Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Jaký je váš největší ,,úlovek"?
Jakou největší loď jste potopili?

BB Nelson 22% 22% ( 24 )
BB King George V 14% 14% ( 15 )
BB Revenge 6% 6% ( 7 )
CV Illustrious 9% 9% ( 10 )
Některou eskortní letadlovou loď 7% 7% ( 8 )
Lehký nebo pomocný křižník 8% 8% ( 9 )
Passeneger liner 14% 14% ( 15 )
Jinou 16% 16% ( 17 )

Celkem hlasů : 105
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ale prd velebnosti, spotřeba relativně sedí ve všech velkých modech(BTW v GWX to zrovna moc reálné není, dalo se tam dobře švindlovat pokud člověk dal rychlost na nižší než třetinovej,  a reakce na podmínky byla taky občas divná, nechápu jak to mohl někdo, když už to jednou udělal v tGW a bylo to vcelku dobře/uvěřitelné tak zpackat...a neříkám to proto že hraju ligu...tam se na palivo stejně nehraje, ale hlavně...no nevím ale asi málo kdo by si troufnul říct/označit, že je něco dost reálné, nikdo z Nás nebyl na u-bootu v 2WW, a tuplem to říct u paliva kde spotřeba byla pomalu na každém člunu jiná a k tomu ještě pokaždé jiná.  Wink),  ale bylo to myšleno tak, že neexistuje pořádný fungující model jako v SH4. "Milk Cows" používané v tGW a GWX jsou degradované tím, že hra "doplňování" oficiálně nepodporuje a je to bráno jako nová mise(zakotvení v přístavu). A to alespoň mě naprosto nabourává požitek ze hry. To si radši na to "hraju", počítám palivo a simuluju zastávky pro doplnění s vypnutým palivem.


Dík za takový titul Smile) to se u námořníků moc nevidí Smile) mě třeba víc vyhovoval model GWX, ale na každém modu je něco supr a něco nedodělané Smile co už. Jinak s těma dojnýma krávama naprosto souhlasím .... kdyby to bylo čerpání paliva v jedný misi, tak by to bylo o 100% lepší.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Karl von Bahnhof napsal:
Dík za takový titul Smile) to se u námořníků moc nevidí Smile) mě třeba víc vyhovoval model GWX, ale na každém modu je něco supr a něco nedodělané Smile co už. Jinak s těma dojnýma krávama naprosto souhlasím .... kdyby to bylo čerpání paliva v jedný misi, tak by to bylo o 100% lepší.


...však ano já ti nic nevnucuji, nemám to ani v úmyslu, mysli si co chceš, jenom prosím neříkej, že je to dost reálné...to se asi Otto otáčí v hrobě.  Laughing  Laughing   Laughing

ad titul..."Slunce, seno,...."


EDIT: sakra nemají se dělat dvě věci najednou....chtěl jsem napsat toto Laughing
Jo a ...pokud by tam byl model jako v SH4...bylo by to to první co bych hned zapnul a bylo by mě šumák zda to je z tGW, GWX či RUB...asi tak.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
andrew napsal:
PvonR napsal:
Very Happy Zrovna jsem potopi FIJI v přístavu Sant Helena a to ponorkou typu IID Exclamation


ty asi nehras na palivo ze?  Laughing


 Twisted Evil Hraju na palivo, požívám dojné krávy Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wink Udělal jsem pokus do IID jsem si naládoval torpedo T IV Falke - akusticky naváděné. pronásledoval mne torpedový člun a tak jsem ho na něj poslal. To jsem ještě neviděl. Člun po zásahu vylítl do vzduchu několikrát se otočil a vybouchl. Byl jsem tak šokovanej, že jsem ani neudělal záznam. Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nojo, chtěl si zalítat...... Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
PvonR: Chudák malej, narvat to po PT člunu torpédem, ani se nedivím, že strávil zbytek života v kotrmelcích Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
PvonR napsal:
Wink Udělal jsem pokus do IID jsem si naládoval torpedo T IV Falke - akusticky naváděné. pronásledoval mne torpedový člun a tak jsem ho na něj poslal. To jsem ještě neviděl. Člun po zásahu vylítl do vzduchu několikrát se otočil a vybouchl. Byl jsem tak šokovanej, že jsem ani neudělal záznam. Exclamation


Kup si SH4 a zkus to se záchrannym člunem - to bych rád viděl Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To bych chtěl vidět veslaře, kteří s tím člunem udělají 12 uzlů. Nebo budou muset dělat aspoň hodně velký rámus  Very Happy


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
To bych chtěl vidět veslaře, kteří s tím člunem udělají 12 uzlů. Nebo budou muset dělat aspoň hodně velký rámus  Very Happy


Pozor! Nejsi daleko od pravdy. Část tvůrců GWX si odskočila a udělal mini mod pro SH4 s názvem Real life boat(Rlb). Tento záchranný člun je osazen elitou japonského námořnictva, která ještě před válkou studovala na vojenské akademii ve VB, člun dokáže vyvinout při maximálním nasazení rychlost 16 uzlů(speciálně upravená pádla), má protileteckou ochranu, hlubinné miny, radar a sonar, dělo ráže 105mm je schopen zaútočit na ponorku již z 10km se smrtelnou rychlostí a přesností. V roce 1941 byl hlavním velením amerických námořních sil vydán zákaz ponorkám přibližovat se k těmto záchranným člunům. Jako veškerá jejich tvorba je i tato samozřejmě založena na 100% ověřených a pravdivých historických zdrojích.



mod lze stáhnout ZDE
Instalace je jednoduchá, přepište původní soubory, lze instalovat i přes JSGME



 Confused  Wink  Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:23, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 01. 11. 2007, 19:56, celkově upraveno 6 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Confused  Wink  Very Happy

 Cool  Cool   Laughing  Cool  Cool


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

mod lze stáhnout ZDE
Instalace je jednoduchá, přepište původní soubory, lze instalovat i přes JSGME



 Confused  Wink  Very Happy


Mám strach tam kliknout, u tebe člověk nikdy neví. Asi mi to dneska už nějak nemyslí, musel jsem si to přečíst 2x.  Embarassed

 Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
vvv


Citovat
Příspěvek  
2 runner: Ano?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kapitan
Dne 19. srpna 1944 ponorka U-4 typ IID ze 7. flotily při přesunu na novou základnu do Trondheimu, potopila dvěma torpédy pýchu Britského královského námořnictva křižník HMS Nelson (39000 brt) v přístavu Loch Ewe a pokojně odplula na svoji novou základnu.
 super

[img][/img]

[img][/img]



Naposledy upravil von_Paulus dne 10. 11. 2007, 14:48, celkově upraveno 4 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
GRATULUJI


_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.