Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Vaše nej ponorka ve hře je?
Vaše nej ponorka ve hře je?

IIA 2% 2% ( 4 )
IID 1% 1% ( 2 )
VIIB 19% 19% ( 27 )
VIIC 36% 36% ( 50 )
VIIC41 3% 3% ( 5 )
IXB 5% 5% ( 7 )
IXC 11% 11% ( 16 )
IXC41 2% 2% ( 4 )
IXD2 8% 8% ( 12 )
XXI 7% 7% ( 11 )

Celkem hlasů : 138
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ja sem Pro IX-C.Je to Obr a me U 806 se nechci vzát do příchodu XXI či VII-C/42 Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
podle mě je dobrá ponorka VII ať už B nebo C, měl sem tu čest s oběma a pokaždý mě dostaly z hodně velkejch malérů. za žádnou jinou bych jí nevyměnil. Skoušel sem i IIA, ale nic moc, ale uznávám že těch 5 torpéd je fakt pro profiky co to hrajou každej den a potopit s ní 5 lodí je podle mě umění. Taky sem skoušel i XXI ale ta je na mě až moc moderní. Prostě bych řek že VII je klasika



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
proč??? dyť napsal luftwaffe a ne Luftwaffe - luftwaffe je jen německej překlad spojení "vzdušné síly" (volně přeloženo) takž e bych řek že RAF lze označit i jako Britische luftwaffe Smile


Však jsem proti tomu nic neměl, psla jsem jen, že se jedná o "hezký termín" Smile
Přeci jenom to vypadá dost neobvykle Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nejvíc mi sedí VIIC, už z toho důvodu, že je to klasika. XXI je samozřejmě nesrovnatelně lepší a výkonnější, ale těžko ji lze přikládat jako měřítko - je to prostě už jiná generace.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
DasBoot napsal:
No nic proti překladům termínů,ale označit RAF za britskou luftwaffe je přecejenom silné kafe Shocked


To měl být jen malý ftípek, tak jestli sem tím někoho pohoršil, tak se omlouvám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
v pohode, napsal si to korektne Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jsem pro IX- ,B,C,D   Ale halvně k vuli dosahu a torpédúm Wink

Jinak ješte znám jednu dobroú ponorku nejlépe takto Laughing


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
U mě jasně vyhrává řada IX. Velká zásoba torpéd a paliva. A hlavně může mít hodně ježatou palubu(kulomety).

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günter Rosenberg napsal:
U mě jasně vyhrává řada IX. Velká zásoba torpéd a paliva. A hlavně může mít hodně ježatou palubu(kulomety).


No ona VII C 41 se čtyřkou věží je ještě ježatější Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ponorku ve hře mam VIIC

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hlasuju pro VIIC. Zatím jsem s ní absolvoval většinu plaveb a jsem velmi spokojený. IIA má málo torpéd (až budu HARDCORE hráč, možná vyzkouším) a je to spíš takový ponorný člun nevalného vzhledu (věčný terč posměchu i samotných německých námořníků - jen si nevzpomenu jak jí říkali) + chybí zadní torpédomet. Zkoušel jsem i IX, ale ta je na můj vkus trošičku neohrabaná.......možná záleží na zvyku.....no uvidím. No a nakonec XXI - tak ta je dle mého názoru až moc přemodernizovaná a také nemá zadní torpédomet (jak je krásné, když se vám pověsí DD za zadek a vy ho na vzdálenost 500 metrů pošlete jedním torpédem do věčných lovišť - odpusť Vinnetou). Zatím prostě říkám VIIC.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek U-45 
já mám zatím VII-C s dvojkou věží...vypadá too fakt hezky...ale docela se těším na IX...
jo btw...na jak velkou realističnost to hrajete...já mám danou externí kameru ale nepoužívám ji ke špehování...vydím co vidím dalekohledem nebo slyším hydrofonem...a mám danou neomezenost paliva...tak se chci taky zeptat na jak dlouho to asi vydrží ta jedna nádrž když kalíte na plný kule...kdyžtak mi to řekněte i u té IX...díkec a lovu zdar... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
VII C
Třída IX je na mě moc těžkopádná


_________________
Žádný vylomeniny - žádný hroby!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
gotreg napsal:
VII C
Třída IX je na mě moc těžkopádná

Zdravíčko kolego.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.