Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Vaše nej ponorka ve hře je?
Vaše nej ponorka ve hře je?

IIA 2% 2% ( 4 )
IID 1% 1% ( 2 )
VIIB 19% 19% ( 27 )
VIIC 36% 36% ( 50 )
VIIC41 3% 3% ( 5 )
IXB 5% 5% ( 7 )
IXC 11% 11% ( 16 )
IXC41 2% 2% ( 4 )
IXD2 8% 8% ( 12 )
XXI 7% 7% ( 11 )

Celkem hlasů : 138
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
VIIC byla pomalejsi nez VIIB - 17.7/7.6 /17.9/8 az VIIC/42 byla rychlejsi 18.6/7.6
az VIIC/42 byla "lepsi" - vetsi tonaz, silnejsi motory, vetsi dosah, vice torped, vetsi max.ponor a uz nemela delo.
ale uz byla trochu min obratnejsi nez klasicky VIIB a C (uz se to blizilo k IX)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kamikadze má pravdu - jaksi jsem pozapoměl na ty upgrady - tak daleko jsem to nedohlédl... Confused  A co se týče té ligy - asi bych to měl zkusit abych viděl na vlastní oko jak to tam vypadá s těma rozdílama...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
kamikadze má pravdu - jaksi jsem pozapoměl na ty upgrady - tak daleko jsem to nedohlédl... Confused  A co se týče té ligy - asi bych to měl zkusit abych viděl na vlastní oko jak to tam vypadá s těma rozdílama...


tak se prihlas, radi te uvidime, bud do jiz zalozenych flotil (II.a VII.) nebo do nove rodici se (XII.)  Wink
pravidla ligy najdes taky tady http://silenthunter.cz/pravidla.php



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ad oblíbenost typů... 
K oblíbenosti typů ponorek.... Dlouhý čas od zimy 1940 do srpna 1941 jsem používal VIIC - U 53, oceňoval jsem na ni jeji vysokou pohyblivost a nízký profil. S postupem zdokonalení spojenecké ochrany konvojů a tím ztížení útoků, dále pak se vzrůstajícím leteckým pokratím jsem přešel na IXC a nemohl jsem si ji vynachválit. Sice přišla ztráta manévrovatelnosti, ale pak už jen samé klady - velká zásoba torpéd, dvojnásobný akční dosah, mohutná protiletadlová výzbroj... Hlasuji tedy pro IXC, asi mi vyhovovala nejvíce. Nyní jsem v květnu 1943 a testuji IXD2 - U 199. Rozdíly oproti IXC budu konfrontovat později, zatím jsem stihl pouze jednu misi ke Kapskému Městu, ale jeví se zatím ve velmi dobrém světle.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak nestíhám fotit co tady koluje za dezinformace.... Shocked Si někdo přihnul rumu ne?!

Předem zdůraznuju že jsem zcela neutrální protože v singlu preferuju IX řadu a multáku VII řadu.

to Rado: IX má opravdu výhodu torpéd a to NEJEN v rezervách, ale už základní "load" je více torpéd a to jak vepředu tak vzadu, nezapomínaje na dva torpédomety vzadu.

to Der Fuhrer: nevím kde vidíš že 2. flotila s přehledem vítězí v počtu BRT??? Pokud vezmeš dlouhodobě větší počet kapitánů, počet torpéd tak teda ... NIC MOC. No ale možná pokud by IX byly v rukách zkušených kapitánů.... Wink  Very Happy Jediné v čem s přehledem IX řada vítězí je počet KIA a tím se i dostávám k tomu...

...že jasným PLUSEM VII řady je hbitost. Klady IX řady je zbytečné psát(už jsem to tu(a nejen já) psal mnohokrát). Snad jen vyzdvihnout max dojezd a počet torpéd. Dle mého se jednoznačně ve finále na single hodí IX řada a na multák VII řada.

Pokud jde o rozdíl VIIB a VIIC je tam toho více. Pokud vezmu mix hra a reálie, je to lepší "opláštování" , větší maximální ponor, ve  finále lepší manévrovatelnost  a celkově jde/šlo do ní nacpat prostě lepší vybavení.

to mysák: doufám, že došlo pouze k překlepu a VII/42 je zamýšleno VIIC/41. Jelikož VIIC/42 nebyla nikdy nasazena z důvodu prací na XXI


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek VIIC 
VII C je goood goood goood goood goooood ponorka Very Happy hraji to asi 2 tydny a zatim sem ji nevymenil
ani to nemam v planu sice nema tolik torped jak IX ale kdyz mi dojdou tak po lodich strilim delem a kdyz dojdou
tak este tema jinima nabojema a poto i svetlicama Twisted Evil Bez Nevystrilenyho streliva se nevracim.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
do multaku je VII 100% lespi nez IX - po IX sem sahnul jen z duvodu vyhody prave v mnozstvi torped (jelikoz ze singlu vim, ze veštsinou potrebuju k potopeni jedny lodi 2-3 torpeda, nekdy zse postesti a jde dolu po jednom Smile ) manevrovatelnost IX beru jako nutny zlo - je to dan za velikost
v singlu jsem ale s IX vic nez spokojen (doprovod konvoje nebyva tak velky jako v MP misich Very Happy )


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak a ted se asi stanu tercem drtive kritiky Confused  Ale me to nejvic bavilo na IIA....
zkousel jsem zatim VIIB a IXB ale IIA bylo supr. To napeti ze mam jenom 6 uhoru, manevrovani do nejlepsiho moznyho postaveni, mala ale zkusena posadka ......
Jakej to byl svatek kdyz jsem se vracel s vice nez 10 000 BRT za na patrolu ...............


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Proč terčem kritiky?
Každého baví něco jiného a tebe chytla malá niněra, no Smile Mě osobně na ní nejvíce mrzely ty krátké mise, štvalo mě, když jsem po 14 dnech makal domů, anžto šťáva byla na dně. Takže jak byla možnost jít na devítky, tak jsem přesedlal. Takže momentálně si naprosto lebedím s IX D2 a tiše střádám renown na XXI  Embarassed


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek to Riptor von R.I.P. 
jsem zvědavej, za jak dlouho tě začne lámat Gunther do ligy do XII.flotily, když máš tu IXD2  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to je prave ta pecka   Wink , par dni na patrole a pak par tejdnu flakacka po knajpach na zakladne.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: to Riptor von R.I.P. 
mysak_bob napsal:
jsem zvědavej, za jak dlouho tě začne lámat Gunther do ligy do XII.flotily, když máš tu IXD2  Laughing


No já chtěl zkusit do ligy prvně VII, tak už jsem nahlášenej do 7.flotty. Ale vzhledem k tomu, že teĎ přes léto nestíhám, čekaj mě 3 týdny dovči mimo Prahu + plus internet doma za vyliž-díru, tak jsem nebyl schopnej ani udělat test spojení... Hambím se...  Embarassed


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Hans Eckelhaft:
Ne, ne! I staří veteráni si nedávno nostalgicky vzpomněli na IIA(vid mysaku)...ta má prostě svoje kouzlo. Ten pocit že člověk jede v sudu s vrtulkou...opravdu malej prostor......jééé....super na speciální mise do přístavu atd atd

to all...brzdit, brzdit...Riptor je na našem pořadníku Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Neboj admirále, nezradím, nezradím Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Laughing
nezkousel nekdo z vas starejch mazaku protlouct se s IIA celou valkou ?
ted sice kociruju a hlavne trenuju IXB, ale save kariery milovane IIA U-9 mam ulozenej a do budoucna hodlam pokracovat  Cool.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.