Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 22 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Čau Ernste, než začneš dělat ten hrubej překlad na U-47 tak koukni na "titulky.com" ,tam už sou hotový.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Super, díky moc  Surprised po netu jsem to hledal a nic  Embarassed


_________________
"Historii vždy píší vítězové...
..historii poražených zná jen ona zmenšující se skupinka mužů, kteří byli u toho."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Trošku s křížkem po funuse  Sad .. teď jsem na to narazil... 20:00- 21:00 History Channel - Sovětská bouře - Válka na východě, 6. díl - Válka na moři - sovětské ponorky v Baltském moři v roce 1945 Wink



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 06. 02. 2013, 20:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Možná to tu je náhodou jsem našel film Žraloci a male ryby  http://www.uloz.to/hledej/?q=Zraloci%20a%20male%20ryby.AVI  ,ale knížka je lepší  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyby někdo náhodou měl film V nepřátelských vodách (Hostile Waters) s českým dabingem nebo titulkama, někam to uploadněte a dejte odkaz odkud si to můžu stáhnout.
Já googlil a žádný aktivní link české verze jsem nenašel a u nás dokonce film nevyšel ani na DVD, jen dávno na VHS, přitom je to určitě lepší než K-19.



Naposledy upravil de Payns dne 04. 12. 2014, 03:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když dáš do vyhledávače stránek které poustnul kapitán příspěvek před tebou "V nepřátelských vodách"...výsledný nález nevyhovuje?  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jj, díky. Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Při brouzdání na YOUTUBE jsem objevil menší poklad, alespoň z mého pohledu  Wink  Smile . Italské čb filmy, týkající se ponorkové války.

Lupi nell´abisso - Vlci z hlubin
https://www.youtube.com/watch?v=Uc55wboXAcI

Siluri Umani -[i] Lidská torpéda
https://www.youtube.com/watch?v=Oo0-rcPq88E


Omluvte kvalitu a zvuk  Very Happy ...



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 21. 02. 2015, 11:27, celkově upraveno 3 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Včerá jsem sem viděl film" Black Sea". Film se odehrává na palubě bývalé sovětské ponorky, kterou koupila skupina hledačů pokladů za ůčelem vyzdvižení zlata z potopeného U-bootu. No názor si udělejte sami. Film se dá dohledat na ulož to.



Naposledy upravil Muckenberg dne 30. 04. 2015, 22:06, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
https://www.novinky.cz/kultura/407507-pamatujete-das-boot-nemci-toci-novy-valecny-serial-o-ponorkach.html


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Nový německý serial 
Reaguji na předchozí příspěvěk. Měl jsem možnost se podívat na natáčení. V Barrandovském studiu je postaveno několik interierů ponorek. Objektivně řečeno je interier proveden maximalně realisticky. Nejvetší dekorace obsahuje kompletní interier od přídě až po záď. Vše mám zdokumentováno Smile Z Barrandova se natáčení přesouvá do  exterieru na Maltu. Tak výsledek snad nebude uplná slátanina... vzhledem k celkově stoupající urovni německé TV tvorby.



Naposledy upravil DoviG dne 28. 01. 2018, 21:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
SH4 v1.5 + RFB2 + RSRD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No a nějaké foto by nebylo k dispozici?


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
[img]



[/img]




Naposledy upravil DoviG dne 28. 01. 2018, 23:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
SH4 v1.5 + RFB2 + RSRD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na seriál jsem zvědav. Vypadá to že se nešetřilo. Jen se trošku obávám, aby pod tlakem "propagandy" náplň seriálu nebyla o statečném převozu migrantů z Afriky do Itálie. Very Happy Dneska bych se nedivil už téměř ničemu. Smile

BTW: Jinak se stoupající úrovní německé produkce se nedá nesouhlasit.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak tu máme ten seriál. https://www.csfd.cz/film/653180-ponorka/prehled/ zatím jsem stihul jen první díl. No nevím ty postavy jsou takové umělé možná tim dabingem možná že důstojníci chodí po ponorce v uniformách plných metalu. Jako by všichni byli jako 1. WO z Das Boot. Dostala me dostala podobnost soundtracku z legendárním Das Boot. Možná jsem moc kritický ale když srovnavate s top filmem tak pak ten serial bude mit co dělat. Uvidim třeba se to zlepší. No a ještě to vypadá že do toho zamíchají děj na pevnině.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 22 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.