Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Age of Pirates Karibbean Tales
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Age of Pirates Karibbean Tales 
Nedávno jsem narazil na velice zajímavou hru jmenuje se Age of Pirates Karibbean Tales
Jedná se o myx RPG a Simulátoru lodí ze šestnáctého století a podle mého názoru o velmi povedený myx každopádně stojí za vyzkoušení konec konců přesvědčte se samy.

: http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/age-of-pirates-caribbean-tales-dkf-/clanek.A060907_ageofpirates_bw.idn

A co víc brzo by měla vyjít i druhá část a natu se docela těším

: http://pc.hrej.cz/hry/rpg/age-of-pirates-ii-city-of-abandoned-ships/



Naposledy upravil hiroc dne 23. 03. 2009, 18:09, celkově upraveno 3 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
joo s tím jsme zkoušel bojovat, aspoň tenkrát to byl ale hroznej "bugfest", prostě se to fakt nedalo.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To jsem viděl, co víc i dohrál, zajímavý námět, ale nedotažený. Chyběl tam pořádný příběh, protože obyčejné ježdění lodí od přístavu k přístavu brzo omrzí...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ano příběh nebyl nic moc ale pokud by se tento námět dodělal do konce tak by to nemusel být až takovej propadák proto jsem zvědavej na pokračování.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to sice už stará hra, ale rozhl jsem se že si ji zkusím zahrát. Je to docela dobrá hra, ale souhlasím s Rudlou, že je trochu jednotvárná.
Nehraje, nebo nehrál, ji někdo tak, aby jsme mohli o teto hře trochu diskutovat Question
Mám v ní pár problémů Confused



Naposledy upravil pombocz dne 22. 11. 2009, 15:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Odporúčam pozrieť : http://www.ageofpiratesthegame.com/
Nenechať sa oklamať číslom 2..  Jedná sa sa skôr o datadisk/addon než plnohodnotné pokračovanie,ale je to lepšie než "Karibbean Tales"


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.