Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Začátečník - střelba z kanonu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Začátečník - střelba z kanonu 
Potřebuji poradit jak nejlépe používat palubní dělo. Jde mi hlavně o obranu před blízkým nepřítelem. Nyní se vracím z úspěšné výpravy (1x torpédoborec, 1x ozbrojený vlečňák a 1x nákladní loď třídy O2 - potopená přímo v přístavu !) Bohužel však moje ponorka má dosti velké poškození trupu (18%) a náhle jsem zjistil že se k nám blíží velkou rychlostí malé ozbrojené plavidlo. Bohužel nejsem si jist co to je - tipuji to na další vlečňák. Střelím po tom HE, začne to hořet, ale současně to střílí po mě a sakra přesně. Vypálím další dvě rány přímo na příď plavidla, pak třetí a čtvrtou. Loď však nejde ke dnu, naopak, bum, prásk, integrita trupu 3%, a než stačím odprásknout toho dotěrného mrňouse jdu ke dnu. Pravděpodobně nejde o PT boat, ten jde totiž rozstřílet napadrť 20mm automatickým kanonem (cca čtyři zásobníky) a vesměs jsem zjistil že je spíše otravný než nebezpečný (což v reálu nebyla zas tak pravda ale v SH-3 opravdu ELCO neumí způsobit žádnou škodu a někdy dokonce zdrhne ! )
Jak však zničit ten trawler který je nebezpečnější ?


_________________
Konfigurace počítače: Coolermaster Stacker 830 Evo, Intel Quad Q6600,2GB 800MHz DDR II, Sapphire 1950PRO,320GB Hitachi DeskStar, 600W Seasonic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
trawrel a crevetka sa daju sundat iba jednym sposobom a to ze supujes do kanona , a v tomto pripade by sa dalo povedat ze vsetky DD , len  stym rozdielom ze tam u vyssich rad idu po Tebe od 2 do 4 kanonecku  Laughing  Laughing  Laughing

a to ze je presny tak s toho si nic nerob je to len zasrana chyba hry oni Ta totiz dokazu lahko zasahnut aj 2000m tak je to   Exclamation  Wink

P.S. inak ked sme u toho ako supujete obchodky ?, ja sa snazim ako podla realu "cara ponoru" , len si nie som isty ze ti chumaji  to tak naozaj naprogramovali aby to fungovalo  Very Happy  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:

P.S. inak ked sme u toho ako supujete obchodky ?, ja sa snazim ako podla realu "cara ponoru" , len si nie som isty ze ti chumaji  to tak naozaj naprogramovali aby to fungovalo  Very Happy  Wink


V GW to tak opravdu naprogramované je a jinak jí jen těžko dostaneš, v GWX o tom silně pochybuji. Tam se dělo mění v ultimátní zbraň.  Confused


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
GW a GWX jsou nějaké datadisky ? Kde se to dá koupit ? Viděl jsem nějaký mod roztahaný do malých souborů, prý je to legálně zcela zdarma to je ono ?


_________________
Konfigurace počítače: Coolermaster Stacker 830 Evo, Intel Quad Q6600,2GB 800MHz DDR II, Sapphire 1950PRO,320GB Hitachi DeskStar, 600W Seasonic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pořádně prohlídni fórum a dočteš se Smile
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=250
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dělo se nejlépe používá tak, že se 300m od cíle vynoříš a rozstřílíš čáru ponoru s použitím zaměřovacího kříže Twisted Evil .
Ale s celistvostí trupu 18% bych na trawler neútočil ani za nic.....to je sebevražda Wink
Jestli je tam JEN trawlik a PT boat, ponoř se na 20m, tichy chod a vypni motory


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Učíš se pěkny "zvrhlosti" Very Happy .Dělo je aspon teda v některých modech pouze doplnková zbran.Rozhodně bych s ním neůtočil  na žádnou válečnou lod protože ta tě rozšaluje za chvilku.... S hullem 18% bych se kryl i před těma mojema delfínama Very Happy

Nemyslím si že "moje" 105 mm dělo je v GWX ultimativní zbran,cca 30 zásahů na poškozeného Small Merchanta.

Testoval jsem v RuBu editaci shell zon,na jeden zásah šlo DD ke dnu ve vzdálenosti asi 1500 metrů,jenže toto je už k ničemu.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=299

To PC

Jak budeš postupovat až zakoupíš IXC bez děla Question Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:53, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Herr Flick dne 04. 02. 2007, 16:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No samozřejmě, že používat dělo jako primární  zbraň je nejen z historického, ale i praktického  hlediska totální nesmysl. Ale už jsem tak nějak z toho věčného vysvětlování a konvertování na "pravou víru" ad dělo unaven, takže když vím, odpovím a ať si lidi útočej dělem třeba na Kinga. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
... a ať si lidi útočej dělem třeba na Kinga

mno z ciste studijnich duvodu jsem uz v SH3 default kdysi Kinga delem potopil Smile
jedno torpedo pod kyl, aby zastavil a pak jsem se vynoril tak blizko u nej, aby nemohl sklopit dela tak nizko Smile
no a pak jsem ho rozstrilel  Surprised


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
TO Wara:
  Laughing  Laughing  Laughing  si borec , to som neskusil , ani mna to nenapadlo ze by to nebodaj slo, ale v sh je asi mozne vsetko, jednoducho si  s tym vyprcal  Laughing  Laughing  Laughing , super  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
Sarroth napsal:
... a ať si lidi útočej dělem třeba na Kinga

mno z ciste studijnich duvodu jsem uz v SH3 default kdysi Kinga delem potopil Smile
jedno torpedo pod kyl, aby zastavil a pak jsem se vynoril tak blizko u nej, aby nemohl sklopit dela tak nizko Smile
no a pak jsem ho rozstrilel  Surprised


Však já vím(už jsi to tady totiž psal)...to bylo takové malé rýpnutí. Nachytal, nachytal... razz  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

Však já vím(už jsi to tady totiž psal)...to bylo takové malé rýpnutí. Nachytal, nachytal...

vim ze jsem to psal, ale vzhledem k tomu "ztraceni se" temat a k tomu ze od ty doby tady pribylo par novych lidi jsem to pro jistotu napsal znova Smile
a ten zpusob dopotapeni stojicich lodi neni tak obecne znam, tak jsem ho radsi napsal znova Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravím všechny mořský vlky, chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s ostřelováním dělem. Jestli je lepší ostřelovat různé části nepřátelské lodě, anebo spíš střílet do jednoho místa? Vím, že tady padla čára ponoru, ale to při GW, nebo GWX.
Máte tušení, co je muničně nejšetrnější a časově nejrychleší?


Citovat
Příspěvek  
Záleží na mnoha faktorech, jestli hraješ základní hru bez modů nebo s tGW, případně GWX, jaký je rok války etc. Čára ponoru je asi nejlepší, funguje to snad ve všech verzích hry a nepřátelská loď se potopí nejrychleji. Jak už tady psali ostatní, dělo je ale především doplňková zbraň na poškozené cíle nebo malé osamocené loďky. Jít s ním proti čemukoliv většímu než je korveta je podle mě sebevražda. Nepřátelské lodě jsou totiž nepříjemně přesné a většinou vydrží mnohem víc zásahů, než tvoje ponorka. Jednou jsem čistě pro radost zaútočil dělem na Iowu... probíhalo to asi takhle, po vynoření 2500 metrů od Iowy jsem poslal muže k dělu a vypálil první ránu. Ta prolétla mimo a Iowa nám odpověděla salvou z 406 mm děl (mimochodem krásný pohled). Pak naše ponorka klesala v několika kusech ke dnu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak dnes jsem s GWX 3.0 gold šla vyzkoušet,co tam dokáže dělo s exlosivnímy střely... Very Happy no po 5ti výstřelech mi došlo,že nebyl zrovna nejlepší nápad střílet po lodi pár metrů od ní,aby na mě nedošáhla kanonem,jak začla bouchat tak mi pochcípala všechna posádka na můstku a ještě jsem začala nabírat vodu Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.