Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Hloubka ponoru
Kam az jste se potopili s ponorkou?

do 100m 1% 1% ( 2 )
do 140m 5% 5% ( 7 )
do 160m 13% 13% ( 17 )
do 200m 13% 13% ( 17 )
do 240m 27% 27% ( 34 )
do 280m 20% 20% ( 25 )
do 320m 4% 4% ( 6 )
nad 320m 13% 13% ( 17 )

Celkem hlasů : 125
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Pravě sem v karijeře zariskoval a šel na 221metru s mojí IX-C z roku 42 do zatím roku 44.  
Nemam mod. jen v 1.4b a docela sem rád že žiju:) Wink

Nechapu proč me ten obrazek nejde ahjo :)no neva Embarassed



Naposledy upravil 313_Vinky dne 30. 08. 2007, 20:57, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
313_Vinky napsal:
Pravě sem v karijeře zariskoval a šel na 221metru s mojí IX-C z roku 42 do zatím roku 44.  
Nemam mod. jen v 1.4b a docela sem rád že žiju:) Wink

Nechapu proč me ten obrazek nejde ahjo :)no neva Embarassed


Tak to  já mám SH3 přesně jako ty, jenom patch a nic víc a šel sem s mojí ponorkou VIIC až do 245 m, pak sem se vynořil. pak sem skoušle ještě víc ale při 263 to už nevydrželo Very Happy . někdy přinesu i fotky Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
313_Vinky napsal:
Pravě sem v karijeře zariskoval a šel na 221metru s mojí IX-C z roku 42 do zatím roku 44.  
Nemam mod. jen v 1.4b a docela sem rád že žiju:) Wink

Nechapu proč me ten obrazek nejde ahjo :)no neva Embarassed


Tak to  já mám SH3 přesně jako ty, jenom patch a nic víc a šel sem s mojí ponorkou VIIC až do 245 m, pak sem se vynořil. pak sem skoušle ještě víc ale při 263 to už nevydrželo Very Happy . někdy přinesu i fotky Cool


263m VII -C ok budu si pamatovat že to zvládne:) Wink
Až dohraju karijeru su v pulce  44. Tak pujdu na ten TGW mod či jak se to píšeSmile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

...
Jinak...je na to mod(změna budíku až do 350). Omrknu kde je.

Koukal jsem se po něm na SubSim, ale nenašel. Neví o něm někdo něco bližšího (přesný název)?



Naposledy upravil Alferi dne 04. 09. 2007, 18:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pokud hledáš tGW tak tady Wink
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=150
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=0



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:18, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Voren dne 04. 09. 2007, 18:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
Pokud hledáš tGW tak tady Wink
http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=150
http://silenthunter.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=12&postdays=0&postorder=asc&start=0

tGW mi nějak blbli (nesnesitelně dlouhé načítání, prostě 512RAM je asi málo), ale asi jsem si nevšiml, že ten hloubkový budík mění. Myslel jsem, jestli na to není nějaký samostatný mod.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aha, tak to určitě tGW nemění, jediné co jsem našel je "400m Depth Gauge Mod" na  http://www.subsim.com/subsim_files/patches2005_sh3.html  jinak nevim


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Voren napsal:
Aha, tak to určitě tGW nemění, jediné co jsem našel je "400m Depth Gauge Mod" na  http://www.subsim.com/subsim_files/patches2005_sh3.html  jinak nevim

Díky, něco takového jsem měl na mysli. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Muj novej rekord 260m Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak dneska rano jsem neplanovane a nechtene dosahnul svyho maxima - 295 metru kdy ponorka jeste zila - v 296 nebo 297 metrech to ruplo  Sad ...




_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Heh, tak jsem dneska zahral patrolu a uprostred Atlantiku ponor na 292 Metru. Dal neriskuju a du nahoru a dokoncim misi. - pocasi jasno, 5 m/s vitr , bez mraku
dalsi patrola skoro stejna pozice a du na 230;240;250 a krup. Trochu nadavam a pocasi : mlha, dest, vitr 11m/s, vlby jak svine.

Takže na hloubku ponoru ma taky zásadní dopad i počasí.  Wink


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Lachtan napsal:
Heh, tak jsem dneska zahral patrolu a uprostred Atlantiku ponor na 292 Metru. Dal neriskuju a du nahoru a dokoncim misi. - pocasi jasno, 5 m/s vitr , bez mraku
dalsi patrola skoro stejna pozice a du na 230;240;250 a krup. Trochu nadavam a pocasi : mlha, dest, vitr 11m/s, vlby jak svine.

Takže na hloubku ponoru ma taky zásadní dopad i počasí.  Wink

no ono je to spis jaksi ovlivneni nejakou trosku nahodou, proste si hra podle me pri startu patroly vygeneruje, kolik zhruba ti ponorka vydrzi a kolik uz ne- je to kvuli tomu, aby jsi si jednoduse nevyzkousel maximalni moznou hloubku a pak ji proste uz nevyuzival automaticky...
takhle musis vzdycky resit dilema, jestli se pokouset jeste vic riskovat a jit vic do hloubky...

podobne je to delane s termalnima vrstvama vody- pri startu kazde patroly jsou vygenerovany jejich nove hloubky, takze nekdy te eskorta "nevidi" schovaneho pod virtualni termalni vrstvou v 60m a nekdy ani 100m nestaci...



Naposledy upravil Wara dne 07. 10. 2007, 22:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Wara

Asi i takhle je možné, v tom pripade můžu vyhzet vsechny my poznamky z deniku. Jako treba kde se kolik da potopit do hloubky atd..


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mno to já nwm jak ale nějakým zázrakem jsem se dostal ,tak že mě poškodil DD na přídi tákže jsem začal jen klesat mno a já už považoval za zbytečný pokračovat tak jsem hodil plnou páru dolů ať puknu a bude klid, mno a dostal jsem se až do 330 m a pak už jen krr...plong a šlus....s VIIb...vadný... Confused



Naposledy upravil ivis92 dne 08. 10. 2007, 18:34, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to lachtan:
Je to tak jak píše Wara, u modů je ten možný rozsah obou hodnot ještě větší než v defaultní hře.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.