Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Série Gothic
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Série Gothic 
Tady si můžeme pohovořit o našich zážitcích z Gothiců a vychválit tuto bezpochyby(az na poslední díl) povedenou sérii.


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak poseldní díl sem nehrál, takže ho numůžu soudit, ale gothic I a II jsou legendární nejen mezi fanoušky RPG. Už bych ani nespočítal kolikrát sem oba díly dohrál, ale minimálně jednou za každou frakci Very Happy. Nejvíc mě asi dostal první díl, kterej byl podle mě na svou dobu revoluční. Velký svět, mnoho možností, skvělej příběh a k tomu soundtrack od německé folk-metalové bandy In Extremo. Jinak 2-ka samozrejmě taky dobrá, datadisk ji ještě zlepšil, ale tak jako jednička, kdy sem u PC seděl od rána do večera, mě nedostala...  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
nevim kde to jednicka vzala,ale kombinace extemne dobreho zvuku a skvele atmosky-bez oklik atmosfera dvojky na jednicku nema ani ten navrat do kolonie ve dvojce na tom nic nemeni-jednicka se odehrava na velice specifickem miste se specifickou hudbou a tvori se tim celek,ktery neni jiz mozno reprodukovat v jine hre,natoz zlepsit.jednicka nepatri mezi nejlepsi hry sve doby,ale mezi nejlepsi hry vsech dob a da se bez skrupuli hrat i dnes-jsem toho dukazem-a mozna je i lepsi nez kvantum soucasnych her.pochopitelne lidi hrajici hry jen pro pastvu oci uz prvni dil davno odstavili ale pravda je jen jedna:jednicka nestarne,ta se bude hrat i za dvacet let.inteligentni clovek po ni sahne i za buhvi jak dlouhou dobu a pozna,ze hratelnost je stejna jako v predvecer vydani.vsem doporucuju zaparit


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hrál jsem všechny tři díly, ale třetí jen okrajově - moc mě nezaujmul, přestože grafika je na uplně jiné úrovni něž první dva díly. Ale s jedničkou a dvojkou jsem si celkem vyhrál.
Hlavně první díl mi přišel dějově nejlepší. Druhy byl slabší, ale za to s datadiskem byl obsáhlejší. Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jednička je vyloženě srdcová záležitost, včetně legendárního intra. Dvojka je slabší, ale stává se naprosto famózní (snad ještě lepší než jednička) s Night of the Raven. Hlavně díky posunutí obtížnosti do nebeských výšin a opravdu povedenými novými lokacemi. A trojka mi jela s nádherným frameratem 0.5 FPS, takže nemohu hodnotit...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na jednicka je skvele take stinovani,nikde nevidite lokaci kde by se vse topilo ve svetle a taky ma mnohem hezci inventar(ale neprehledny a se spatnym ovladanim).ovsem co odlisuje G1 od G2?prvni dil se odehrava se jen chvili pred dvojkou,ale zato napr. styl oblekani NPC opravdu vypada jako ve stredoveku a i grafika podtrhuje ten pocit.proste opravdu verite ze ste nekde v r. 1400 neco.zato dvojka-velke mesto a styl oblekani co vypada jako renesancni ale na druhou stranu stredoveci rytiri-to netvori duverihodny celek jako v prvnim dile.kdyby existovalo neco jako UNESCO pocitacovych her,jednicka by si zaslouzila velmi cestne misto


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.