Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
IL-2 Cliffs of Dover
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To Bobo Wolf: Jo, tahle meteostanice je velice solidní, vidím že máš dobrej vkus  Very Happy Měří to úplně všechno, snad kromě vaginální vlhkosti. CTRL+E tu funguje, ale musíš nejdřív odsunout překryt kabiny. A abys to neměl tak jednoduchý, tak u některých letadel se překryt kabiny odsunuje, u některých odhazuje. Samozřejmě, že každé je pod jinou klávesovou zkratkou  Very Happy

To Nishizava: U starýho šturma byl engine management omezenej hlavně na hlídání teploty vody v chladiči a když Ti začal náhodou kašlat motor, tak jsi akorát ochudil směs. Tady to je krapet složitější, ale při dodržování několika zásad není problém motor udržet naživu. I proto jsem chtěl, abychom se v těchto začátcích scházeli na TS, protože sám dobře vím, jak jsem se zoufale plácal měsíc v engine managementu metodou pokus-omyl, zatímco by stačila jedna dobrá rada od někoho, kdo už to zná  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Jak se hoši perete s IL-2 COD, dlouho jsem vás ani na Steamu nezahlídnul? Bude někdo lítat o víkendu? Co říkáte na nový patch?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Bohužel teď není moc čas, v podstatě od naší poslední konverzace na steamu sem to zapnul asi jen jednou a nový patch sem ještě ani nevyzkoušel, jsou tam nějaké podstatné změny? Díky.

Nish


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Údajně je vyřešen bug s vypadáváním zvuku, mně to zatím také ještě nevypadlo. Zvuky (hlavně exteriérové) jsou konečně vylepšené, kvalit zvuků v soundmodu bohužel ale stále nedosahují. Grafika teď vypadá o něco realističtěji, přibyl totiž takový namodralý opar. Mně osobně se to líbí, změkčilo to ostře pastelkové textury povchu země, jiným se to naopak nelíbí. Přibyla nějaká nová letadla, zatím jsem letěl jen v Bf109E4. Jestli budeš mít čas, dnes večer budu s kolegou na nějakém serveru poletovat. Budeme na TS3 letky JG26.



Naposledy upravil AB1_LEON dne 09. 09. 2011, 16:53, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Díky Leone, jestli budu mít čas, tak kouknu v rychlosti aspoň na ta nová letadla, ale jinak dneska odjíždím pryč, takže večer tady nebudu. Ale pokročil sem, už sem aspoň nainstalil TS... Smile Měl bych na tebe ale ještě jeden technický dotaz, Mezka nastartuju úplně v pohodě, ale anglický éra vůbec, nevím kde dělám chybu. Zapnu zapalování, magneta, palivo, nastavím směs, nastavím úhel náběhu vrtule (teď to píšu všeobecně, tak jak sem zvyklej startovat studený éra v FSX) zapnu startér a nic, jen se protočí vrtule a motor nenaběhne... Sad


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Děláš to správně, jen ještě musíš dát plynovou páku tak asi na 5-10%. Včera jsme lítali s dalšími třemi novými hráči CODu do půl druhé ráno na dvou serverech a zvuk opravdu nevypadl, tak snad je ten bug opravdu opravený.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Díky Leone, funguje to  Smile  Bohužel sem na to ovládání motoru v tomhle simu levej, snad pokaždý ho oddělám...


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vsaď se Nishi, že když otevřeš chladiče, tak vydrží Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
S chladičem pracuju, nevím jestli to dělám dobře, ale po nastartování ho mám zavřenej do prohřátí motoru, při startu otevřeno naplno, po nastoupání do hladiny, nastavení plynu, směsi a náběhu vrtule, ho zavírám asi tak na 50%, pak dle potřeby. Smile Jenže občas v zápalu boje zapomenu hlídat teplotu a několikrát když sem pikoval z převahy výšky jinou mašinu mi to najednou napsalo water radiator perfored a bylo to.... Very Happy


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Během letu ho můžeš mít i zavřený, rychlost kolem 200km/h stačí k uchlazení. Za předpokladu, že máš bohatou směs. To je fígl, trik, který málokdo domejšlí. Na mapách které jsou k dispozici (a s letadly) totiž kromě průstřelu nádrže vlastně nikdy (snad s výjimkou němců bombících anglii - a i tam můžeš většinou letět na bohatou) nevyletíš nádrž.
Takže neváhej, jakmile se dostaneš do luftu, zavírej chladič, a celou dobu dávej co nejbohatší směs.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky, až bude čas, tak vyzkouším  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek microsoft net framework 4.0 
Včera jsem koupil tuto hru nainstaloval a nechce se mi nainstalovat framework 4.0 co stím?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
google?


http://www.google.cz/#sclient=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=framework+4&pbx=1&oq=framewo&aq=1&aqi=g4&aql=&gs_sm=c&gs_upl=5298l7558l0l9246l7l6l0l1l1l0l171l763l0.5l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=fc9e7d3946b4ac77&biw=1375&bih=859


a je, omlouvam se neumim cist (viz. prispevek podemnou)



Naposledy upravil Hans Geher dne 15. 09. 2011, 22:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek microsoft net framework 4.0 
Ale já mám framework 4.0 je to na dvd s hrou.
Ale nejde to na instalovat.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a nemas ho uz nainstalovanej?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.