Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 19 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Novinka Řitka video s. r. o.:



a ze sekce "Připravujeme":




_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sepp von Posorschitz napsal:
(...)ARD spolu s BBC připravili film o potopení Laconie (incident Laconie pěkně popsal v článku Riptor: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=666 ). Film stál 12 Milionů Euro a hrají v něm hvězdy jako Franka Potente a Ken Duken a byl natáčen kvůli zachycení erálných klimatických podmínek přímo v místech potopení lodě u Afriky.
(...)



Malá ochutnávka k tomuto filmu (na BBC2 už první část tohtoo dvoudílného filmu vysílali ve čtvrtek; v Německu mají film vysílat až na podzim):

http://www.youtube.com/watch?v=wzuYNFcicNA


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe, to bude pěkný film a tady jsem našel druhý trailer a docela mi z toho dobře nebylo Sad

http://www.youtube.com/watch?v=Dx29stH7108&NR=1


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek The Sinking of the Laconia 
Souhlas Bobo.

Tak tady ten film "The Sinking of the Laconia"

 máme celý:

Část prvá: http://www.novamov.com/video/ex4j7e6yqlqy7

Část druhá: http://www.novamov.com/video/n9d1tgr6zz8ih














Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 04. 02. 2011, 03:15, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na tých fotkách to je U-534 alebo nejaká maketa ?


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na těch fotkách co poslal Sepp je jednoznačně jen maketa. Vždyť nemá spodní část tupu Rolling Eyes


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no to som najprv mal na tie fotky kliknúť až potom sa pýtať...

Inak videl niekto ten film ? Nepozeral som to lebo pomaly to načítava tak sa pýtam


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, viděl jsem ho celý na BBC a je to dobrej film. Rozhodně stojí za vidění.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Milan L. napsal:
Je to skutečně výborný film. A neuvěřitelný příběh. Ponorka byla tuším v Litvě přijata (v rámci mezinárodního práva měla nárok na 48 hodin pobytu) ale na nátlak Německa byla tentýž den vojensky obsazena a odzbrojena. Dokonce Litva chtěla vydat posádku do německého zajetí. Odzbrojená loď bez jediného torpéda a náboje pak proklouzla Němcům (kteří ji zuřivě honili po celém Baltu) přes Skageracké úžiny doslova fantastickým způsobem pod jednou z německých lodí s nákladem rudy ze Švédska, a s celým konvojem pronikla Němcům pod nosem do Severního moře. A to je naprosto pravdivé - gratuloval k tomu gen. Sikorskému i W. Churchill, tehdy ještě 1. lord admirality.

Neuvěřitelné je i to, že tam není ani náznak tendence - prostě politika je úplně vynechaná. Poláci už tenkrát zřejmě nehodlali skákat jak sovětský bič práskal.

Edit: nedalo mi to a poptal jsem se i v polském informačním středisku zda by se nedal film nějak sehnat. Stejný bordel jako u nás - o kopii nikdo nic neví. Uložená "někde" být musí ale..?


ten film mám doma pokud by měl někdo zájem


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky mám tento film na dvd. Sice tomu moc nerozumím, ale snad na takhle staré filmy se už autorská práva nevstahují (nobo asi ano ale nikdo to neřeší) vždiť spoustu filmů dávají v televizi a když si je nahraju na VHS nebo DVD tak porušuju autorská práva? To asi né. Takže to klidně můžu "vyzálohovat" na ulozto.cz taky, kdyby jste se se Zozym nedohodli.
Akorád mám tento film jen v polštině



Naposledy upravil pombocz dne 10. 02. 2011, 23:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co to má ten pán za krabice?  Surprised

http://www.novinky.cz/veda-skoly/historie/227338-reziser-nekonecneho-pribehu-slavi-sedmdesat.html

aneb vše nejlepší


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Orzel 
Dobrý den. Toto je prosba na někoho, kdo "Orzela" má. Já ho měl stažený, ale DVD bylo vadné a stále se horšilo až odmítlo poslušnost. Když jsem se ho pokusil znovu nahrát z webu "Stahování za SMS", už tam byl vymazán, a teď nevím kde ho sehnat. Jestli má někdo nějakou možnost, díky.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tak včera jsem shlédl film "V rukách nepřítele" - "krásná" parodie na ponorku(y), jen jsem chvílema nevěděl, zda brečet, nebo se smát.


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Velice pěkný přehled filmů o ponorkách.

kód:
http://img24.eu/images/x3t4b2xg.png




Naposledy upravil Aspire dne 22. 11. 2011, 20:49, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Velice pěkný přehled dokumentů o ponorkách.

kód:
http://img24.eu/images/nohw0gbw.png




Naposledy upravil Aspire dne 22. 11. 2011, 20:49, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 19 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.