Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Co uděláte, když Vás spatří torpédoborec a řítí se na vás ??
Udělám ...

Pokusím se mu ujet po hladině. 0% 0% ( 0 )
Pokusím se mu ujet pod hladinou. 4% 4% ( 8 )
Zaútočím na něj na hladině. 1% 1% ( 3 )
Zaútočím na něj pod hladinou 18% 18% ( 32 )
Dám tichej chod a začnu se potápět co nejvíce to jde. 30% 30% ( 53 )
Nebudu dělat nic. 1% 1% ( 2 )
Nevím, záleží na situaci. (počasí, jeli noc nebo den,vzdálenost, poloha...) 42% 42% ( 73 )

Celkem hlasů : 171
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
volim taktiku ze bojuju delem, vyslu torpedo a vesinou si ho v zapalu boje nevsimne.


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dost odvážná taktika, nemyslíš ?Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Měl by zkusit chuck novis patch 1.1, tam by líbal dno (bez zpáteční jízdenky) hned po první ráně


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
njn, to jsou ti arkadisti.  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
;Cheat_ARCADEMODEON Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ja nikdy neměl vic jak 2 hlidky vzdycky me dostali ale v multi. dokoazu fajn klickovat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ponořit do největší hloubky, tichý chod, a čekat prát se sním nebudu Smile



Naposledy upravil ZiiP dne 14. 09. 2010, 14:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek re 
torpédo rychlé 650 mtrů vzdálenost ostře doprava crash dive


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na periskopovou hloubku otočím se tak, abych byl na kurzu 180 k torpedoborci, normální chod , torpedomet 5 či 6 zaplavit - čekám až ode mě bude tak 500 m a přestane manevrovat - spiralovat po své ose a pak už je to hračka Smile takhle to dělám když utočím na konvoje ... s VII to jde dost blbě, je málo torpéd, ale s IX je to hned o něčem jiném Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Při setkání s torpédoborcem to řeším různě, když nehoním konvoj a pode mnou je místo, pak to většinou řeším pohotovostní rychlostí do padesáti metrů, potom kormidlo ostře doleva a tichý chod na maximální hloubku. V mělkých vodách ponor na periskopovou hloubku, potom DD vyprovokuju a pošlu na něj torpédo hned, jak přestane kličkovat (pokud to udělá třista metrů ode mě, nepotěší to). Když to nezabere, kormidlo ostře doleva, tichý chod a sestup tak dolů, jak to jde. Eventuálně sednu na dno a zaposlouchám se do sonarové symfonie.

Ale vůbec nejkrásnější setkání s torpédoborcem je do roku 1940 s britskou třídou C. Ten chudáček ještě nemá hlubinné miny a ježka už vůbec ne, takže je proti U-Bootu úplně bezbranný. To se pak torpédy krásně oplácí příkoří, které ostatní DD způsobují =)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj!
Tak asi rok, po víkendech hraju tento simulátor, samozřejmě že vypálenou verzi bez jakýkoliv doplňků a oprav pouze s češtinou.
Až nedávno jsem se dostal do stavu, že bych se chtěl posunout někam dál. Normálně hraji na 64% reálnosti, takže neřeším naftu, zaměřování (uvedu proč) a bez vadných torpéd, samo že se kochám božským okem.
Nad počítačem mám vytisknutou mapu tras obchodních lodí ve formátu A1, ale až dneska
jsem objevil toto forum.

Celkem jsem to tady pročetl od rána  Twisted Evil s tím že se dozvím něco nového. Musím brečet nad tím jak se někdo ptá na vyloženě hovadiny  Rolling Eyes , typu: "Jak fungují klamné cíle?" Že by klamali by mě ani ve snu nenapadlo. To jsem se fakt musel dočíst až tady. (ironie)
Stáhl jsem si nějaké vaše podklady tak večer nastuduju ono zaměřování a úpravy. Většinou když jsem zkoušel ruční nastavení torpéd pro likvidaci tak jsem to udělal tak aby torpédo valilo z ponorky normálně rovně a já trefil loď. Abysolutně nechápu co znamenají ty kolečka a příjde mi ztráta času zkoumat co kterým kolečkem nastavím a jak moc, jako je zatočení torpéda po vymetení z komory apod. U automatického zaměřování je toto zachováno a mám jakousi pojistku že čas odpalu mi ukáže PC asistent, tak jak říkáte že v ponorce bylo několik lidí a nikoliv sám na všechno.

Novinkou pro mě byly neutrální lodě, to jako respekt, mydlil jsem lodě ať už mali jakoukoliv vlajku. A celkem koukám že proplutí do středozemního moře a zpět je slabej odvar, oproti vám.

Problém byl že cca po 4plavbě v kariéře se mi hra kousne a vyhodí chybu. Save nic neřeší. Takže jsem se nikdy nedostal k lepším lodím. Ale vyzkouším patch jak píšete a tGW, když o tom tak básníte. Snad to pomůže, ten SF Celaner jsem nenašel, jen SF Remover.
Jinak proč nemám originálku a proč jsem se dostal na toto forum až po roce? Doma nemám internet, a chtěl bych si to koupit přes steam.

A jak to dělám s Torpédoborci (dodnes nechápu proč se jmenuje torpédoborec když nestřílí torpéda a stejně tak nechápu obrněny člun proč má na palubě ty roury asi s torpédama?) ?
Když se na mě blíží a já ho spozoruju, tak se mi párkrát stalo že mě přejel a většinou šel ke dnu on než já. Já měl horní palubu neopravitelnou a útočnej i pozorovací periskop v čudu takže i když jsem přežil, tak další hra konec.

Co se mi ale tisíckrát stalo bylo že jak na mě najíždí tak většinou ze 180° takže v klidu dám max pravobok/levobok a nouzovou rychlostí kupředu, stane se že než dojede tak ponorka je proti jeho trupu 90° a upaluje celkem slušně pryč, vyrovnám kormidla na rovno a on vyhodi podmořské nálože. Vybuchnou, já slyším maximalně rozbité skla, ale celistvost trupu neporušena a všechno v pořádku. Jo a ještě jakmile bouchají nálože tak dám nouzově zpět. Loď se většinou začne otáčet a poloměr otáčení ma tak velký že mezitím si couvnu natolik abych ji měl tak cca 200m před sebou, pak torpédo (hloubka 2m, rychlost max, magnetická spoušť) a jde ke dnu.

Chtěl bych se zeptat, je možné někde zachytit ony obrovské bitevní a letadlové lodě? Kdesi jsem hledal literaturu kde a v jakých časových obdobích nacházely ale v kariéře jsem k žádnému kloudnému datu nedošlo bo hra spadla dřív. Neboť jsem z vaše vyprávnění pochopil že úplně přesně podle historie tato hra není udělaná. Ta vaše literatura faktu je hrozný čtení, to budu dřív plesnivé šedivé dědék.

A ještě mám jednu otázku, když jedu na hlídku, a vezmu to po souřadnicích tam kde by podle mapy měli brázdit konvoje lodí dělám to správně? Bo jsem za celou tu dobu našel tak maximalně dva tři konvoje. a to někdy brázdím souřadnice i několik dní pořád dokola, nebo dieslové motory dělají takovej randál že se mě konvoje vyhnou dřív než je jsem schopný zachytit?

Athlon XP 3000+
GeFroce 7900GTS 512Mb
DDR 2Gb
Windows XP 64bit

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sry za OT Rolling Eyes ... ale jen k jedné věci v článku nahoře.. origo hra se dá sehnat od 199,- do 399,- Kč/ 2 hry  Very Happy

EDIT(mysak_bob): jen doplnim - treba tady http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1305
odkaz je i na nasi hlavni strance  Wink

EDIT (HvH): myšáku.. nekecej mi do toho  Very Happy



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 15. 05. 2012, 21:31, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 05. 2012, 20:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
sorry za OT ale co je špatné na tom chtít aby byla tady a mohl jsem si ji stáhnout odkudkoliv na světě bez nutnosti skladovat doma fyzické CD?



Uploaded with ImageShack.us

Nevím jak to okno zmenčit.
Jinak včera jsem provedl takovej divnej manévr. V námořnické škole jak máte sejmout konvoj. Tak jsem potopil C2 a šel jsem na další loď, vypálil jsem jedno torpédo a ona se začla pomalu potápět. Ale to už po mě šel Hunter. tak jsem se potopil do větší hloubky a potápějící loď jsem podplul. Chápu že to je svým způsobem hodně sebevražedný kousek, ale Hunter mě hledal na druhé straně potápějící se lodě a nenašel mě. Co vy na to?  Mad



Naposledy upravil Sirmarilion dne 15. 05. 2012, 09:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1) Proč není "tam" se zeptej majitele práv (Ubi myslím) a Steamu. Je to na nich. Buď se dohodnou - nebo ne. My do toho máme prd co kecat.
2) Vzhledem k nízké ceně (a CDčko můžeš po instalaci použít třeba jako podkafník, když už "ho nechceš skladovat") je od tebe těžce drzé ptát se na cokoli tady - hned v úvodu si můžeš přečíst že socky co si nemůžou, nebo nechcou koupit hru nepovažujeme za hodna označení ponorkář. Byť virtuální.
3) Některé věci které ti nefungují ti nebudou na vypáleném fungovat nikdy. Některé jo, ale proč by ti někdo radil když sám ve svém příspěvku píšeš, že ti přinde nastavování torpéd a střelba v jiném úhlu a... spousta dalších věcí na nic. Ber to tak: pokud chceš hrát něco jako World of Ponorkas, tak ti to co máš stačí. Pokud bys chtěl hrát simulátor (jasně, není to dokonalé superdílo, ale je to to co máme k dispozici), tak věř, že nejen budeš valit prachy za CD (a skladovat je), ale taky nemálo chechtáků (a místa doma) dáš do knih... Very Happy


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tys to nepochopil, ale dobrý no... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 11 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.