Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
Filmy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
a hlavně když Endrasse nazvali Endrábem - to jsem šel do kolen - jak tohle někdo může pusti mezi lidi
No ale druhej díl jsem si koupil - z povinnosti Very Happy


Tak daleko jsem se nedostal Smile ale druhej díl sem si koupil taky, jenom kvůli záběrům ...

btw proč se to menuje Hitlerovi ŽRALOČÍ  smečky ???!!! Sem si toho všim až když sem kupoval druhou placku


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
je to divný, bo v originále se to jmenuje "Hitler´s Sharks", proč z toho v českém překladu udělali smečky těžko říct...
nicméně první díl mám, druhej čekám, tak uvidíme...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A prej že Wara už nežije.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Sarroth

 Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 08. 2009, 19:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak chlapíci, pokud někomu unikl některý díl trilogie, tak jako mě dokonce dva, tak napište SMS do CODI vydavatelství a přijde vám to poštou do schránky. Cena SMS je 60,- kde je zahrnutý film i expediční poplatky. Objednal jsem si takto oba díly a za dva dny byly ve schránce. Více na www.codi.cz

kódy DVD jsou

díl I. "Zrození" kód 532132
díl II. " Zlaté časy" kód 532134
díl III. " Do zbraně" kód 532136

Pro každý díl je potřeba jedna SMS, nelze poslat jednu pro objednání všech dílů!!!

tvar SMS:
CODImezeraKODPRODUKTUmezeraJMENOaADRESA ne tel.číslo 90211
příklad:
CODI 532132 JAN NOVAK LADOVA14 LIBEREC 46180


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hon na cisarske krizniky - utery 20:00 neni to o ponorkach, ale mohlo by to bejt dobry Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dnes ráno jsem šel do práce a zahlídl jsem DVD "Historie bitevních lodí". Podtitulek "Nejvýznamější bitevní lodě světa a jejich vliv na světové dějiny. Je to z Discovery channel. Dva díly pohromadě, každý 50 minut.
Cena 49,- Kč. No nekup to!  Smile





Naposledy upravil S.Standa.Hunter III dne 07. 09. 2009, 11:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To zní zajímavě .Jinak dám trochu ot ,všimněte si těch kruhů ve vodě u těch dělových věží -to musela bejt šlupka. Shocked


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ted na to koukam Surprised  Surprised  Laughing  to musi bejt kraval jak noha kdyz vsechny ty dela supstej najednou Smile jen nezavidim tomu na koho to bude padat Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A este si predstavte ze by ste vedla toho dela stali... Laughing Ta  tlakova vlna by vas odhodila takou rychlostou ze by z vas bol zivy scnellboot... Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  titanic

PS:Dole je anglicka vlajka a za nou je napisane Battleship I.+II. tak dufam ze to nebude o anglickych lodiach!!!dufam ze je to len oznacenie krajiny povodu Laughing



Naposledy upravil Donitz dne 07. 09. 2009, 17:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To musela být šlupka.. docela bych měl strach, že by ta zpětná odezva tu loď převrátila Laughing ...až mi z toho de mráz po zádech


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Filmy o ponorkách 
Znám dobrej film,je to sice komedie,ale výborná jmenuje se to "Periskop nahoru a dolů"děj je zhruba tento:na začátku debatují admirálové o důstojnících přicházejících v úvahu pro povýšení.Cituji:(Adm. Preiss)Poslední jméno v seznamu:Korvetní kapitán Thomas Dodge.třetí ve třídě v námořní škole,lépe si vedrl v kurzu pro pokročilé.To je potřetí,kdy Tom Dodge chce velení,nedáme-li mu loď,opustí ihned službu.To by byla ostuda pro něj,a chyba pro bnás vzhledem k dolar§m do něj vynaloženým.(Adm.Graham):To snad ne,nesouhlasím s Vámi admirále Preissi,připomenu komisi jeden nezvratný fakt,který zcela zjevně vystihuje Dodgův charakter.Ëxistuje fyzický důkaz,že se jako podporučík Dodge tak opil že se nechakl  tetovat na svých genitáliích.Prostě Dodge si nechal na ohniváka vytetovat "Vítejte na palubě"Dostane "novou" ponorku USS Stingray SS 161,třída Balao oprava  v roce 1958:-))a podstatou je cvičení,kde jej honí celé námořnictvo:-)je to psina,vřele doporučuji



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 11. 2009, 21:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Max 
Surprised  Surprised  Surprised  Před třemi (možná čtyřmi) lety jsem toto viděl o vánocích, ale to mi ponorky ještě nic neříkaly. Staršně se mi to zalíbilo, nicméně jsem zapoměl název tohoo filmu... teda podle popisu děje si mylsím že to je on  Surprised  Surprised  Surprised  paráda, díky moc.. sem natěšěný jak malý kluk  Very Happy

EDIT: pokud to je ono, tak se podepisuji pod to, že to je psina, taky vřele doporučuji  Surprised



Naposledy upravil Buggy dne 29. 11. 2009, 11:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
je to sranda, hlavne kdyz chteji po radistovi spojeni

info o filmu http://www.imdb.com/title/tt0116130/


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Max 
to Buggy:


Jmenuje se to"Periskop nahoru a dolů"



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 11. 2009, 12:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 21, 22, 23  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.