Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Megamod Magnum Opus (TDW)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Stiahol som a nainštaloval SIA Bitva v Atlantiku a teraz sa neviem rozhodnúť čo ďalej:
tento mod perfektne rieši grafiku, klavesnicove prikazy, hratelnosť atď ... skrátka je výborne urobený a funguje dobre. Zatiaľ som nemal žiadne problémy s hratelnosťou aj keď su tam veci, ktoré mi vadia (hlavne TDC a neprítomnosť tabuľky, ktorá ukazuje vzdialenosť a rýchlosť po ukázaní kurzorom na ciel).
Problém je v tom, že už som si zvykol na moju konšteláciu módov s ktorou som veľmi spokojný a tak babo raď.
Skrátka tento mod posúva SH-5 podstatne ďalej než ubokubo softi vytvorili. A to je dobre.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže tabuľky som vďaka Bobo Vlkovi rozchodil, len sa mi 2x stalo, že som pri torpedovaní 1.x a pri nahaňačke s DD padol do okien. Z toho veru radosť nemám. No uvidíme pokiaľ sa to bude opakovať častejšie tak bohužial deaktivations. Crying or Very sad


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mód Schlacht im Atlantik (SIA) je podobně jako "Rückkehr der Asse" (RDA) mrtvým modem. Poté, co řada lidí psala, že má problémy s pády hry, autor přiznal, že neumí skloubit všechny módy dohromady tak, aby nekolidovaly, takže na tomto projektu supermodu již pracovat nebude. A od listopadu 2010 už na něm nedělá.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 01. 03. 2011, 15:56, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nuž Seppe to si ma teraz moc nepotešil, takže sa radšej vrátim k svojej zostave, ale je to škoda. (Dúfam, že ma Bobo W nezožere za ten nátlak s prekladom Laughing)



Naposledy upravil Hogen dne 01. 03. 2011, 16:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mňo já tedy musím říct, že mi nic nepadá a teď pouze ladím senzory AI bo to bylo na max (hodnota 1.0) a tudíž pokud tě našli tak ses jich už nezbavil Smile Nyní mám 0.8 a půjdu na 0.9 Wink nastavení realu 96%


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tím padají dva velké mody,jsou ještě nějaké ve vývoji? Nebo už to všichni vzdali?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jasně Yossi. Nejvíc se pracuje na Magnum opus, který je vytvářen na základě UI od modera s nickem TDW (http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=176123) a na kterém se pracuje nejaktivněji, včetně pravidelných akutalizací (poslední je z 28. 2.); nyní je dáván dohromady nový supermod kolem UI interface od repaera7 (http://www.subsim.com/radioroom//showthread.php?t=180415 ).

Podle mě je ale teď stále nejlepší kombinace samostatných modů.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 03. 2011, 10:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Moze nekdo vyskusat ty odkaze na subu? Mne to pise 403 forbidden ak to napise aj vam a ma nekdo ten mod mohel by ho uploadnut? Dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Řeším stejný problém, uvedené linky na filefront jsou už nefunkční. Je možnost tento mod včetně patche někam nasdílet?


Citovat
Příspěvek  
Hodil jsem vám to na ulož.to i s patchem...
http://www.ulozto.cz/xb5WGmw/mody-silent-hunter-5-zip

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dik ted sice skusam mega mod MMM a zatat sem spokojny uvidime dalej.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Náhodou doplněná čeština pro tento mod by nebyla? To už chci asi moc. Smile


Citovat
Příspěvek  
Mám jeden problem so SIA stiahol som to , naistaloval cez JSGME aj vsetko ide ale hned ako pustim napr : historisku misiu napr . obr v uzkych tak hned ako sa nacita tak vypne pls o pomoc vyriešit tento problem


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.