Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Gamesky
Váš nejoblibenejsi žánr her je...

First-person 3D akce 4% 4% ( 4 )
Third-person 3D akce 1% 1% ( 1 )
Týmové/taktické akce 1% 1% ( 1 )
Real-time strategie 8% 8% ( 7 )
Budovatelské/tahové strategie 5% 5% ( 5 )
RPG 16% 16% ( 14 )
Adventury 0% 0% ( 0 )
Závodní 2% 2% ( 2 )
Sportovní 1% 1% ( 1 )
Simulátory 57% 57% ( 50 )
jine-uvedte 2% 2% ( 2 )

Celkem hlasů : 87
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Noooo tohle bude na dlouho Smile

-Simulátory: IL 2, CFS 3, Pacific fighters a samozřejmě Silent Hunter III
-Strategie: AoE II, Stronghold, Rome total war
-Střílečky:Mafia, Max Payne, Vietcong, Hidden and Dangerous a GTA SA
-Závody: NFSU 1, NFSU 2

......A miliony dalších, méně významné her, které jsem hrál jako menší.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to Wara 
Se tady někdo pos*al a nadvakrát....

NWN2:
Minimum System Requirements
System: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
RAM: 512 MB
Other: ATI Radeon 9800 or NVIDIA GeForce 6600 or higher


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: to Wara 
Sarroth napsal:
Se tady někdo pos*al a nadvakrát....


Dokud budou výrobci hardware podporovat vývoj her, tak to bude rok od roku horší a horší.  Sad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No né já ještě dokážu vcelku chápat náročnost Oblivion či Gothic 3 díky tomu co se tam všechno "děje" a je potřeba načítat, vykreslovat, počítat (i když co si budeme povídat částečně to je i díky tomu že někdo něco "po" hlavně v případu Gothica ) ovšem nechápu co se děje tak dramatického v NWN. Nemluvě o tom, že minimální požadavky jsou v 99% blud a je třeba si pro pěkný a koukatelný běh hry přidat tak 1/3 z požadavků. No co asi .... někdo zase něco "po" (ať už úmyslně či ne). Na to je jen jeden lék, bojkotovat. Jenže se vždy najde debil (a né jeden) co půjde a koupí si to.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
uz vic jak 2 roky mam pocit ze za svoje prachy sem pouze betatester vyvojaru bo 70% her nefunguje , do tydne od vydani vydavaj PATH a do 14 dnu uz maj vydany dva .....  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek hry 
Zpočátku mě bavily hlavně dnes již tradiční střílečky- Moh AA, Moh AA- Sperhead, Moh AA- Breaktrough, Wolfenstein+ mp.
Poté jsem si oblíbil Hidden & dangerous 2, pokračoval jsem na Commandosech- odzkoušel jsem všechny díly a úspěšně dokončil třetí vydání. Pak přišlo Cod, Cod UO, Cod 2- u kterého jsem pomalu přestával hrát tenhle typ her a u nějž mě naprosto odradil odfláknutej multiplayer. Mezitím jsem chvilku hrával například Age of empires 2+3 atd....

V současné době hraju už jenom občas a to- SH 3, Swat 4+ Stetchkov Syndicate, Colin McRae Rally 2005.

Nejvíc v současnosti očekávám příchod SH 4 a v budoucnosti Hidden & dangerous 3  razz


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
CoD:united offensive
SH3
Sudden Strike
Stronghold Crusader
Hidden&Dangerous 2


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: hry 
hp. napsal:
Zpočátku mě bavily hlavně dnes již tradiční střílečky- Moh AA, Moh AA- Sperhead, Moh AA- Breaktrough, Wolfenstein+ mp.
Poté jsem si oblíbil Hidden & dangerous 2, pokračoval jsem na Commandosech- odzkoušel jsem všechny díly a úspěšně dokončil třetí vydání. Pak přišlo Cod, Cod UO, Cod 2- u kterého jsem pomalu přestával hrát tenhle typ her a u nějž mě naprosto odradil odfláknutej multiplayer. Mezitím jsem chvilku hrával například Age of empires 2+3 atd....

V současné době hraju už jenom občas a to- SH 3, Swat 4+ Stetchkov Syndicate, Colin McRae Rally 2005.

Nejvíc v současnosti očekávám příchod SH 4 a v budoucnosti Hidden & dangerous 3  razz


Ach obávám se že H&D3 se nikdy nedočkáme. Jinak někd ymůžem dát SWAT4  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek hry 
Ty hraješ S4? To jsem měl vědět, tak to někdy určo dáme  Very Happy

Jinak na H&D 3 prej pracujou (ale už nevim kde jsem to četl), stejně jako na mafii2, tenhle rok by se to mělo pohnout.
Ale to už se mělo stát několikrát....  Neutral


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Uz dost dlho sa tesim na Mafiu2 a stale nic. jednotka nemala chybu presiel som ju uz vela krat a uz ma pomaly nudi takze bysa hodil aj datadisk. na nejakom vraj makali ale zrusili ho Sad


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: hry 
hp. napsal:
Ty hraješ S4? To jsem měl vědět, tak to někdy určo dáme  Very Happy

Jinak na H&D 3 prej pracujou (ale už nevim kde jsem to četl), stejně jako na mafii2, tenhle rok by se to mělo pohnout.
Ale to už se mělo stát několikrát....  Neutral


Teda důstojníku! Mám ho tady dokonce v TOP10. Já pařil už dvojku. Případný zásah na překupníky zbraní či drogového dealera si dohodneme přes ICQ.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak momentalne to mam zase trosku zajimavej mix:
Pharaoh- moje oblibena, i kdyz uz nilskym prachem trochu zesedla build strategie
AoE3- mno, tuhle serii mam proste rad
NfS Carbon- dohral jsem vsechny hry serie Undeground 1+2, Most Wanted, tak dohraju i todle...
no a samozrejme SH3 GWX
obcas to prostridam na odreagovaní Mortal Kombatem 4, a s kamosem tak ob den NHL 07
jo a minulej tyden jsem dohral znovu Far Cry, taky trosku starsi ale porad dobry...

kua je videt za mam ted hodne volnyho casu, uz abych zacal chodit do prace Smile



Naposledy upravil Wara dne 07. 02. 2007, 00:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: hry 
Sarroth napsal:
hp. napsal:
Ty hraješ S4? To jsem měl vědět, tak to někdy určo dáme  Very Happy

Jinak na H&D 3 prej pracujou (ale už nevim kde jsem to četl), stejně jako na mafii2, tenhle rok by se to mělo pohnout.
Ale to už se mělo stát několikrát....  Neutral


Teda důstojníku! Mám ho tady dokonce v TOP10. Já pařil už dvojku. Případný zásah na překupníky zbraní či drogového dealera si dohodneme přes ICQ.  Wink


Ok, dohodnuto  Very Happy


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
tak momentalne to mam zase trosku zajimavej mix:
Pharaoh- moje oblibena, i kdyz uz nilskym prachem trochu zesedla build strategie
AoE3- mno, tuhle serii mam proste rad
NfS Carbon- dohral jsem vsechny hry serie Undeground 1+2, Most Wanted, tak dohraju i todle...
no a samozrejme SH3 GWX
obcas to prostridam na odreagovaní Mortal Kombatem 4, a s kamosem tak ob den NHL 07
jo a minulej tyden jsem dohral znovu Far Cry, taky trosku starsi ale porad dobry...

kua je videt za mam ted hodne volnyho casu, uz abych zacal chodit do prace Smile


No moc se netěš Cool Jak začneš jednou chodit do práce, tak už jen tak nepřestaneš a času budeš mít méně a méně Confused


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Po dvou letech jsem nainstaloval Half Life2 (Chci si zahrát Episode One). Dřívej sem to hrál na Celerovi 2,8 + 512MB RAM + GF440 64MB. Teď to na mý kongfiguraci jede 1024x768 na plný detaily. Jsem unešen. Doporučuju.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.