Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Mody - základní informace
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mody - základní informace 
Zdar pánové,

jsem dnes na tomto fóru poprvé. SH3 jsem chvíli hrál asi před 5 lety a od té doby jsem pochopitelně téměř vše zapomněl. Nyní bych se ke hře rád vrátil, avšak při brouzdání internetem jsem narazil na něco, o čem jsem netušil, že to vůbec exituje - mody. Pochopil jsem, že se jedná o nějaké programové doplńky, které po nainstalování změní (vylepší) některé parametry hry. Nikde jsem však nenašel informaci o tom, jak se mody do SH3 instalují a jak se dají případně odinstalovat.

Fungují všechny mody pro  SH3 + patch 1.4?

Existují někde všechny mody pro SH3 hezky pohromadě ke stažení?

Existuje někde seznam modu s jejich popisem?

Díky za pomoc.

Vlasťa

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar, námořníku  Wink

nejspíš ti někdo brzo napíše, že máš pořádně hledat ( ta funkce opravdu funguje)...

Co se týče modů, bude záležet na tobě, co si vybereš - pokud se budeš chtít přidat k některé flotile a hrát s námi Ligu, budeš instalovat TGW...
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12&start=0

Pokud si chceš jen ošetřit hru do něčeho lepšího, než je na placce, pak máš výběr větší

No a malá rada ( z vlastní zkušenosti) - než se začneš pokoušet instalovat patch 1.4, zkontroluj si napřed, jestli už na placce nemáš verzi ošetřenou tímhle patchem  Laughing

Hodně štěstí !


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Kočičáku, ahoj všichni, kdo se mi chystáte sdělit, k čemu je klávesová zkratka Ctrl + F !

Prozradím vám tajemství.

Víte k čemu jsou fóra, jako je toto? Odpověď podle mne zní: aby si lidé navzájem pomáhali a usnadňovali si práci.
Souhlasíte? Pokud ano, tak prosím zvažte, jak kolegovi, kterého trápí nějaký problém, pomůžete tím, že mu řeknete "projeď si fórum, někde to tu je!".

Netvrďte mi, že nevíte, jak takové vyhledávání probíhá a jak asi dopadne, když ani člověk, začátečník, pořádně neví, jaké klíčové slovo použít! Navíc jsou informace rozfrcané na nejrůznějších místech a najít to, dát to dohromady a vybrat z toho to podstatné dá někdy pořádně zabrat.

Přitom je na fóru nemálo lidí, kteří odpověď znají a nasázet pár řádků odpovědi by jim zabralo maximálně pár minut.

Jsem zde zaregistrován několik hodin, vznesl jsem jedinou otázku a hned první Kočičák mi odpoví na něco, na co jsem se vůbec neptal a na mé skutečné otázky mne odkáže na  vyhledávání ve fóru! Tak tedy dík!

Vím, že většina odpovědí na většinu otázek tu někde je, hezky schovaná hezky hluboko. Ale už z principu fóra vyplývá, že čím je rozsáhlejší, tím hůře se v něm informace hledají. Fórum není databázový systém, který má propracovaný systém ukládání a vyhledávání dat. Je to však systém, ve kterém lze velmi jednoduše položit otázku a dostat na ni odpověď. Pokud se ovšem najde někdo, kdo je ochoten kvůli ní obětovat pár minut svého času a to i přesto, že odpověď tu možná někde je.

Zdraví

Vlasťa

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mas sice pravdu v principu fora, ale tady je to trochu jine - je to spise jako knihovna znalosti.
Moderatori se snazi udrzovat poradek prave proto, aby v pripadnem vyhledavani nevypadlo milionsest vysledku, ktere by vedly ke stejnemu reseni.
Takze se tady prispevky snazime presouvat pripadne i mazat - pokud jsou duplicitni nebo zbytecne.

I kdyby ti nekdo chtel odpovedet, tak to neni otazka par minut, nebot reseni je mnoho a mnoho.
Chce si to hold precist a zjistit, jestli ten ci onen mod se ti bude libit.
Pokud chces vyjmenovat jedny z hlavnich globalnich modu, tak je to tGW (na tom se jede Liga DK) a jeho nastupce GWX.
Dale pak LSH, Chuck Novis Mod ............................................atd.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK, Mysaku, beru, nikomu své názory nenutím.

Ale přesto ještě maličkost.

Jedna z mých otázek zněla, jak se mody instaluji. Jaká klíčová slova bys použil pro vyhledávání? Já zkusil "mod" a "instalace".
Je to špatně? Obdržel jsem 226 výsledků. Jak dlouho by Tobě trvalo, než bys je všechny pročetl?

Jsem účastníkem několika jiných fór a zatím jsem se nikde nesetkal s takovou neochotou.

Takže děkuji, nějak to zvládnu i bez vás.

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No rozhodně ti to zabere méně času než by zabralo opět a znovu rozepisovat každý jednotlivý mod jak se instaluje, s čím se snáší, s čím se nesnáší a podobně...
Protože každý mod má svá specifika...

Ale nač se snažit něco si přečíst či vyhledat, když se stačí zeptat a on se nějaký blbec najde co to vyhledá za mě a předloží mi to na stříbrném tácu...

A pokud se žádný blbec nenajde tak je vyřvu, že jsou neochotní a že takhle fórum nefunguje... Co na tom že přímo v této sekci jsou jednotlivé mody popsány... Každý ve svém tématu...

Takže asi toliko k fungování fóra... Je totiž rozdíl žádat o radu a nebo vyžadovat aby za mě někdo něco udělal...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to vlasta 
Vlasto, rozcilujes se zbytecne a na svoji otazku nemuzes dostat jednoznacnou odpoved,
protoźe nektere mody se daji instalovat pres JSGME (pokud nevyhovuji, lze jednoduse odebrat) a nektere musi byt natvrdo (pokud nevyhovuji, tak je nutny reinstall celehry).
Proto furt plati, ze si to hold musis procist, aby ses dozvedel, co a jak instalovat, prip. co se s cim nesnasi.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdar Vlasto,

chápu tvojí domněnku o "neochotě" přítomných - ale dovolím si popsat Ti svoje vlastní zkušenosti...

Když jsem se přihlásil na tohle forum, měl jsem už něco na SH3 "odježděno" (v singlu, samozřejmě). Taky jsem se sháněl po jednoduché informaci o tom, co a jak doplnit, abych se mohl přidat k Lize a dostalo se mi podobné odpovědi jako Tobě. Když pominu skutečnost, že jsem se dobře 3 týdny pokoušel nainstalovat patch 1.4, než jsem si všiml, že mám verzi SH3, která ho už obsahuje, taky jsem prskal, ale čím víc jsem si pročítal příspěvky, tím spíš mi docházelo, že variant je vícero a že si prostě musím vybrat - buď zůstanu u singlu a bez starostí, nebo se holt trochu "vzdělám" a pročtu se příspěvkama.

Není to od věci si ty příspěvky pročíst - krom toho, co a jak stáhnout a v jakém pořadí instalovat jsem se taky dozvěděl, že některé doplňky v modech jsou pro Ligu prakticky nepoužitelné, protože mohou způsobit pád hry, atd atp.

Takže, pokud ses nenechal otrávit na samém počátku - zatnout zuby, námořníku, a číst a číst a číst - "je válka, nic není jednoduché"...

Trpělivost a hodně úspěchů nejen při čtení a instalaci, ale i ve hře !!!

von K.


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mysak Bob - díky, taková informace pro začátek úplně stačí (dva řádky a nikdo se nemusel rozčilovat:-) Pochop, že když člověk nemá tušení, že existuje nějaké JSGME, tak vlastně ani neví, co má hledat. Co to je, to sice v tuto chvíli nevím stále, ale už si to dokáži najít.

Ještě jednou dík.

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Dotaz na mody 
Zdar lidi ,mam dotaz ktery uz tu je,tudis mody a udelatka na sh 3.myslim mody kde se nemusi registrovat a jsou dostupne v dnesni dobe.Kdyz tak pisnete link.prosim.


_________________
Vzavam hlubokou uctu vsem namornikum, kteri padli za 2svetove valky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nerozumim reci tveho kmene  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Myslím, že Moby dick chce mody kde se ke stažení nemusí registrovat. Mno otázka je jaké mody by rád. Zda jen úpravu rozhraní nebo komplexní mody ala GWX.

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.