Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Námořní škola v tGW
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Námořní škola v tGW 
Kamarádi námořníci, mořští vlci, Kapitáni,
pokud už zde podobné téma je tak se dopředu omlouvám ale asi po půlhodinovém hledání podobných výrazů ve fóru jsem nenašel nic co by řešilo můj problém. I když mi SH tGW dává pěkně do těla přecijenom jsem asi po měsíčním hraní učinil jisté pokroky, ovšem narazil jsem na problém s navigací v Námořní škole. Po přijetí radiogramu z BdU plout na kurzu JJV, naplno vpřed a dosáhnout ,,startovní pozice,, , udržuji kurz kompasem va věži a nebýt toho že uhne, tak cca po 10 km málem přeříznu nějakej vyčkávající torpédoborec. Ženu si to v kurzu dál ale žádná další depeše. Tak to držím jako pitbul pneumatiku a neuhnu, pak je jen břeh. Kvílení drcené oceli, polovina posádky mrtvá  (čeká mne asi kulka) ale fakt jsem žádnou startovní pozici nenašel. Dělám něco špatně ? Nová zpráva taky nic. A nebo je to tím že jsem samouk a mám špatně spočítané stupně ? JJV = 162,5 stupňů ?
A ještě jeden dotaz: Jak Vám to jde s flakem ? V kariéře mám střelce tak to neřeším. Když se nějaký éro objeví bez problému ho sundá ale v Námořní škole nesestřelí ani jedno (mě se to zatím taky nepodařílo).  Ať dám jakejkoliv rozkaz ke sřelbě,  tak se míjí účinkem. Ostatní úkoly mám za ,,výtečně,,.
 Děkuji za případné rady a toleranci.

P.S. třeba je to bezpředmětné, hraji:  The Grey Wolves Xpansion 3.0 - GWX



Naposledy upravil D.Zimmermann dne 09. 04. 2010, 03:58, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na zkoušku ve střelbě z AA zbraní dávám vždycky rozkaz pálit na krátkou vzdálenost + přibližující se cíle + pálit jen na bombardéry.
Na excelent stačí sestřelit všech 5, stíhačky jsem zkoušel jen když už byli bombery sestřeleny a zbyla mi munice. Střílet nechávám člena posádky, většinou hlídkového poddůstojníka. Sám většinou trefím h...o  Very Happy

Pokud si dobře pamatuju, v navigaci by jsi měl na hladině projplout tím kanálem na JV, po projetí by měla přijít depeše s dalším pokynem : potopit se do hloubky x a pokračovat rychlostí y v kursu ( tuším ) Jih  Wink

Btw pokud ti jde o  max prestige do hry, tak stejně dostaneš "jenom" 1500 renown, což jsou asi 3 z 5 zkoušek na excelent


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek ahoj 
Díky za bleskový radiogram. Ehm, ano moje chyba, žádnej flak, to jsem dost ulít Laughing
Já tu školu dělám jen tak, když nemám čas a chci si trošku zařádit. Tím kanálem na JV myslíš ten krátkej, kousek po začátku mise ? Vyúsťuje pak směrem na J respektive JV do poměrně mělkého většího prostoru z kterého se vplouvá do kanálu v Kielu ?
Jinak děkuji za rady, nikdy jich není dost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Čau tak školu jsem dělal předevčírem a taky mě nedošla depeše, že se mám potopit, tak jsem projel tím kanalém za kterým pak stojí ten torpédoborec, pak se vrátil ke startu a ponořil jsem se a znovu jím projel k torpédoborci, a najednou úkol splněn pak jsem se ještě potopil na 25m a hotovo.
Takže asi prď na ně potop se projeď kanálem a měli by ti to uznat. Jinak v GWX3 je za splnění školy  10000 renown. Což stačí i na IX.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
rosta napsal:

Takže asi prď na ně potop se projeď kanálem a měli by ti to uznat. Jinak v GWX3 je za splnění školy  10000 renown. Což stačí i na IX.
Dík za radu, co na tom BdU dělají ? Být to 44 tak je nechám mašírovat na východ.   Mad  Twisted Evil  Wink
 Tak jsem učinil dle tvé rady, a hlavní úkol je cca po 800m kompletní, po tu dobu než se pánové uráčili potvrdit úkol jsem se procházel po lodi, jen tak z hecu jsem si vyzkoušel obsluhu sonaru, ten moula ani nenašel ten torpedoborec na kurzu 0 a dokola mě hlásil kluky ze schnellbootu kteří si to zaparkovali u břehu na 206, asi vysazovali holky s kterejma jsem je viděl večer u ,,Padlého anděla,,. Co to mám proboha za lidi ?  Laughing



Naposledy upravil D.Zimmermann dne 11. 04. 2010, 01:56, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To DDčko stojí, pokud se nemýlím, a když stojí a motory nejedou, tak nevydává hluk, takže to nemá jak hydrofon zachytit  Wink

Ad renown: Nikdy mi za splnění všech úkolů na 1 nixc nepřibylo, dycky jsem se spokojil s počátečníma 1500 renown.


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
To DDčko stojí, pokud se nemýlím, a když stojí a motory nejedou, tak nevydává hluk, takže to nemá jak hydrofon zachytit  Wink

Oh moje chyba, jdu vrátit kapitánský papíry a sonaru se veřejně omluvím  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.