Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 36 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nálet (tuším že Liberátorů) jsem už zažil v Bergenu v GWX 2.0 Smile Byla to docela sranda, statečně jsem se zapojil do obrany základny a jednoho sundal. Naštěstí útočili na ukotvené lodě a mne si moc nevšímali Smile


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle jsou screany z dnesni mise. Narazil jsem na myly konvoj, jen o trech torpedoborcich. Ale brzo se pridal i dalsi a bylo to trosku komplikovane.


      
Moje posadka v akci___________captain class 2 po zasahu, aktustickym torpedem a zepredu___colony class zasazen do sroubu, je jeste chvilku bojeschopny

     
cargo, jde ke dnu, ale bojuje____medium tanker, jde ke dnu :-) z vrchu vypada, jako ponorka :-D


  
Tohle je pribeh sam za sebe. Poranil jsem ho torpedem. Ustoupil z boje a kaslal na to. Kdyz jsem byl ale drzej, rozvalil to na mne. Vypustil jsem torpedo, dal plny chod a strilel z kanonu. Asi na druhem kilometru ho torpedo dorazilo, ale to byl torpedoborec v plamenech.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Při dnešní hlídce jsem narazil na velmy zajímavý Uderny svaz.
Každopádně posuďte samy:



 Laughing  Laughing  Laughing



Naposledy upravil Kriechbaum dne 14. 02. 2009, 00:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj, tak tohle už sem tu někde pověsil taky...obojživelné jednotky v akci Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  




Takhle veselo měl kami v neděli při lize


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to zozy 
jenom 10, to je slabota  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 03. 2009, 18:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Leteckej den nad Rudlou...




_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Těch DD bylo 13  3 se mi tam bohužel nevešly


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hej, to jsou přísně tajné záběry!!! censored


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dnešní test nové mapy.....zozy odešel s noblesou jemu vlastní....

 
no a já jsem takhle vypadal několik málo minut po začátku


...a na konci takhle...

Chvilku po mě šel i švéd do KIA a Zozy abysme jako na něj nečekali, tak to vzal po hladině...viz hore.
Prostě super mapa. Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek trocha romantiky .. 





Naposledy upravil Karl von Ecke dne 23. 03. 2009, 13:02, celkově upraveno 6 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Naprosta pohoda 
NO,vyrazil jsem na patrolu nekam k zapadu anglie,Pocasi na tohle misto bylo az nezvykle pekne.Posloucham gramec,a zacina me otravovat zorpedovy clun.Obvykle jdu dolu,ale jsem se ted preklep,a tak utocim delem.Kdyz uz me skoro klepal na poklop,tak sel ke dnu.Zahlasim,prituknu snapsem na pamatku,a odjezd.Po nejakych x hodinach me hlasi lod.Tak namlsany kanonadou opet zhavym hlaven.No,vystrilel jsem na nej posledni patrony,a byl muj.

Chvily jsem pockal,zase pripitek,zamavat tem co zbyli



a jedu dal.Po nejake dobe opet kontakt.Bo uz jsem nemel patrony,tak torpedama. A jak meli moto Pirati:Zastavit,vyloupit,a potopit....

Opet pripitek,z koristniho snapsu,a pokracovat


Za par hodin jsem narazil na konvoj.Z tech pripitku uz jsme byli vseci trochu prdli,tak jsme nakonec trefili jen jednu lod,a ta pokracovala dal.DD me to opravdu OSLADILA a tak misto snapsu pijem vodu,,, Crying or Very sad
Priste jen mavat!!!!!!



Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 26. 04. 2009, 04:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Twisted Evil Gratuluji-))i u nás na U-53 sme měli šnaps až do takového stadia že v misi sem našel konvoy,a hle tanker tak dva uhoři pekně v rozestupu,koukám do periskopu a aha je videt vlajka..hm pruhy a hvězdy a do háje je rok 39 a koupil to am.tanker:-)))takže příšte ne šnaps ale wasser:-)) Laughing


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek re 
To jo.Navic ty prazne flasky od snapsu delaji ve skladu desny randal.... Laughing Akorat nevim,jak by se anglani tvarili,kdybych prijel do doveru vratit prazne lahve. Surprised


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek S class 
Tak jeste pridam dnesni ulovek : Ponorku S class


Sourala se za konvojem,tak jsem po ni prdnul 2 zadni torpeda.




A byla moje.... hurra



No,me nakonec vyhmatli ve 100 metrech,ale to je jiz jina historie....
Obrazky jsem trochu zesvetlil.







Naposledy upravil Petr von Brunthal dne 26. 04. 2009, 18:26, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 36 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.