Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Sekne se intro
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Sekne se intro 
Ahoy námořníci,

vím že bych toto neměl psát v momentálně ukrutně nas**ném stavu, ale žádám Vás tímto o radu s "produktem" Silent Hunter 5.

Je tomu tak 5 dní, co jsem výše zmíněnou sbírku bugů oprášil a vložil do mechaniky. Jak už tušíte, byla to samozřejmě chyba, resp. celá hromada chyb, kterou už skoro týden řeším, a v tento okamžik mi už povolují nervy.
Jsem trochu nepříčetný a pokusím se rozepsat proč, třeba je tu dobrá duše která mi poradí.

Nuže, hru jsem měl po celou dobu co jsem ji spustil hned po koupi nainstalovanou a spustil ji asi po roce co byla na PC. Hra do prvního savu běžela plynule a pěkně (začal jsem novou kariéru). Ale co save, to pád do Windows (bez chybové hlášky - to fakt miluju). Takže jsem googlil, hledal na subsimu a všude...). Tento problém se mi doposud nepodařilo vyřešit. Napadlo mě tedy dnes v práci, že až přijdu domů, celou hru reinstaluji a zrovna do ní naházím ten onen MMM mód zmíněný v sekci "módy". Hru jsem odinstaloval vč. všech savů, znovu nainstaloval, nainstaloval znovu jsgme v poslední verzi, naházel do složky MODS zmíněné MMM módy a hru se pokusil spustit. Tady to začíná být veselé Smile
Spustilo se intro, pak loading menu, kterému se zasekne zvuk a černá obrazovka. Říkám si že je třeba problém v tom že mam ke GPU připojenou i TV. No, zkusil jsem to bez ní - stejný problém. Takže opět google. Mám prý vyzkoušet spustit Ubisoft Game Launcher. Zkusím - chyba programu. Fajn... Rumuni jedni. Odinstaluju ten pseudoprogram a nainstaluji jeho poslední verzi. Voilá, už to není UGL ale uPlay! Hm. A chce to login... Zapátrám v e-mailu a nacházím zaprášený e-mail s gratulací k registraci v tomto zbytečném systému (chci hrát, nechci se nikde registrovat!!) ale v e-mailu je jen username, heslo není. Zkusím tedy zalovit v paměti a pár (asi desítku) hesel co kde používám vyzkoušet. No, paměť děravá a na internetech je rok dlouhá doba, pochopitelně už nevím. Zaregistruji se znovu, je mi úplně šumafuk jaký budu mít uživatelské jméno... Provedu registraci, a co se nestane? Nic. Žádný potvrzovací e-mail na který bych kliknul a můj účet se stal aktivním. Začínám být vzeklý. OK, nepotřebuju pitomý uPlay k tomu abych si zahrál hru, kterou jsem si koupil říkám si. Zavírám zlostně všechny pitomý okna s nevyžádanými pseudoslužbami Ubisoftu a hledám v kořenovém adresáři C (vždycky něco extra viď Ubi, v Program Files by se Ti nelíbilo!) složku Silent Hunter 5. Klikám na ikonu sh5.exe a co se nestane? Ano, spustí se mi uPlay. uPlay do kterého nemám žádné přihlašovací údaje. Bezvadný.

Takže co jsem dnes vyřešil: stáhnul jsem si skoro 2GB mód do polohry, aby z ní byla hratelná záležitost. Už tři hodiny operuju s různejma pseudoprogramama kolem hry samotné, abych ji vůbec spustil a nakonec se nedostanu k ničemu.
Ještě než jsem psal tento příspěvek, napadlo mě že hra má v sobě adresář s úsměvným názvem "Support". Mrknu do něj, v minulé instalaci tam byl updater. Byl tam, hra byla opravdu ve verzi 1.0.0. Uf, myslím si, teď to tam bouchne 1.2.0 a pojede to, musí! Všechny módy z MMM jsem ze hry přes jsgme už dávno vyndal a vyčkávám. To, že aktualizace trvala asi 5 minut a měnila .ogg (tzn. zvukové soubory) ve hře nechám stranou. Ale to, že mi to ani teď nefunguje a furt mi nepřišel žádnej e-mail od firmy, které jsem dal svoje peníze za hru, která potřebuje něco, co potřebuje něco abych jí vůbec spustil, to mě teda se*e!).

Můžete mi prosím nějak pomoci? V pondělí jsem SH5 chvíli hrál a dám tomu šanci. Hlavně s tím MMM módem. Otázkou je, jestli mi dá i UBISOFT šanci si ji vůbec zahrát. Hru mám samozřejmě legálně zakoupenou už přes nevím jaký e-shop, mám CDkey i DVD hry samotné.

Konfiguraci PC nemusím připisovat, podle mě není podstatná - ta hra přes reinstalací "normálně" fungovala. Akorát jí každý save i autosave hodil do woken...

Prosím pomozte mi, chtěl jsem dnes pár hodin relaxovat v atlantiku, a místo toho se celý večer registruju a loginuju a reinstaluju a dožaduju zaslání e-mailu. Prostě dělám všechno pro to, abych si mohl zahrát svoji hru!  Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Sekne se intro 
Na UPlay při přihlašování je možnos získat zapomenuté heslo, pošlou ti je na email který jsi uvedl při registraci.
Obracet se tedy musíš na UPlay, ne na Ubisoft.
Jinak plně chápu tvé rozladění, hry stojí tolik peněz a v podstatě jsou nefunkční třeba když ti vypadne internetové spojení.
Výrobci svými ochranami proti pirátsví nestěžují život pirátům ale jenom těm kteří si hry kupují legálně.
Pokud nepochodíš s UPlay tak si vygoogluj nějaký crack pro SH5 - nic jiného ti nezbude.
Hodně štěstí.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mačkal jsem forgotten password ale žádný e-mail mi nepřišel, zkusil jsem se zaregistrovat znovu, dokonce se i do uPlay dostal,
ale aplikace chtěla serialkey. Ten jsem zadal ale napsalo mi to, že je hra vázána na jiný (ten starý) účet, ke kterému si nepamatuji
heslo. Napsal jsem do Ubisoftu srdceryvný e-mail i s obrázkem DVD a serialu.... no, a uvidíme... Zatím stále nehraju...

Ale děkuji za Tvou odpověď de Payns...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak pak dej vědět jak to dopadlo.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teda, to je silná káva Smile Zatím stále ještě nehraju... Je to v řešení, už si píšeme týden... Jedno doporučení vám všem. Kdyby se vám tohle náhodou stalo taky, UBI chce vidět fakturu, fotku DVD se hrou a jejím "cdkey" a krabici ke hře... Vzhledem k tomu, že jsem hru kupoval v březnu 2011 a faktury od her si fakt neschovávám, našel jsem se štěstím zpětně e-mail potvrzující objednání dvou her (kupoval jsem tou dobou ještě TES4 do sbírky), takže fotím, upravuju, posílám, čekám na odpověď, hrabu se ve slovníku aby mi trochu rozuměl ten Tom se kterým si píšu.... ale stále nehraju Smile Jestli mi to konto nespustí, hru budu hrát s crackem, i když jsem si jí koupil, omg....  Mad

Až bude po všem a ať to dopadne jak chce, popíšu tady, jestli budete chtít, všechny peripetie spojené s rozchozením legálně zakoupené hry  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Ubi 
Mám novou práci, která mi neposkytuje zdaleka tolik volného času, abych si ho mohl krátit vyčkáváním na tučné úlovky v řádech tisíců BRT... Nové zaměstnání jsem dostal dřív, než jsem stihl vyřešit problém s moji legálně koupenou hrou, která je nyní stále nefunkční Smile Ano, moje angličtina je slabá, je to tak nějak spíš ta počítačová angličtina. Porozumím, ale nenapíšu skoro nic, a když, tak špatně...

Se zaměstnancem firmy UBI soft jsem si vyměnil asi 10 e-mailu, ve kterých se řešila hlavně změna hesla, nový login a převedení již zaregistrované hry ze starého loginu na nový login, protože si ke starému nepamatuji heslo. I česky je to poměrně kostrbaté, natož anglicky. Můj poslední e-mail zněl, že seženu někoho kdo mluví anglicky a zformuluje e-mail který má hlavu a patu, že už mě to nebaví. Ta chvíle nenastala, protože nyní od
pondělka do soboty dělám, takže na hry není čas, i přítelkyně je nespokojená Smile


Takže, jsem vlastně měl několik měsíců, kdy jsem hrát mohl, ale nemohl. Nějaký maily jsem snad i někam ukládal, myslel jsem si že to bude mít dobrý konec a postnu sem třeba to co mi ten člověk psal
že mám udělat. Snad se i nabízel se svým e-mailem že to nějak udělá přes něj, když se já nemůžu dostat na svůj... Taky jsem mu napsal ve 4/5 e-mailu že už mě to sere, že to řešíme přes měsíc a moje
originální hra leží vedle mě na stole a já nemůžu hrát protože nevím heslo a že si stáhnu crack protože tohle nemá obdoby. Jeho pátý e-mail byl ať to nedělám že prostě to pošle na svůj e-mail a z něj na můj
a kdesi cosi, snaha z jeho strany byla, ale jazyková bariéra a hlavně moje nasranost je bariéra, kterou už nepřekročím. Tak ještě zvažuji, rituálně hodit SH5 do koše, vyfotit a napsat mu, že prostě
holt .... to dopadlo takhle, že jsem si zahrál první dvě mise a vůbec netuším, jak válka dopadne, když ve vedení sedí takový orgáni, kteří vymyslí ochranu na platící hráče. A jak si to po sobě čtu, začínám bejt znova naštvanej, takže přestávám psát sem a jdu na jiná fóra, kde se může mluvit podle momentální nálady a ne pravidel.

Jak byste to řešili vy? Ta hra nebyla drahá, nejde o peníze, jde mi o princip. Třeba ten TES4 co jsem si koupil "do sbírky" není ani rozbalený a posílal jsem mu fotku obou her v porovnání s paragonem.... Grr, už to odešlu, už to fakt dál slušně nejde Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.