Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Naopak! Kdo by neměl rád národ, o kterém generál George S. Patton řekl, že "Mám raději německou divizi před sebou než francouzskou za zády." Smile


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj Patton se s tim moc nepáral Smile ...

Bojovat za něco je lepší než žít pro nic.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.
Moji vojáci mohou jíst své opasky, ale moje tanky potřebují naftu.
Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.
Neměřím úspěch podle toho, jak vysoko někdo dokáže vyšplhat, ale podle toho, jak vysoko se odrazí, když spadne dolů na zadek.
Pochodujte proti zvuku palby, to je zvuk, který obvykle najdete před nepřítelem.
Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty.
Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou.
Raději bych měl německou divizi před sebou než francouzskou za zády.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobrý den, budem sa snazit byt strucny  Laughing

nick: 821
vek: 18
bydlisko: Bratislava
zaujmy: historia (hlavne WW2 Smile a potom okrajovo 17-21 st. )
oblubena ponorka: VIIB alebo VIIC

Skusenosti so SH su takmer nulove (teda to malo co mam som ziskal od vas Smile ).

Dufam ze moja životnosť na tomto fore bude aspon o nieco dlhsia ako životnosť U-821  Laughing

prajem vela zdaru a ešte viac BRT





Naposledy upravil 821 dne 20. 05. 2010, 08:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
zajímavej nick  Very Happy  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No asi je 821 první s takovým nickem, ale budiš mu chválou, že se aspoň představil. To už se tady jen tak nevidí Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nick 821 nemam len kvoli U821  Laughing  tento nick som pouzival uz predtym ako som sa zacal zaujimat o ponorky...  Wink



Naposledy upravil 821 dne 19. 05. 2010, 18:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj námořníci a kapitáni,

Už mám originálku SH 3 a tak se také hlásím do ponorkového lodstva.
S počítačových her mne zajímají hlavně simulátory a SH 3 je dalším z nich.
Bydlím v Praze 4.S počítačem nejsem úplně kámoš a tak bych uvítal občasnou přímou pomoc,bude-li třeba, od některého pražského námořníka.

Snad se mi někdy podaří srovnat rovnici - počet ponorů - rovná se počtu vynoření.Zatím se mi to jaxi nedaří. Evil or Very Mad
 
Přeju lovu zdar  Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Urcite vitame vsechny nove kapitany


_________________



http://www.sportovniautodoplnky.cz/?refId=1407
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Salut !

Je mi 17 let a bydlím v Sezimově Ústí. Studuji v 5. ročníku česko-francouzské sekce gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře. Ve volném čase se rád zajímám o druhou světovou válku. Také rád čtu a začal jsem hrát sběratelskou karetní hru Magic. Z počítačových her mne nejvíce baví strategie (HoI 2, Caesar IV, Praetorians) a pak samozřejmě SH3.

SH3 už mám asi dva nebo tři roky. Předtím jsem si sem na fórum chodil pročítat různé rady a typy. Singl mě už ale omrzel, tak jsem se sem přihlásil, abych mohl zkusit ligu Twisted Evil Jen se trochu bojím toho, že jsem SH hrál naposled někdy v květnu...

SH4 jsem nehrál a SH5 jsem viděl jen jednou u kámoše...A ta dlouhá doba načítání mne od toho odradila Laughing

A ještě se zeptám - u které flotily bych měl žádat o členství ? Chtěl bych jít k té nejslabší Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vitej doma.
Flotilu si vybirej spis podle sve oblibene ponorky.
Jinak nejslabsi je v soucasne dobe asi 33.fl., ale kdyz se sejdou tak je jinak silna dost.Je to proste o lidech.
Takze plati spis radek c.2  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak se budu hlásit u 33. flotille, protože mne zaujala tato ponorka:

http://www.uboat.net/boats/u155.htm

Řada IX je moje nejoblíbenější a při pohledu na číslo 155 se mi vybaví podvodní lazaret nebo něco na ten způsob Very Happy

EDIT: Aha, tak 155 už je zabraná. Tak se poohlédnu po jiné, ale až večer. Teď se musím jít učit.



Naposledy upravil Georg von Bitter dne 19. 09. 2010, 14:49, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Georgu, musím ti předem poblahopřát k volbě flotily...momentálně máme sice trochu personální krizi, ale jak píše Myšák až bude docházka zase lepší budeme hodně kousat a máme potenciál na to být nejlepší. Wink  Smile



Naposledy upravil Merlin dne 19. 09. 2010, 17:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
GvB želám vytrvalosť, kreativitu a hlavne trpezlivosť a úspech sa dostaví! Smile


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdrvím
-je mi 40 ,přístav Kolín n/l
-zájmy literatura  a  film o ponorkách hlavně II. světová válka
-SH3 no nedalo mi to prubnout, v namořní škole jsem uspěl teda až na navigaci tam jsem propadl-začatečník budu muset ještě hodně trénovat
-zlatá ponorka I-52

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vítej mezi nás  cheers
A až se v tom pocvičíš, tak se nezapomeň příhlásit do ligy Twisted Evil


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.