale je to peknej příklad!
pro DD 7/10 za to že se netrefil Laughing  Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No mě hlavně do teď vrtá hlavou, jestli si ten trouba myslel, že zachytil ponorku a tak po ní odpálil nálože, a nebo jestli to byl jen poslední zoufalý pokus o záchranu lodi a životů, když zjistili, že jsou v kopru. Každopádně hooodně pobavil  Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dle mého velká náhoda. DD to prostě dělají, hledají a sem tam naslepo něco "pošlou".


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Dle mého velká náhoda. DD to prostě dělají, hledají a sem tam naslepo něco "pošlou".

ale zajímavá náhoda, přidává to na pocitu reality...



Naposledy upravil Wara dne 29. 08. 2007, 23:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jistě, faktor náhody nelze opominout, ale jestli to náhoda byla, tak jak píše Wara, navodila u mě slušný pocit reality.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zaleži jaku ma vzdalenost,pokud 2000 m,tak ponořim a zautočim.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.