Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
VII alebo IX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já nejdál doplul myslim k Azorům nebo Kanárům  Very Happy.
Dřív sem na dlouhý plavby neměl železo ( cukatúra už při zrychlení 500x) a to se to fakt plazilo cenťák za iks minut  ... teď mám jakž takž železo ale zase není čas. Navíc mě v GWX děsně vytáčí ta frekvence radio depeší. V podstatě jsem většinu hry jen mačkal + dokud sem neuhnípnul ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans a co takhle vykopnout od rádia obsluhu? Rolling Eyes


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jj, tohle občas dělám se sonarem, když je okolo mě rušno a nechci aby se furt zpomaloval čas a hlasili mi kontekty (někdy nato doplatím Laughing )


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Vancik : v žádnym případě, nesnášim když se kdokoliv z posádky fláká  Laughing !
Sem to pak ošetřil, buď nějakym modem nebo něco smazal a pak už to tak moc nerušilo  Very Happy. Už sem ale pár měsíců singl nehrál tak si to už nepamatuju  Rolling Eyes



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 30. 06. 2010, 11:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mno já byxh Ti osobně doporučil IX.  Hrál jsem i za VII - je taková elegantnější. hlavní výhody a nevýhody jsi už uvedl sám. Jinak pokud Tě nebaví dlouhé patroly vyraž jinam... Sice přijdeš o nějáký ten renovn ( myslím že 500), ale to zas není taková hrůza. Ještě jednu výhodu má IX - víc protiletadlových zbraní včetně 37 mm  AA kanonu (závisí to taky na typu věže). Já když mám arkádovější náladu taky si to i s IX střihnu nejkratší cestou do Scapa a to se pak kapitán s posádkou moc nenudí... Jinak by tam mohl být rozdíl v max. hloubce ponoření. V reálu byl ,ale ve hře nevím. Ta moje (IX B) víc jak 180 m nedá...Ale myslím že to je i odvislé na opatchování a modech. Mohl by být ještě rozdíl v účinnosti 88 mm kanonu typu IIV a 105 mm v IX, ale to opět jenom teoreticky. Ono je to spíš o tom kam střílíš... Very Happy


Citovat
Příspěvek  
oblibenejsi byla VII kvuli rychlejsimu ponoru souhlas se vsemi sed. vlky


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rozhodně IX ... ale začínám s VII, jelikož  na začátku kariéry v roce 39 moc na výběr nemáme Smile ... VII je věrná holka, nezklame... pod vodou je rychlejší o uzel a má  rychlejší ponor a menší výtlak, ale IX je IX ... sice je o něco větší, ale zase nese 22 torpéd oproti tomu VII snad jen 14 ... Hlavně se mi líbí u IX dvě záďovky, které plně využívám Smile Jde tu i větší objem paliva a rychlost na hladině .... pak i o těžký flak, který se pro některé zdá neefektivní, ale mě se líbí a využívám ho Smile Ještě k tomu palivu - IX mají tolik paliva, jelikož to jsou zaocenaské ponorky oproti VIIale to všichni jistě víte Smile  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No Vojtino, to je sice pravda, ale když zdrhám před eskortou, tak si připadám jako řidič patrového autobusu. Pak docela závidim sedmičkářům jejich mikrobusy, ale když se jí naučíš řádně ovládat, tak někdy i přežiješ Laughing Jinak flak a dělo si hodně rozmyslíš používat. Pokud tedy přestaneš hrát arkádu a začneš trochu tvrdšeji. Pro začátek Novis mod a řekněme 96% reality. Pak stačí dávka z kulometu letadla a jdeš ke dnu kapitáne, jeden zásah z děla znamená zaplavování a opravy min na 6 hodin, ale to je trochu jiná hra Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já vím .. ale když hraješ karieru, tak pro ten pocit .. je to docela pěkná podívaná ... Smile No hele, teď jsem dohrál 16 hlídku .... se musím podělit Very Happy  .... takže ke konci hlídky narazím an medium cargo (hraju tgw) tak se na něj pověsím ... uhel 000, je krásně tma ... venku není vidět ani metr před sebe, takže se ani nepotapím a rovnou přejdu k věci , magnetická roznětka a šup zasah na 100% lodička se zastavila a já čekám že se potopí ... za pár hodin si to přivalí kreveta Flower a začne mě honit .... potopím se a začnu po ni pálit záďovkama ... 5 a 6 a obě vedle nevím proč ....podjelo kýl přitom všechno jsem měl dobře nastavené .. no to nic. Tak samozřejmě jsem musel špekulovat a manevrovat pod vodou ... a s tím "autobusem" jak ty říkáš jsem se vyhnul asi 10 hlubiným minám bez sebemenšího poškození .... bylo ta paráda .. nakonec jsem to umanévroval tak že jsem se čelem vynořil asi 600 metrů před flowerem a vypálil jsem po něm ... čistý zásah ..... takže autobus se osvědčil :d

Jinak nějaké ty zkušenosti s tím 3,7 flakem mám .... je to sice taková husitská houfnice .... ale co nadělat ... sicher tam je AA dvojče Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 06. 2011, 17:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na default, som na jednej singl. hliadke dokonca s 3,7 mm AA potopil dve Costal merchant  Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Neověřoval náhodou někdo, jestli odpovídají rychlosti u VII a IX v SH3 reálu dle všeobecně uváděných údajů?


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mám nejraději VII  Surprised  moje šelma

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Včera jsem zkoušel 87mm dělem potopit VW destroyer a docela mě překvapilo že jsem ji kompletně očesal o všechny děla, zařízení pro vyhazování sudů do vody i komínů, ale ta mrcha furt házela odkud si sudy a ještě k tomu vůbec nezpomalila, furt si to valila 12úzlů jako by se nic nedělo. Takže dělem dostanete fakt tak maximálně Armed trawler...  Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Samozřejmě že to jde, ale je třeba mířit pod čáru ponoru.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Můžu potvrdit, že to jde: na kontě mám několik korvet a jednu fregatu, ale po ní mi zbyl z ponorky skoro vrak.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.