Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Kerbal Space Progam aneb jednoduchý vesmírný simulátor
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Můžeš si stáhnout SSSR MIR a Kosmos  nebo experimentovat dle své fantazie.

pokus...

MIR..Jsou tam...



Naposledy upravil elksar dne 27. 03. 2013, 19:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
osobně miluju experimenty ... jako když sem si vyvažoval vozítko pro dva kerbonauty, 3 hodiny jsem ho testoval, jetli vydrží dopad ... kupodivu vozítko samotný dopad vydrží až z vejšky 50 metrů ... ale gumy vydržej tak z 8 metrů ...

Proč vozítko pro dva? protože můj druhej pokus dostat se na mun skočil ulomením motoru ...


Jinak sem dneska vypustil první část mojí vesmírný stanice ...
Paradoxně sem chtěl aby stanice měla palivo, bohužel výstup na stabilní dráhau ve výšce 315 km si vzal něco navíc :-(
Na druhou stranu to neskončilo až tak špatně ..

jen nevím, jestli má mí stanice řídící kabinu nebo ne ... mám tam jen obytnej prostor pro až 4 kerbonauty ..

Zítra když tak přinesu fotky celý rakety, kterou používám ...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já si stavím podle svýho Smile
Po částech. Na každé mám buď jeden (koncová část) nebo více "spojováků", nebo si s něčím vynesu spec díl na kterém mám 6 docků.
Ovšem musím říct, že program má svá omezení. jakmile se složitost stanice dostane přes nějakou tu mez, tak se blbě dockuje, protože se ta stanice nekontrolovatelně točí. Asi je to způsobeno tím, že prg. simuluje krut a průhyb konstrukcí, ale nesimuluje tlumení kmitů, takže jedn. díly kmitají netlumeně Sad Budu muset nainstalit mod na kvantové špagáty.
315 km je dost, tím samozřejmě potřebuješ více paliva. Kerbin má hustou atmosféru cca do 70km, čili bezpečná dráha je dejme tomu od 80km.
Stejným způsobem teď stavím loď na Eve. Asi jsem měl dříve letět na Dunu - no, uvidíme. Není to prdel. Několik dní jsem jen "vynalézal" sestupově výstupový modul pro tuto expedici.
Holt, nemám na Kerbin iks hodin denně Smile


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky stavím podle toho, jak se mi to hodí Very Happy Není nad vlastní výtvory ;-)

Jinak stanice má už dva moduly, základní a modul s RCS palivem, který sem musel přeparkovat.  Bohužel jsem musel první stanici zrušit a smazat. Nová stanice sídlí ve výšce od 95 do 125 km. Což není bůhví co. Lítal jsem i na orbiteru a tahle dráha je pro mě sestupouvá, i když motory, který jsem odhodil při vypouštění satelitu mají aporeum ve výšce 67km, si vesele obíhají dál ... Very Happy

Ještě k tý stanici, rád bych jí vynesl výš, dejme tomu aspon 180 km ... Problém je v tom, že když zažehnu motory lodě, kterou tam přiletím, stanice se začne kejvat ... Tak se chci zeptat, jestli se stanic nedá na orbitě nějak vystužit?

Taky přikládám pár fotek :-)



Jo a taky jsem koukal na jednu věc ... nechápu, jak někdo dokáže postavit loď na orbitu ... Jsou nějaký tipy?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No... dá a nedá Smile
Jde to za pomocí modu Quantum strut, to jsou ty kvantové špagáty co jsem zmiňoval minule, ale - samozřejmě že je dáš až na ty části, které "vyprodukuješ" až teď Smile
Takže máš dvě možnosti: 1) Přidat jeden díl, s kv. špagátama, a tím vyztužit stanici. 2) Rozebrat stanici, a kosmickým trakařem převézt jedn. díly na vyšší dráhu, a tam je zase spojit.
Bohužel, tato pitomá vlastnost mi mmntálně znemožňuje dokonat svou misi na Eve, neboť právě nemohu přidat k tomu co už mám na orbitě další část/ části. Uvidíme, stejně teď zrovna nemám na Kerbal tolik času.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek plachtím..... 
ale nefouká...... po 8 startech jsem to dal konečně dohromady.




_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ať nemusí po Munu šlapat pěšky... 



_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
testování nových koleček na rovery,aneb okružní jízda po památkách Munu





Naposledy upravil Yossarian dne 02. 12. 2013, 15:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek novinka... 
Je na světě již verze 0.23 ode dneška......




_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a do háje,to zase budu místo stromečku zdobit rakety  Rolling Eyes


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak to teda stastny a zhuleny


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Herdek, přicházím s křížkem po funuse, ale sakra, je tahle hra ale geniální! Ten přechod od prvotní radosti, že loď dosáhla stabilní orbity, po nasrání a nadávání na program poté, co se nosná raketa s 80 tunami užitečného nákladu rozpadne na startu (eventuelně ještě lépe - v 30.000m při nějakým manévru). Anebo když je kabina nákladu naopak než orientace rakety a blízko apogea vypnete mozek a omylem tlačíte antigrad místo progradu. Jenom tedy - už jsem hrál spoustu her. Nové hry nevyhledávám, ale měl jsem na PC už spoustu věcí. Ale žádá hra nenutí PC ronit tak velké silikonové slzy jako modovanej Kerbal.

Skromné začátky:



A poslední design - noční můra těch, co neradi dokování (hejbat 80 tunama pomocí RCS je celkem na dlouho), výsledek dlouhého úsilí (první dva pokusy skončily rozflákáním lodě nebo poztrácením částí na jiných orbitách) a testament 3FPS:












200 tun, delta V zatím kolem 10.000, ale je to omezený Tritiem, ne palivem, a Tritium se dá vyrábět v okamžiku, kdy přidám Lithium v zásobnících. Blbý je, že jsem si pozdě přečetl, že atomový reaktory, respektive elektrický generátory, jsou mnohem efektivnější v atmosféře než ve vesmíru, což zapříčinilo, že zkoušky v KSC byly k ničemu a loď není schopna napájet motory po dlouhou dobu. Respektive jeden motor může před vybytím baterek běžet 20s, celá baterie tří motorů asi 5s. Potřebuju antihmotu. Žere to víc RCS než čehokoliv jinýho. Takže je z toho zatím taková pěkná vesmírná stanice.  Evil or Very Mad


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek tak dej.... 
nějakou scifi a je to bez problému.....



Při startu s matičky zemičky tomu trochu pomůžu -upraveno k funkčnosti a obrazu svému - a pak jsem pánem celé lodě i okolí. Laughing  Idea


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Safra, Kethane bych hrozně rád, akorát už KW rocketry a Interstellar to zpomalují takovým způsobem, že o tom ani nepřemýšlím. Už se těším, jak ze všech her to bude právě Kerbal, kterej mě donutí investovat do novýho počítače.

Jinak jak moc to zatěžují jedno nebo máločásťový mody? Dost bych chtěl UD-4L Cheyenne Dropship a Nostromo (a kulovou kabinu z Discovery One), ale nechce se mi do toho dávat víc modů, než je nezbytné.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Přistávání na Minmusu s něčím, co mělo původně připomínat nákladní loď třídy Firefly a skončilo jako dítě Serenity a Eagle One.

                          


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.