Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Vaše nej ponorka ve hře je?
Vaše nej ponorka ve hře je?

IIA 2% 2% ( 4 )
IID 1% 1% ( 2 )
VIIB 19% 19% ( 27 )
VIIC 36% 36% ( 50 )
VIIC41 3% 3% ( 5 )
IXB 5% 5% ( 7 )
IXC 11% 11% ( 16 )
IXC41 2% 2% ( 4 )
IXD2 8% 8% ( 12 )
XXI 7% 7% ( 11 )

Celkem hlasů : 138
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
u mě jednoznačně VIIC s věží č.4 (nejlépe s výzbrojí 3x2x37mm kanony) je  bez děla ale jen blázen by potápěl lodě v.r. 44 -45 kanonem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dřív jsem dělem potopil co šlo teď radši torpéda na větší lodě salvu dvou a typ pro použití děla:

Ponořit se, srovnat s lodí kurz asi 500 m od ní a udržovat konst. vzdálenost, vynořit se, zničit CO NEJRYCHLEJI její dělo a s manuálním zaměřovačem rozestřílet čáru ponoru. Small merchant se potopí asi po 12 ranách, když je člověk šikovnej...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Dřív jsem dělem potopil co šlo teď radši torpéda na větší lodě salvu dvou a typ pro použití děla:

Ponořit se, srovnat s lodí kurz asi 500 m od ní a udržovat konst. vzdálenost, vynořit se, zničit CO NEJRYCHLEJI její dělo a s manuálním zaměřovačem rozestřílet čáru ponoru. Small merchant se potopí asi po 12 ranách, když je člověk šikovnej...


Myslím si že tady hodně rozhoduje jakej používáš mod,já používám GW a zrovna včera jsem Small merchanta po 70 ranách potopil  Confused 105mm kanonem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nemám aktivovaný žádný módy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Nemám aktivovaný žádný módy.

no to je právě ono, v původním SH3 mají děla dost velkou řeklo by se možná až nerealistickou účinnost
oproti tomu všechny mody jejich "schopnosti" dosti regulují, bohužel ve většině případů je skoro až přehnaný a dělo se stává dost neefektivním způsobem potápění lodí...
všechno ty úpravy primárně směřovaly k tomu, aby se třebas BB nedala dělem potopit (když jsi šikovnej, tak to v původním SH3 uděláš, za předpokladu že je BB bez pohybu), ale výsledkem pak bylo právě i to, že na kadou obchodní loď vyčerpáš hrozný množství střeliva, a zkoušet potopit třebas C3 dělem, to je fakt silný kafe...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja mam najradsej VIIC je a to nielen preto ze je pekna


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem získal prvních pár zkušeností se ,,superzbraní" typ XXI unterwaserboot
 Shocked  Mad  Shocked
Upřímě řečeno jsem si od ní sliboval mnohem více, třeba že když pojedu pod hladinou na šnorchl budu mít klid od letadel. ale radar zjistí i tu mizernou hlavici šnorchlu a co je horší člověk se dozví že ho odhalili až ve chvíli, kdy mu na hlavu začnou padat pumy Rolling Eyes  Evil or Very Mad  a další velký problém nevím jestli ho způsobuje ponorka nebo opilý/sjetý kormidelník. Za bouře jsem se v oblasti s hloubkou 30 m ponořil na hloubku periskopu. Ponorka ale plula zvláštním způsobem, chvílemi se propadla až na 30m a mlátila sebou o dno a v dalším momentě byla celá ponorka nad hladinou a padaly na mě bomby Evil or Very Mad  Evil or Very Mad . nikdy dříve jsem podobný problém neměl. A taky mi občas chybí zadní torpédomet, extra když si chci ,,hrát" s konvojem nebo se zbavit dotěrného DD. Ale abych nezapomněl na kladné vlastnost, musím jí přiznat její úžasnou rychlost pod hladinou a velkou zásobu interních torpéd rock .


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek moj hlas maju IX c a IX D2 
IX d1 boli vraj vyrobene len 2 , a boli neskor prerobene na prevoz materialu do Japonska............/ Sarroth ma si uvedie na pravu mieru Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes /

S oblubou si vyberam IX c/40 + hl. vezu 3.>>>>2xc38 zweilllig +1x/to hovado s 4 hlavnami/ +palubne  delo +´22 úhorov´>>>>>>>  Smrtelna kombinacia,,,

ale nie je zla aj IX d2 s 24 torpedami , ale akcny radius +23000km ,len ten cas ponoru je vacssi ......


Citovat
Příspěvek Re: moj hlas maju IX c a IX D2 
xavo napsal:
IX d1 boli vraj vyrobene len 2 , a boli neskor prerobene na prevoz materialu do Japonska............/ Sarroth ma si uvedie na pravu mieru Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes /

Co zase rejpeš Very Happy Co ti zase vadí?! Rolling Eyes  Proč bych tě opravoval, říkáš to dobře, byly odstraněny torpédomety a ponorky upraveny jen na transport a ano byly jen dvě.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já toho moc neodehrál, ale myslím že řada VII je nejlepší

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
hlasoval som za VII B, preto lebo co hrajem tGW tak VII B od 1939-40 je smrtonostna zbran. Ja so svojou U-53 som za tie skoro dva roky potopil cez 200 000 BRT... a neoplatilo sa mi presolit renown na VII C tak som sa vyzbrojil typom IX B, predsa ma viac torped a tie sa vždy zídu  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Když jsem hlasoval, tak pro VII, v té době jsem měl za sebou hodně misí se sedmičkou a jen dvě s IX b a ty poslední dvě se mi moc nepodařily...byl jsem rád, že jsem se doplazil zpět do přístavu a potopená tonáž taky nebyla nic moc. Ale teď už nedám na řadu IX dopustit....konečně jsem si na ní zvykl, naučil se využít naplno její přednosti a poprat se s "nedostatky" a je to fakt o hodně lepší. palivo, zásoba torpéd.... Smile


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám radši třídu VII, ale co si budeme namlouvat IX je MNOHEM lepší. Největší výhodu jasně vidím ve větším množství torpéd. Ten rozdíl je krásně vidět v lize, kde 2.flotila s přehledem vítězí na počet BTR. Samozřejmě zde hrají roli i zkušenosti kapitánů Wink , ale ta výhoda v těch torpédech jasně hraje do ruky. Nicméně, VII je VII , takže hlas pro VII B. Btw by mě zajímalo, proč je VIIC "lepší". Podle Muzea SH3, je pomalejší jak na vodě tak pod ní. Jedinou výhodou jsem zaregistroval v tom, že Céčko má lepší nabídku věží, potažmo děl / AA které se na ně dají namontovat. Jenže co s dělama - proti lodím se použít nedají (TGW)a proti letadlům je bezpečnější se rychle potopit. Co vy na to ?


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
cau ja som tiez an tym rozmyslal cim je VIIC tak skvela od B  Shocked
apropo v lige nezalezi ci mas VII alebo IX radu lebo pocet zakladnych torped v masine je rovnaky  Exclamation  je rozdiel iba v eternych rezervach a tie malo kedy sa pouzivaju v lige , takze IX rada je spis nevyhodou ako vyhodou lebo je to uz velky parnik Laughing  proti VII Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
chvíľu som hral v jednej kariére za VII C ale nemal som s ňou dobré skúsenosti ( vtedy ešte ver 1.0), lebo do palubného dela mi akosi zabudli naládovať muníciu  Shocked a moje zameriavace schopnosti boli vtedy žiadne  Embarassed

V čom je lepšie C od B si len myslím. Neoveroval som to, ale zdá sa mi že ak do Céčka naládujete prvé vylepšenie diesel motorov, tak je na hladine o niečo rýchlejšie ako Béčko s tou istou sadou dieslov. Je to len moja domnienka, lebo si to už nepametám. Ľahšie je hovoriť v čom je lepšie B od C  Wink


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.