Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Save
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Save 
Zdravím. Chtěl by se zeptat, jestli nemá (jestli vůbec jde) save na 100% hry. Chtěl by ho proto, jelikož jsem měl za sebou už nějakou 3 misi, ale musel jsem reinstalovat windows, takže se mi hra smazala. Tudíž bych poprosil jestli by mi někdo z vás nehodil na nějaký server save (rapidshare, czshare, share-rapid, ulozto). Byl bych vděčný, sem totiž líný to hrát opět od začátku. Díky


Citovat
Příspěvek  
Tak tomuto dosť dobre nerozumiem. Ja som tak isto preinštaloval hru a po prihlásení sa mi nahralo tak ako som skončil hru. Je to v podstate tým, že Tvoje hry sú uložené na servery Ubicomu a po prihlásení sa Ti nahrajú.



Naposledy upravil Hogen dne 06. 12. 2010, 17:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já to tam bohužel nemám ..


Citovat
Příspěvek  
To Rowero: tak máš v nepořádku něco s registrací nebo diskem. Vše, co si uložíš jde na server, ne do PC. A navíc si hra ukládá savy i sama, nezávisle na tobě. Zase na server.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ach jo. Takže wo co Nám tady go.

Rowero má prostě pálenku a ta si to ukládá klasicky na disk. Tudíž mu nikdo, pokud by vůbec chtěl s originálem nepomůže protože ten hold není pánem vlastních savů aneb ukládají se  na server.

Druhou otázkou je k čemu ti Rowero bude "finální" save, ale to je asi ta dnešní vlna sandboxů a v podstatě mě to ani nezajímá. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano, zatím mám "pálenku". Jelikož si nekoupím hru, kterou jsem neotestoval a nesedím u toho každý den, není na to čas. Byl to jen dotaz, o ukládání na server jsem se dozvěděl až teď, takže to příslušný moder může smazat. Díky.


Citovat
Příspěvek  
Zdravim Vas morsky vlci.

Ja teda palenku nemam !!
Aj ked sa musím priznat, že isty cas som použival crack, lebo mi stale padal net a s DRM sa to proste nedalo hrat...
Vcera som asi po pol roku spustil SH5-tuto hru mam velmi rad len som si daval trošku pauzu...
a hopsa novy prihlasovaci interface-20 min info že sa hra opravuje a potom voala-90% sejvov v pi...
To ako co Ubisoft ??
Ja som sa nikomu neprosil, aby moje sejvy boli synchronizovane so servrom -nevidim v tom žiadne +
iba to, že tie sejvy môžu rychlo zmiznut !!!
Ešte že som sa na tomto fore dozvedel, ako na zaciatku novej kampane odomknut všetky a vlastne zacinat
kampanou, ktoru som ešte nehral, pretože ak by som mal hrat zase Zacatek valky tak by som niekoho uškrtil
šnurou od klavesnice a SH5 natlacil do popolnice !! Mad

...a ten obrazok pod textom sa mi zmanšuje a zmenšuje...



Naposledy upravil Alhazred dne 18. 07. 2011, 22:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.