Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Sniper Ghost Warrior
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Právě jsem zastřelil generála a byla to pecka hra. Propařil jsem jí na max.obtížnost a supéér Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo, to je moje přirovnání Exclamation  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
...tupoune a kdo to má vědět? Jinak bych si to dal online. Co vy střelci? Messere nevymyslíme to? Tak 2-4 lidi na tábor goriláků a bude maso Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja jsem pro....  Wink


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Třeba ten co četl i stranu 1. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
do toho bych šel s váma Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak OK, to už budeme 3. Koukal jsem na ten mulťák a můžeme na teamy nebo proti sobě. Původně jsem myslel, že půjdem tři na tábor a vyhubíme to tam. Jak funguje komunikace nevím, ale sluchátka s mikrákem mám, tak teamspeak není problémo. Dohodneme nějakou zkušební pařbu Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jestli paříte na základu ,tak si asi ten mulťák moc neužijete. Koukám ,že už je update3.Tak si to sjednoťte , upravujou spoustu chyb ,jako bystrozraký AI a multiplayer.



Naposledy upravil Thomsen dne 27. 08. 2010, 13:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsene, právě jsem dohrál mulťák proti 13ti ve stylu V.I.P. vsichni proti vsem. Je to děsný maso a ty granáty jsou na prd. Si tam v klidu s..ru v křoví a najednou přiletí granát a...         nestihl jsem se ani utřít Very Happy Ale hlásim úspěch 1x první 3xdruhej 1xtřetí místo a mockrát mrtvej Surprised


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já sem nepsal,že Ti to nepude.Koukej na to normálně a ne přes sniperku  Wink


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tohle je strašná hra... :-/ Ještě, že už se usilovně pracuje na Sniper Elite 2 - alespoň si zase konečně zahraju pořádnou snip hru, po týhle břečce....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Sniper Ghost Warrior 2 
Zdar hraje někdo tuhle hru Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.